Nejdou otevřít dveře u řidiče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
han2213
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 04.10.2010 13:03

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od han2213 »

tak zkusím nejdřív promazat a prostříkat, pak tedy asi to lanko...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

co chces premazavat? tam uz nieje co a to lanko je utesnene....
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

han2213
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 04.10.2010 13:03

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od han2213 »

ejne: a ty sis to měnil sám? musí se to rozebírat celý?

han2213
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 04.10.2010 13:03

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od han2213 »

Tak v tomhle počasí nejdou dveře otevřít vůbec, tedy zvenku, pouze zevnitř. zvenku ani ťuk, nejde vůbec vzít za kliku, jak kdyby byly zamčený, přitom zevnitř to jde lehce...to jsme zvědaví, co s tím bude. opravovat to budem až skončí mrazy :|

cabadaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.11.2010 11:18

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od cabadaj »

Stalo se mi totéž. Klika z venku nic, ze vnitř v pohodě. Jak jsem se dočet výše, pomoc je jednoduchá - po jednom pořádném jebnutí dveřma spraveno. Díky

prom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 12.12.2010 09:30
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od prom »

Já to spravil taky jednoduše - stačí použít centrál, co je uvnitř. Zamknout, odemknout a bylo :) Tak snad to bude fungovat i ve tvym případě. Dyžta holt ta jeba :D

MaWa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.11.2010 12:55

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od MaWa »

zasekava se tahlo dveri, je to takovy 50cm dlouhy drat s izolaci, vw o tom vi a dokonce ta puvodni verze se uz nevyrabi, ted uz se to meni za verzi, ktera tim netrpi. staci trochu zarvat nebo udelat smutny oci (dle preferenci) v nejakem autorizaku a vymeni to zadarmo, protoze na to snad existuje i svolavacka...

toreto343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.10.2010 22:26

Re: nedaju sa otvorit zadne dvere

Příspěvek od toreto343 »

zdravim vas tak staci buchnut ked sa to stane,ze?? tak budte mudry teraz: mne sa to stalo dnes rano ale buchnut sa neda lebo je zapnuta detska poistka takze neotvorim ani z vnutra:))))

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

tak treba pockat na oteplenie :) jedine. a potom vymenit lanko v dverach
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ricardo »

No hura! Dnes sa mi to stalo. Pri mrazoch -18 C nic, ale ked je -2 C potom zrazu nejde otvorit vodicove dvere. Vsetky dvere okrem vodicovych teda isli, potom som skusal z vnutra cez klucku, ale ta nic, uplne naprazdno. Odstranil som teda krytku pri klucke, otvoril klucom a bolo. Lenze, zatvorim dvere a centralom nejde zamknut. Opat len klucom. Ked som sedel v aute a skusal zamykat a odomykat, pocujem take 2 sekundove bzucanie vo dverach vodica. Dvere idu v pohode otvarat a zatvarat cez vnutornu klucku, aj vonkajsiu, len zamykam klucom. Vyskusam teda buchnut, len ci nebude servomotorcek skapaty...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

budes tam mat niekde vodu treba to rozhodit a pozriet to poriadne a posusit a premazat glycerinom
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ricardo »

ejne píše:budes tam mat niekde vodu treba to rozhodit a pozriet to poriadne a posusit a premazat glycerinom
Este dodam, ze sa aj oteplilo a boli plusove teploty v priebehu dna, jazdil som na aute a tak v kutiku duse som veril v rozmrazenie...a nic.

Ma sa tam kadial dostat voda? Ci to skor vekom auta uz vodu nezastavim nikde a bude aj tam, kde nema byt? :)

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

moze sa tam dostat voda . nieje to hermetycky uzavrete to nie .
treba to len rozobrat a prekontrolovat .
ja som sa tiez cudoval ako sa mi mohla dostat vlhkost do tej hadicky a dostala sa.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ricardo »

Tresk sem, tresk tam, Pastika opat sklamala. Nepomohlo teda ziadne buchanie dverami a kedze sa mi s tym babrat nechcelo, servis do toho pozeral......a pozeral..........a pozeral. Zrazu zistili, ze vsetky kable v prechodke medzi dverami a stlpikom su zaoxidovane a to az tak, ze sa niektore polamali. Snazili sa to teda spojazdnit aspon docasne, pretoze kable su take znicene, ze stacilo potiahnut trosku jeden a len, len, ze sa nemuseli rozoberat cele dvere a ostal mu 1 cm na napajkovanie noveho. Je to uz druha oprava, tejto casti, ktora je svinsky posahana. Byt furt v servise s prkotinami mi uz ide krkom. Totalne sklamanie z tohto auta.......

Cely zvazok kablov vraj vychadza okolo 98 EUR. Je to pravda?

Uživatelský avatar
dEMBI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od dEMBI »

newmann75 píše:Taky jsem to celé začal rozebírat,zámek ven atd... moje nervy... a na nic špatného jsem nepřišel. Dal jsem to z5 a všechno funguje už cca 3-4 měsíce. Takže opravdu asi stačí pořádně prásnout dveřma :-) :gey:

Hustá vychytávka, už jsem se viděl jak mi začnou drnčit repro po demontáži tapecu a hled, stačilo pořádně prásknout dveřmi.. :D:D:D Díííííky šéfové...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“