Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

ejne: u České Pojišťovny

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od pásovec »

Dej vedet, jak jsi dopadl. Moje okno je taky na vymenu, neda se pres nej koukat. Tak kdyz uz, tak uz :D
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

snad to do konce týdne nějak vykomunikuju, ale i známý čeká až mu prdne sklo, aby mu to zasjeho známý v servisu vyměnil za vyhřívané, nikde žádný problém neslyším, jenom tady na fóru :D

ještě se zeptám, šel by ten panel vyměnit za nový model?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od pásovec »

Dej vědět. Máme stejnou pojišťovnu ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ejne »

tak stale sa da vykseftovat cokolvek zalezi na poistovni. ale pri HP sa pise stale taky dotaznik co je v aute. Napr ja som pri suchanci vymenil naraznik bez ostrekov za naraznik s ostrekmia poistovna nepipla nic a to som to menil v origo servise. .... takze da sa cokolvek
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

ještě se zeptám, jak je to s tím připojením skla, kudy povede kabeláž? nebude se doufám muset něco složitě rozebírat

a kde seženu kabely? jdou vyrobit, nebo koupit origo?

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ejne »

kabelaz ti ide z kclimatronicu do relatiek a potom popod palubku a poza budiky do stlpika k vyvodom ktore idu do skla.... piny kupis aj v VW alebo kto ma celu kabelaz kupis aj tu
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

ejne: kua, to si nedokážu představit jak to budu montovat, je k tomu všemu přístup?

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od lukasko144 »

Toto by nemal byt problem .. Skor by som sa bal, ci bude drzat nalepene nove okno ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

lukasko144: jak to myslíš? že nebude pasovat vyhřívané, když tam bylo původně obyčejné?

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od lukasko144 »

Pasovat samozrejme bude, rozmery su rovnake. No osobne tomu moc neverim, kedze viem, ako sa lepia okna priamo vo vyrobe, na co vsetko sa dba a pod., tak by som sa troska bal. No aj tak nad tym rozmyslam aj ja, neboj ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od pásovec »

Presne tohodle se bojim. Dam ruku do ohne, ze to ty soumeni v monterkach neudelaj jako ja lince
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

lukasko144: vyměnit to musím, když to mám prasklé, ale nechcit to dávat do VW, mám strach, že se s nima nedomluvím na té výměně, tak bych to dal k jednomu osvědčenému "garážníkovi", ale myslím, že kvalita vyjde nastejno, lepšího mechanika neudělají montérky s legem VW

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od lukasko144 »

To uz radsej dat do origo servisu, nic proti "garaznikom", sam pred nimi smekam, no okno sa nelepi len tak hala bala. Koroseria musi byt odmastena, robi sa to takym sajrajtom (Isopropylalkohol), do 15 min po odmasteni sa musi naniest (tak, aby napr. na bledej karoserii nebol vidiet) Primer - dalsi taky cierny sajrajt, ten musi posobit min 30 min, ak je to niekolko hodin, tym lepsie az potom naniest na okno speci lepidlo, ktore sa dodava len v 200 l sudoch, takze sa asi nepovaluje niekomu v garazi. Toto musi byt zohriate na konkretnu teplotu, az potom sa moze nanasat na okno, samozrejme je nutne dodrzat jeho presnu sirku a vysku. Prisavky na natlacenie okna na karoseriu ma asi hocikto a to, ze su vhodne aj take pripravky, aby si mal dodrzane rovnomerne umiestnenie a bolo citatelne VIN cislo pod oknom z pohladu kolmo sa pozerajuceho policajta je asi uz to najmenej podstatne.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od Sullaco »

Můj servisák skla tenkrát nedělal a tak jsem 2 x na radu pojišťovny dal čelní sklo měnit jinam nežli do VW servisu. 1) Auto Sklo Servis Weber Most, okno vrzalo jako kráva, molitanový filc, který se pod něj dává tam nedali, aby ušetřili, takže se to pak muselo různě vypokládat než sem to pak při jedný jízdě nevydržel a praštil do toho pěstí a bylo hotovo. 2) Lakovna a servis jméno užsi nepamatuju, namontovali vadné klo, byla tam vada a poté nechtěli předělat, že je to prej píčovinka. Po deseti dnech začalo vrzat, opět nedali molitanový filc. A tak jako že mi v VW u nás jinak serou, tak okno vyměnili perfektně. (6x) Poprvý mi akorát zkurvili obložení sloupku u okna, načež mi ho po mojí důrazné námitce, že to skutečně nebylo a ANO samozřejmě, že si to budu přát vyměnit, vyměnili :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“