PLS HELP vyflákáná baterka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

PLS HELP vyflákáná baterka

Příspěvek od Hithlum »

Ahoj, dnes ráno skočím do auta a baterka totálně KO. Vyresetované hodiny, lampička skoro nesvítí...
Problém bude zjevně v tom, že jsem v pondělí měnil svojí RCD 300 za RCD 310. Včera to bylo ješte dobrý, ale dneska... no rádio jsem vymontoval a nechám se natočit přes kabely.

Je to 3c z roku 2005, takže první várka :) Myslel jsem, že ty rádia jenom prohodím, ale očividně... Musí se něco speciálně kódovat? Nebo měnit? A myslíte, že přes kabely normálně naskočí, nebo se tam něco zablokovalo vlivem toho vybití ?

Díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: PLS HELP vyflákáná baterka

Příspěvek od mirke »

Přes kabely normálně naskočí, pokud je problém pouze ve vybité baterce.
Nevím jak u RCD310, ale u výměny za RNS510 toto vybíjení způsobuje problém s GW, která nedokáže RNS510 uspat a je potřeba dát novější GW. Takže bych řekl že problém bude stejný i u RCD310. Je to hodně popsaný v sekci Navigace, tak se tam podívej.

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: PLS HELP vyflákáná baterka

Příspěvek od global »

jj bude potreba vymena GW
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Re: PLS HELP vyflákáná baterka

Příspěvek od Hithlum »

Achjo, ze ja debil jsme se nezeptal driv... chtel jsem aby me to hralo MP3 tak jsem vzal "jen" RCD 310, protoze stala 3500... ted koukam ze GW stoji tak dalsi 3000... to uz jsem si mohl koupit rovnou neco lepsiho, kdyz uz to bude stat tyhle prachy :(

Takze jestli jsme po rychlem procteni pochopil spravne potrebuju GW s indexem H a nebo vyssim? Co vsechna to ovlivnuje, mirim tam ze jsem pomyslel jeste na multifunkci na volantu, tak abych zase nekoupil neco jinyho... a neda se to sehnat nekde levneji?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“