bouchání ze studeného motoru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
MarekXXX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 14.09.2010 09:20

bouchání ze studeného motoru

Příspěvek od MarekXXX »

Zdravím. Mám passat 2.0TDI common rail 2009 a po nastartování studeného motoru se z motoru ozývají takové nepravidelné bouchavé zvuky. Po zahřátí vše ustane a jen krásně vrní:). Neví někdo čím by mohlo být? Mám jet do servisu? Díky předem za radu!

libero1071
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 06.09.2010 21:16
Bydliště: SK-okr.SENICA

Re: bouchání ze studeného motoru

Příspěvek od libero1071 »

určite servis-auto je v záruke :!:

Uživatelský avatar
florishon3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 04.05.2010 23:18
Bydliště: Kamenica
Kontaktovat uživatele:

Re: bouchání ze studeného motoru

Příspěvek od florishon3C »

MarekXXX píše:Zdravím. Mám passat 2.0TDI common rail 2009 a po nastartování studeného motoru se z motoru ozývají takové nepravidelné bouchavé zvuky. Po zahřátí vše ustane a jen krásně vrní:). Neví někdo čím by mohlo být? Mám jet do servisu? Díky předem za radu!
cus mam podobny problem ale u 2006 PD. ale mne to robi ked je mraz alebo okolo 0. proste chladno. po zahriati je to ok. kamos mechanik hovoril ze to moze byt pumpa ale neviem! prosim radu

libero1071
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 06.09.2010 21:16
Bydliště: SK-okr.SENICA

Re: bouchání ze studeného motoru

Příspěvek od libero1071 »

florishon3C píše:
MarekXXX píše:Zdravím. Mám passat 2.0TDI common rail 2009 a po nastartování studeného motoru se z motoru ozývají takové nepravidelné bouchavé zvuky. Po zahřátí vše ustane a jen krásně vrní:). Neví někdo čím by mohlo být? Mám jet do servisu? Díky předem za radu!
cus mam podobny problem ale u 2006 PD. ale mne to robi ked je mraz alebo okolo 0. proste chladno. po zahriati je to ok. kamos mechanik hovoril ze to moze byt pumpa ale neviem! prosim radu
u tvojho motota by som to tipoval na špatnú volnobežku alternátora..tá dokáže vydávať neuveritelné zvuky..
ale ťažko takto radiť cez obrazovku.. :cry:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: bouchání ze studeného motoru

Příspěvek od pásovec »

A co takhle bufík?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“