Diagnostika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Diagnostika

Příspěvek od KoubisVW »

Zdravím, Máte někdo zkušenosti s VCDS z Ebay/Ali ? Potřebuju jí, ať nemusím pokaždé někoho otravovat, když se něco pojebe na autě.... našel jsem třeba verzi se soft 12.12 ale jako 20 dolaru mi příjde strašně málo.. mělo by to umět číst auta do r.2014 a kodovat dle 7 místného číselného kodování..
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Diagnostika

Příspěvek od Graun »

Doporučuji projít celé vlákno o VAGu, kde uvádí vlastní zkušenosti.Funguje to i za těch 20 ojro, ale je třeba neaktualizovat a používat k tomu dodaný soft...je třeba vzít Hex-CAN.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Diagnostika

Příspěvek od KoubisVW »

je to právě komplet. hex-can, software 12.12
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Diagnostika

Příspěvek od KoubisVW »

pošlu odkaz https://www.aliexpress.com/item/VAG-COM ... e01a8058a5" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Diagnostika

Příspěvek od bobyka_cz »

ja si koupil 15.7 z aliexpresu a funguje uplne v pohode
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Diagnostika

Příspěvek od KoubisVW »

fakt.? 15.7 jsem nenašel.. nemáš někde nějaký link na prodejce ?
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Diagnostika

Příspěvek od KoubisVW »

už jsem něco našel.. ale nemám moc rád kupovat něco, když u toho není hodnocení :/ to je takové na pytel :D
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: Diagnostika

Příspěvek od ROTL »

bobyka_cz píše:ja si koupil 15.7 z aliexpresu a funguje uplne v pohode
To iste a spokojnost. Sice neviem, ci komplet ale fungovalo to aj na golfe 08/15.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika

Příspěvek od Fil.CZ »

Posledni nabizena verze je aktualne, 17.1.3 moje doporuceni je kupovat od overenych prodejcu, ktery maji vysoke pozitivni hodnoceni a mnoho prodanych kusu konkretniho zbozi(kabelu) ja jsem se bohuzel jednou spalil a prisel mi kabel ktery poradne nefungoval, Aliexpress nastesti vratil penize ale musel jsem cekat dalsich par tydnu nez mi prisel od jineho prodejce kabel co funguje.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od napster »

Na takoveee to domaci zjisteni "proc mi sviti vrtulnik" staci mnohdy i cina. Na vetsi kodovani atp jerine origo. Ikdyz se to zda jako nesmysl,tak to,co jde udelat s origo nemzsi jit s čínou. Ja mam jak cinu,tak origo. Origo vyjde na 7500kc s tech podporou a stale aktualni verzi SW.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

j0k3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.08.2011 08:54

Re: Diagnostika

Příspěvek od j0k3r »

mám z číny 15.7. a používám na 3C běžně, dělal jsem s tim i tourany, sharany a kde co a v pohodě to maká, jen neaktualizovat, použít dodaný cd a radši to ani nepouštět k netu, ale tím že na to mám zvlášť starej ntb tak v poho

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika

Příspěvek od Fil.CZ »

napster píše:Na takoveee to domaci zjisteni "proc mi sviti vrtulnik" staci mnohdy i cina. Na vetsi kodovani atp jerine origo. Ikdyz se to zda jako nesmysl,tak to,co jde udelat s origo nemzsi jit s čínou. Ja mam jak cinu,tak origo. Origo vyjde na 7500kc s tech podporou a stale aktualni verzi SW.
Cina muze a nemusi fungovat vubec jako v mem prvni pripade ale obecne to co rikas nedava moc smysl, on tam totiz zadnej faktickej rozdil neni, je to kopie originalniho kabelu, za pouziti podobnych nebo identickych komponentu, ten original stoji 7500 diky vyvoji a podpory cele te srandy

kdyz koupis posledni verzi ciny tak s 17.1.3 mi funguej vse jak ma, ono to neni zadna cerna magie jen jde o to aby se kabel spravne spojil s gw a nasledne byl schopny dostatecne rychle cist, pripadne zapisovat, pokud to nedokaze tak ho zacne can timeoutovat jako ktera koliv jina sit.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika

Příspěvek od Fil.CZ »

j0k3r píše:mám z číny 15.7. a používám na 3C běžně, dělal jsem s tim i tourany, sharany a kde co a v pohodě to maká, jen neaktualizovat, použít dodaný cd a radši to ani nepouštět k netu, ale tím že na to mám zvlášť starej ntb tak v poho
Ja jen jeste dodam ze je dobre cinanovi dopredu napsat ze tam nechcete viry.... k prvnimu nefunkcimu kabelu mi prislo cd docela z husta zavirovane, kdyz jsem nasledne zkousel sw stahnout z netu taky to bylo plne viru

kdyz jsem nasledne psal overenemu diamantovemu prodejcu z aliexpressu a potvrzoval ze bude za A kabel fungovat a za B ze nebudou na cd zadne viry tak opravdu prislo cd bez viru :) za me palec nahoru.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika

Příspěvek od Jirka. »

Tak ten originál je hlavně o tom, že k tomu jsou aktualizace a za rok bude ten originál zase o kus dál, zatím co číňana bys musel zase koupit znovu. No a pak takové ty věci jako je vis a podpora. Zatím co u číňana musíš mít všechny postupy nastudované z internetu, tak tady jedeš podle návodu. Spoustu si toho pamatuji z hlavy, ale spoustu taky né a tak prostě koukneš do visu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“