Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
boldys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.05.2010 16:59
Bydliště: Praha

Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od boldys3 »

Ahoj,je lepsi original navi nebo nahrada radia s navi 2 DIN alpine,kenwood,clarion. Ma nekdo nejake zkusenosti?

boldys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.05.2010 16:59
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od boldys3 »

Oni sice pisou ze by to melo chodit ale co jsem zjistil tak je to jen napsany a nechodi to?

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od ejne »

ked das neoriginal priprav sa na cervene more pri vypise zavad na VAGine
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

boldys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.05.2010 16:59
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od boldys3 »

To sice jo ejne ale dulezite jestli pujdou vymazat a bude to chodit...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od tornado1 »

budeš muset dát nějaký can-bus převodník aby vše fungovalo jak má..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

boldys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.05.2010 16:59
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od boldys3 »

Vim a pisou ze to bude fungovat ale to jen pisou. APF-D100W stoji to 3200 ale hodne lidem to stejne neslo :(

Bedeka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.10.2010 17:48

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od Bedeka »

Ahojte, ja se ti pochlubit muzu, koupil jsem ve svycarsku neoriginalni 2din radio s dvd, Dbtv, navi (igo8) za 800 chf, a jsem naprosto spokojenej, zavada na display sice vyskocila ( Airbag ) ale to byla moje vina ze jsem zapnul zapalovani pri odpojenem konektoru ramecku. Jinak vse je odblokovane (dvd, tv) i za jizdy, ma to usb vstup, ipod vstup, sd karty do 64 GB, a hraje to dvouzonove, to jest, pustim si CD a na obrazu navigaci. Pasovalo tam naprosto presne, ta jednotka pro pocitac uz je integrovana v radiu a vse normalne funguje, pri zpatecce se pusti na display cidla, klimatronic se da take ovladat. jen jsem vytrhl stare radio a dal nove a hotovo, jedina vytka je ze ten uzasny prijem radii neni tak uzasny, ale jen dostacujici. Jinak jsem naprosto spokojeny. :wink:

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od uncompromised »

Bedeka: můžu se zeptat co je to za rádio? páč podle popisu to vypadá dost slušně :)

Bedeka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.10.2010 17:48

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od Bedeka »

Vyrobce neznamy, pravdepodobne cinska kopie, ale radeji jsem risknul tu, nez kupovat za 2500 eur original, kterej ani funkcne neni vlastne tak dobrej :D Jinak navigace je na druhe SD karte v druhem slotu na radiu a mapy, aktualizace si clovek muze delat sam doma pres ctecku. Pro me je to radio jednoduse za takove penize uzasne. Jesli bude zajem postnu nejake fotky ze sveho auta, ale od originalu se nijak nelisi podle me :D
Jinak jsem to koupil na svycarske aukci s osobnim prevzetim, platbou na ruku a nemel s tim nejmensi problem 8)

toto je presne moje koupe, http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeugz ... 622854290/" onclick="window.open(this.href);return false;

boldys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.05.2010 16:59
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od boldys3 »

Takze jsi nepotreboval zadny protikus? Funguje ti ovladani na volantu a maxidot? Muzeme poprosit o fotky jak to vypada pls?

Bedeka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.10.2010 17:48

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od Bedeka »

nejsem prilis velky znalec passatu, mam ho teprve 14 dni :oops: ale maxidoty asi budou ty super budiky, ktery nemam a MF volant taky ne... Fotky klidne hodim, no problem. A protikusem myslis nejakou jednotku? Byl u toho jakysi mezikus, ktery jsem pripojil na VW svazek a do radia a vsechno hotovo 8)
edit: samozrejme natahnout GPS a Dbtv anteny po aute (obe magnetice) prijem televize zde ve svajcu super i za jizdy...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od tornado1 »

vypíná se ti radio s klíčkem? spouští se ti osvětlení radia s budíkama?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od uncompromised »

Bedeka: jo takhle, ona je to kopie originálu :) zkusil bych to najít někde přímo v číně, ale obávám se, že by mi to na celnici zabavili :|
ale obávám, se že to neřeší problém s vykradením auta, sjetý feťák si to originálem může splést :)
můžeš hodit i malé videiko ovádání rádia? abych viděl jak vypadá menu, ovládání čidel, klimatroniku, atd.

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od Michalj »

Bedeka píše:Vyrobce neznamy, pravdepodobne cinska kopie, ale radeji jsem risknul tu, nez kupovat za 2500 eur original, kterej ani funkcne neni vlastne tak dobrej :D Jinak navigace je na druhe SD karte v druhem slotu na radiu a mapy, aktualizace si clovek muze delat sam doma pres ctecku. Pro me je to radio jednoduse za takove penize uzasne. Jesli bude zajem postnu nejake fotky ze sveho auta, ale od originalu se nijak nelisi podle me :D
Jinak jsem to koupil na svycarske aukci s osobnim prevzetim, platbou na ruku a nemel s tim nejmensi problem 8)

toto je presne moje koupe, http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeugz ... 622854290/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo přesně to sem dal do bejvalý ochcávky a LCD mělo tak žalostný rozlišení , že sem to po týdnu vyrval a šlo tam původní obyč rádio , brr fuj fuj :?
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

boldys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.05.2010 16:59
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od boldys3 »

Tak by to melo fungovat normalne,v tom problem neni ale to ovladani... kvalita obrazu,zvuku atd taky nebude asi nijak dobra ale nemuzu soudit nevim,neznam.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“