radio rcd 310 nenabehne???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
stevemazuch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 23.09.2010 10:45
Bydliště: Brno

radio rcd 310 nenabehne???

Příspěvek od stevemazuch »

mam rcd 310 a kdyz jsem rano nastartoval tak radio nenabehlo...nevite nekdo co s tim ?? nesviti display a nehraje...jen sviti tlacitka... uz se to jednou stalo ale museli panove v porsche BRno menit cele radio...to se mi moc nechce...diky za feedback...

stevemazuch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 23.09.2010 10:45
Bydliště: Brno

Re: radio rcd 310 nenabehne???

Příspěvek od stevemazuch »

vyreseno, sekl se software a stacilo radio vysroubovat a napojit na externi zdroj...nabehlo znovu a funguje jako predtim.... a zjistil jsem ze omylem mi tam dali rcd 500 misto 310....dekuji vw

Uživatelský avatar
florishon3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 04.05.2010 23:18
Bydliště: Kamenica
Kontaktovat uživatele:

Re: radio rcd 310 nenabehne???

Příspěvek od florishon3C »

nazdarek. mam stejny problem s RCD 300. normalme to fungovalo ale potom po nastartovani nenabehlo len preblikava. poistka je ok. jak mam vybrat radio??? dik

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: radio rcd 310 nenabehne???

Příspěvek od baxxter222 »

florishon3C píše:nazdarek. mam stejny problem s RCD 300. normalme to fungovalo ale potom po nastartovani nenabehlo len preblikava. poistka je ok. jak mam vybrat radio??? dik
treba troska aj poprecitat toto forum a hned by si vedel ako na to.tu klikni na link a na spodku toho linku je od EJNE-ho prispevok ako demontovat radio na passate 3c aj s videom.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 0&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

stevemazuch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 23.09.2010 10:45
Bydliště: Brno

Re: radio rcd 310 nenabehne???

Příspěvek od stevemazuch »

je to tak ze vezmes malej sroubovak a nadzvednes ten hlinikovy panel kolem radia... zacni na hrane nad radiem pac dole je kontrolka na airbag a kdyz ji odpojis a mas zaple zapalovani tak musis do servisu na soft...jinak muzu dat doporuceni kde zadarmo nebo za lahev vina restartuji radio... a pote mi zase fungovalo....pouze se pry obcas sekne soft...ale jinak je to ok...muj mail stevemazuch@yahoo.com ci cislo je 606805117...hodne stesti...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: radio rcd 310 nenabehne???

Příspěvek od uncompromised »

ser na šroubovák, akorát si něco odřeš, vem ten rámeček pod rádiem prstama a zaber, ale musíš vědět kdy zastavit, ten kabel ke kontrolce je dost dlouhý, ale pro jistotu vytáhni klíček, pak už jen pomalu vycvakáváš, není to žádná věda

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“