panické brždění

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
jarvondrak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 28.01.2008 13:13
Bydliště: Ostrava

panické brždění

Příspěvek od jarvondrak »

Ahoj klubáci, chtěl jsem si na passatu nakódovat "Emergency Brake Flash Light active" Byte 17, byt 0, jednotka 3C0 949 049 AE -23 byte. Nevíte co dělám špatně? F1800F0700041A00470A00000F00000000195D43320001

V Long Codingu se mi ale v Bytu 17, byt 0 zobrazuje "Emergency flash light installed" Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji za každou radu. Ještě jedná věc, nemáte někdo Long Coding v češtině, resp. od 9 Bytu? Jarda

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: panické brždění

Příspěvek od uncompromised »

není to náhodou to, jak se ti při prudkém brždění zapnou i výstražný blinkry? už se tu o tom myslím psalo, a měl by to mít každý passat

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: panické brždění

Příspěvek od Jelko4 »

ja ze to je to ze ti blikaju brzdove svetla ako to maju v amerike

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: panické brždění

Příspěvek od uncompromised »

Jelko4: to bude asi ono, jak známo v americe nemají vzadu oranžové blinkry

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: panické brždění

Příspěvek od pásovec »

Blikaji blinkry, melo by to byt od vyroby.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

jarvondrak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 28.01.2008 13:13
Bydliště: Ostrava

Re: panické brždění

Příspěvek od jarvondrak »

Ano, měly by prudkém brzdění blikat blinkry, mě to ale asi nefunguje. Nebo jinak, vyzkoušel to už někdo? Z jak vysoké rychlosti a jak prudce se musí znížit rychlost aby se blinkry zaply?

jarvondrak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 28.01.2008 13:13
Bydliště: Ostrava

Re: panické brždění

Příspěvek od jarvondrak »

"Emergency Brake Flash Light active" a "Emergency flash light installed" v Byte 17, byt 0, je stejná záležitost?

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: panické brždění

Příspěvek od uncompromised »

jarvondrak: někdo to tady už zkoušel, musí se brzdit dost prudce, není to o tom jestli se ti zablokují kola, ale jak to vyhodnotí nějaký senzor pohybu

Uživatelský avatar
dudy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.05.2009 16:50
Bydliště: Českokrumlovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: panické brždění

Příspěvek od dudy »

jarvondrak píše:Ano, měly by prudkém brzdění blikat blinkry, mě to ale asi nefunguje. Nebo jinak, vyzkoušel to už někdo? Z jak vysoké rychlosti a jak prudce se musí znížit rychlost aby se blinkry zaply?
jop fungujeto nedavno otestovano kdyz mi vjel nejaky rakusak na hlavni - v 80 sem brzdil na tvrdku a blinkru jsem si vsiml a taky jsem si vsiml ve zpetnem zrcatku favorita co taky brzdil a uz se docela blizil jeste ze tam byla autobusova zastavka a on nebyl blb a seknul to na ni... jinak ze sedanu bylo cupe :wink:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: panické brždění

Příspěvek od KJirka »

hele "dudy", vodkaď ty přesně jseš ? Ta stodola za tvým autem je mi nějak povědomá :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Johnny007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.09.2010 12:29
Bydliště: Lučenec

Re: panické brždění

Příspěvek od Johnny007 »

pásovec píše:Blikaji blinkry, melo by to byt od vyroby.
Zaujima ma, ci to maju vsetky vybavy od Trendline az po Highline alebo ako to je?
Ešte som to netestoval, dufam, že ani v reale nebudem musiet zažiť, len pre istotu to chcem vediet.
Diky.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: panické brždění

Příspěvek od Allbacore »

vyskusas to jednoducho rozbheni sa na nejakych 90 a zosliapni brzdu na plno (tak aby za tebou nikto nebol :lol: )
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
jack.sparow
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.08.2010 20:00

Re: panické brždění

Příspěvek od jack.sparow »

já mam obyč pašíka 2.0 tdi 4motion a na dálnici se mi něco takovýho 2x stalo:

- když jsem dojel kolonu asi při 190km/h tak to při prudkym brždění probliklo, ale nevšiml jsem si toho na sto procent pač jsem měl svých starostí dost :D a teď mi to tady potvrzujete vy.. myslel jsem si že to to auto udělalo samo, ale nevěděl jsem

- určitě to nedělá pří nízkých rychlostech, ani při stylu jízdy brzda-plyn, ale jen při dlouhodobějšim pohybu v určitý rychlosti.

NiW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.11.2010 14:22

Re: panické brždění

Příspěvek od NiW »

Tuhletu featuru mají jak 3C tak O2 všechny... nejde ani tak o rychlost, ale o to, že se "zašlápne" brzda natvrdo při minimálně 40km/h.... funguje to spolehlivě :)

jarvondrak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 28.01.2008 13:13
Bydliště: Ostrava

Re: panické brždění

Příspěvek od jarvondrak »

Tak takto mi to zrovna nefunguje. Proto se ptám, zda při kódování údaj "Emergency Brake Flash Light active" nebo "Emergency flash light installed" v Byte 17, byt 0, je stejná záležitost?

NiW píše:Tuhletu featuru mají jak 3C tak O2 všechny... nejde ani tak o rychlost, ale o to, že se "zašlápne" brzda natvrdo při minimálně 40km/h.... funguje to spolehlivě :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“