Passat CC denní svíceni

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Passat CC denní svíceni

Příspěvek od MDN »

Ahoj... No já měl xenony v posledních cca 7-8 autech co jsem měl a na dalších cca 10 kterými jsem jezdil a jen jednou mi ve dvojkové oktávce asi po roce praskla výbojka, jinak jsem nikdy během těch 800-900tisíc km naježděných s xenony, neměl jediný problém... Tedy ještě u Velsatisu a Superba II mi měnili světlomety, že se mlžili, v rámci záruky... To se ale mlžili i halogeny..

Auto mám také na max 2-3 roky. Denně v něm sedím několik hodin, a proto si chci cestování maximálně zpřijemnit.. Ne že bych auto nějak šperkoval.. A na dálnici jsou adaptivní světlomety bomba... Při 140km/hod se zapne režim dálnice a to pak nepotřebuješ ani zapínat dálková světla... Já bych třba auto bez xenonů nechtěl - maximálně veterána, nebo starého sporťáka....

To je zase můj pohled na věc :) Každopádně Ti závidím, že ty už jezdíš a já se zatím jen těším... To bych možná i na pár dní ty xenony oželel :lol:

Poraďte někdo, jak si zkrátit čekání ????

Uživatelský avatar
Alex89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 15.03.2010 11:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC denní svíceni

Příspěvek od Alex89 »

MDN píše:Ahoj... No já měl xenony v posledních cca 7-8 autech co jsem měl a na dalších cca 10 kterými jsem jezdil a jen jednou mi ve dvojkové oktávce asi po roce praskla výbojka, jinak jsem nikdy během těch 800-900tisíc km naježděných s xenony, neměl jediný problém... Tedy ještě u Velsatisu a Superba II mi měnili světlomety, že se mlžili, v rámci záruky... To se ale mlžili i halogeny..

Auto mám také na max 2-3 roky. Denně v něm sedím několik hodin, a proto si chci cestování maximálně zpřijemnit.. Ne že bych auto nějak šperkoval.. A na dálnici jsou adaptivní světlomety bomba... Při 140km/hod se zapne režim dálnice a to pak nepotřebuješ ani zapínat dálková světla... Já bych třba auto bez xenonů nechtěl - maximálně veterána, nebo starého sporťáka....

To je zase můj pohled na věc :) Každopádně Ti závidím, že ty už jezdíš a já se zatím jen těším... To bych možná i na pár dní ty xenony oželel :lol:

Poraďte někdo, jak si zkrátit čekání ????
Já si to zkrátil tak, že jsem dostal zápal plic, takže jsem neměl ani pomyšlení na auto :o .... Ještě teď se doléčuju :o

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Passat CC denní svíceni

Příspěvek od MDN »

Alex89 : Hm, tak to doufám, že mě mine.. Už nemám moc dovolené, tak nesmím do konce roku onemocnět :D Já prozatím přečetl manuál, koukám na různé videorecenze, na youtube, čtu recenze a testy na netu, ale nijak mi to nepomáhá. Spíš naopak se pak těším ještě víc :/

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“