vrzání přední nápravy

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavelkot
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2007 21:24
Bydliště: Praha

vrzání přední nápravy

Příspěvek od Pavelkot »

chci se jen zeptat, zda li má někdo stejný problém a nebo jsem v tom sám. Při jízdě přes retardéry, při zhoupnutí mi to tak nějak jako vrže, pravděpodobně horní uložení tlumičů. Co se s tím dá dělat ? Pouze výměna ? Jo, když prší a celý se to zřejmě omočí, je ticho :roll:

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: vrzání přední nápravy

Příspěvek od mirke »

Jsou to silentbloky přední nápravy, pohledej, je to tu rozebraný dopodrobna, včetně čísel dílů, které je potřeba vyměnit. Dělá to všem

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: vrzání přední nápravy

Příspěvek od uncompromised »

je nutný to měnit? já to slyším jen když vyjíždím z baráku, jinak to neregistruju

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: vrzání přední nápravy

Příspěvek od mirke »

No kvůli vrzání to asi nutný měnit není, taky to zatím neřeším, páč to skoro neslyším. Ale pokud už by ty silentbloky byly nějaký popraskaný nebo tak něco, tak určo vyměnit, přece jenom jde o nápravu.

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: vrzání přední nápravy

Příspěvek od asel »

přesně tak, dělá to asi všem :c))

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: vrzání přední nápravy

Příspěvek od Keram01 »

To hej aj mne, uz si myslim ze mam kocar s dvoma konma a nie so 140-ma. Je to hrozne a nie len tie napravy ale asi uz cela kastla. Niekde mi to vrze u strednicho stlpa hned za uchom a neviem co to je uz ma to rozculuje. Ale vobec nemam cas sa tomu mojmu tatosovi venovat.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“