Nakodovanie Long life intervalu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Nakodovanie Long life intervalu

Příspěvek od testoviron »

Bol som na výmene oleja, samozrejme som poziadal o nakodovanie intervalu vymeny Long life, vsetko OK, ale na displeji (mam polovicny) ked zmacknem tlacidlo ukazatelu servisu v km a dnoch, tak na oboch ---. Chlapik sa na to pozeral, ked som mu to povedal, pozrel to znova v diagnostike, tusim mal VCSD, bolo tam stlpec sucasny stav, tam som videl ze to je nastavene na 30000km a tusim 720 dni, stlpec novy stav mal prazdny, bolo tam este co som si vsimol udaj o kvalite oleja 2, v com moze byt problem, chlapik to nedokazal spravit, aby to v pohode ukazovalo na displeji, povedal ze to musi preverit.
Inac servis to sice neni znackovy, kedysi to bol znackovy Peugeot, ale potom sa osamostatnili a teraz robia vsetko, ale chodil som tam aj s octavkou a celkom som s nimi spokojny.
Neviete kde moze byt zadrhel?

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakodovanie Long life intervalu

Příspěvek od ejne »

treba kompletne zmenit kodovania. od kanalu 40 hore do kanala 48 . uz sa to tu raz pisalo a ak nie tak na slovenskom fore
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Re: Nakodovanie Long life intervalu

Příspěvek od testoviron »

Ma to ukazovat na displeji hned hodnotu v km a cas do dalsieho servisu, alebo az po prejdeni urcitych km to naskoci

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Nakodovanie Long life intervalu

Příspěvek od uncompromised »

testoviron píše:Ma to ukazovat na displeji hned hodnotu v km a cas do dalsieho servisu, alebo az po prejdeni urcitych km to naskoci
všichni píšou až po několika kilometrech, i mě to ukázalo myslím po víc jak stovce, je to asi logické, než to čidlo rozpozná co je ten olej zač

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“