Nejdou otevřít dveře u řidiče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
smutnas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 05.04.2008 12:44

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od smutnas »

To mi dělá taky, když je přes noc pod nulou tak ráno sice řidičovi dveře otevřu, ale už nezavřu. Musím je přidržet a zamknout tlačítkem. Potom už je z venku ani neotevřu, klika vůbec nezabírá.
Jak je pak před den tepleji už dveře otevírají a zavírají normálně. Je tedy zámek KO?

Díky

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od Stefan777 »

Já myslím že mi to dělá ten lanovod protože ostatní dveře jdou celkem stejnou sílou ale u dveří u řidiče musím překonat takový tlak .Každopádně to budu řešit po zimě

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ladik danek »

smutnas píše:To mi dělá taky, když je přes noc pod nulou tak ráno sice řidičovi dveře otevřu, ale už nezavřu. Musím je přidržet a zamknout tlačítkem. Potom už je z venku ani neotevřu, klika vůbec nezabírá.
Jak je pak před den tepleji už dveře otevírají a zavírají normálně. Je tedy zámek KO?

Díky
To same mi dělaji prave dveře,když mrzne a otevřu je zvenku tak nejdou zavřít a musim je přitahnout,a centralem zamknout,ale jak je otevřu zevnitř tak v poho. a jak zatopim tak už to jde z obou stran normalně. Myslim že lanko vnější kliky přimrzá. Zamek bude v poho.
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od Stefan777 »

Kluci nemá někdo číslo toho lanka ke klice ?Budu mít teď čas tak že bych to vyměnil ať je v zimě klid.Děkuji

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od Stefan777 »

Tak jsem si konečně našel čas a příští týden vyměním to lanko od kliky ke zámku abych v zimě zase neběhal kolem auta.Nebyl by kluci nějaký návod abych se měl čeho chytit a nestrávil u toho celý den ?Děkuji za radu

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“