Spínač pro deaktivaci airbagu spolujezdce

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Spínač pro deaktivaci airbagu spolujezdce

Příspěvek od Hithlum »

Ahoj, diagnostika mi hlásí chybu spínače airbagu spolujezdce, tedy toho co je v kastlíku u spolujezdce... Známý říkal, že pomůže jeho výměna. Myslíte, že ho mám objednat v origo VW servisu, nebo kde se podobné věcičky schánějí :) 7

Díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 721
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: Spínač pro deaktivaci airbagu spolujezdce

Příspěvek od Hack »

Posli mohu opravit,uz jsem spravoval 2 ks.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínač pro deaktivaci airbagu spolujezdce

Příspěvek od Allbacore »

Hithlum píše:Ahoj, diagnostika mi hlásí chybu spínače airbagu spolujezdce, tedy toho co je v kastlíku u spolujezdce... Známý říkal, že pomůže jeho výměna. Myslíte, že ho mám objednat v origo VW servisu, nebo kde se podobné věcičky schánějí :) 7

Díky za odpovědi.
skusal si len vymazat chybu v logu?
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Re: Spínač pro deaktivaci airbagu spolujezdce

Příspěvek od Hithlum »

Allbacore: Ahoj, jo chybu jsem smazal uz asi 5x :) původně jsem chybně určil problém a spravoval jsem kabely co vedou od sedačky spolujezdce do podlahy :roll:

Hack: To by bylo fajn. popřípadě jestli by jsi mě mohl nasměrovat kde je problém, jestli bych to nezvládl sám, nebo kamarád je elektrikář, tak že by to snad zvládl, teda pokud na to nemáš nějaké svoje tajné know-how :D potom bych ti to klidně pošlu v tandemu s flaškou nějakého moku :)

Díky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“