mobily HTC a kompatibilita HF

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Holda666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.10.2010 23:11

mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od Holda666 »

Ahoj Passáci, asi to tady někde bude třeba napsáno, tak mě nekamenujte, ale já to zatím nenašel. Mám Passáta r. v 2007, Comfortline, červený MaxiDot, nyní aktuálně funkční HF s jednotkou 5N0 039 730 A, s telef. N 5800 běhá bez problémů. Mám v plánu koupi nového mobilu, ze stáje HTC, manželka už ten mobil má :cry: , ale HF napíše že mobil není kompatibilní. Řešil někdo tenhle problém ? a vyřešil? ev. znáte číslo funkční HF jednotky kompatibilní s těmito mobily. Jiné řešení je dát tam Parrota neorigo, ale to mě zatím irituje, tedy ta představa, ale třeba nebude zbytí. Díky za vaše konstruktivní návrhy . Holda

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od tomogo »

HTC problém není, je problém Android. Prakticky žádný telefon s Android OS na této sadě nerozchodíš. Mimo Samsung Galxy S nebo jak se jmenuje, ale u něj nefunguje synchronizace tel. seznamu.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Holda666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.10.2010 23:11

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od Holda666 »

Takže nové HTC s OS Windows Phone 7 by mohl jít?

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od tomogo »

Holda666 píše:Takže nové HTC s OS Windows Phone 7 by mohl jít?
S tím nemám zkušenost. Telefon musí mít podporu pro rSAP (Remote SIM Access Profile) jde o Bluetooth profil, který umožní HF se připojit do telefonu přímo k SIM kartě.

Starý Windows 6.x to měl, ale novým Windowsem si nejsem jist. Musíš juknout do specifikací Bluetooth profilů. Kdyžtak potom dej vědět, jestli jsi to našel.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od Michalj »

tomogo píše:
Holda666 píše:Takže nové HTC s OS Windows Phone 7 by mohl jít?
podporu pro rSAP (Remote SIM Access Profile) jde o Bluetooth profil, který umožní HF se připojit do telefonu přímo k SIM kartě.
Česky se ta fuknkce jmenuje "režim vzdálené SIM karty" 8)
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od tomogo »

Michalj píše:
tomogo píše: podporu pro rSAP (Remote SIM Access Profile) jde o Bluetooth profil, který umožní HF se připojit do telefonu přímo k SIM kartě.
Česky se ta fuknkce jmenuje "režim vzdálené SIM karty" 8)
Jo tak to je na Nokiích, ale v jiných telefonech to může být přeloženo jinak. Ale kdo ví.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od pásovec »

Zkuste svoji SIM kartu sparovat v osvedcenem telefonu a pak ji dejte do toho pokusneho.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
grizzy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 26.07.2010 19:00

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od grizzy »

Tak já čekám za 14 dní nové cc a mám samsung galaxy s a sadu premium. Takže to jako nebude fungovat nebo jenom z půlky? Ach jo, to zase bude novej mobil, tenhle rok už třetí :evil:
Passat CC | 125 kW BMT - 6st. DSG | Light Brown

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od tomogo »

grizzy píše:Tak já čekám za 14 dní nové cc a mám samsung galaxy s a sadu premium. Takže to jako nebude fungovat nebo jenom z půlky? Ach jo, to zase bude novej mobil, tenhle rok už třetí :evil:
Tento foun fungovat bude, jen ta synchronizace kontaktů Ti nepůjde. Ale dá se to obejít:
1. vezmeš funkční telefon a dáš do něj SIMku
2. pojmenuješ ho třeba "MYPHONE"
3. připojíš ho do auta a sesynchronizuješ si s autem kontakty
4. vrátiš SIM do Galaxy a nastavíš na něm stejné jméno "MYPHONE"
5. opět připojíš (spáruješ) s autem a hotovo

Vtip je v tom, že nesmíš v autě vytvářet nový účet a připojit se na ten starý.
Tak jsem to řešil, když jsem měl Samsung Omnia II, než jsem tu sračku "zahodil"

PS: A až budeš chtít vyměnit Galaxy, tak hlavně nekupuj iPhone, ten tam taky nejde ;-) Teď mám hacknutou Nokii E52 a jsem s ní téměř spokojen, až na pár drobností, které vychází z konstrukce a kvality levnějších telefonů obecně.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobily HTC a kompatibilita HF

Příspěvek od tomogo »

Holda666 píše:Takže nové HTC s OS Windows Phone 7 by mohl jít?
A protože mne to taky zajímá, tak jsem se podíval na tu specifikaci třeba na model HTC 7 Trophy:
* Bluetooth® 2.1 with Enhanced Data Rate
* A2DP for wireless stereo headsets
* Other supported profiles: AVRCP, HFP, HSP, PBAP

Takže odpověď je alespoň u tohoto modelu NE
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“