Pojistka stěračů

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Pojistka stěračů

Příspěvek od Max583 »

Poradí mi někdo kde najdu pojistku od stěračů. Měla by být vpředu u motoru č F31 ale nemůžu ji tam nikde najít.

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od asel »

záleží jestli máš low, nebo high box, také to může být F22. Jinak pojistky jsou vpravo od baterie :c) je tam posuvný zámek, který posuneš směrem k sobě a normálně sundáš. Jinak pokud ti stěrače jdou volně pohybovat po skle, tak to není pojistkou, ale vypadlo ti táhlo od motůrku. Tam se dostaněš, sice blbě, ale jde to. Stačí odcvaknout spony, co jsou na platu od okna k těsnění v motorovém prostoru, které taky sundáš.
skenovat0045.gif

Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od Max583 »

Ale ty pojistky jsou tam jen ty levý co jsou na tom obrázku. Nebo jsou pod sebou? Pokud ano tak jak se k nim dostanu, To musím povolit ten imbus uprostřed ?

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od ejne »

Max583 píše:Ale ty pojistky jsou tam jen ty levý co jsou na tom obrázku. Nebo jsou pod sebou? Pokud ano tak jak se k nim dostanu, To musím povolit ten imbus uprostřed ?

nic nepovoluj bud mas jednu alebo druhu poistkovku. bud to mas na F22 alebo na F31 zalezi ktoru mas .
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od asel »

tak co? našli naši rádcové?:c)

Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od Max583 »

Jo našli , našli ale pojistka byla dobrá. Pro jistotu jsem ji vyměnil ale stěrače nešly stejně. Protože jsem potřeboval jezdit a bylo blbý počasí, řekl jsem si, že to odvezu do servisu ať se mi na to mrknou. Když jsem se rozjel tak začaly fungovat. Jsem z toho jelen. Asi nějaký vánoční skřítek.
Zvláštní ale je jak se mi to stalo. Přimrzlo mi ramínko u řidiče a jak jsem pustil stěrače tak se utrhlo jen to pravý a to levý normálně proklouzlo v tom tisícihranu na osičce u ramínka a potom, když se uvolnilo, tak proklouzávalo. Srovnal jsem ho a utáhl a pak už to nešlo vůbec. Pak jsem začal shánět ty pojistky. Ale to ramínko vevnitř ty drážky se úplně voholily. Stálo mě ta sranda 750 za nový ramínko.
To se mi ještě nikdy nestalo. Když přimrznou ramínka tak buď se utrhnou ( bohužel i s gumičkama) nebo vůbec nejdou, jen vždy cuknou jako že mají snahu, ale nejde to.

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od asel »

možná malé vysvětlení, proč ti začaly fungovat stěrače, když jsi se rozjel je ten, že pokud máš otevřenou haubnu, tak jsou stěrače elektronicky blokovaný a spustí se až když ji zavřeš. Jinak je mi divné, že máš na 3C ramínkový stěrače, já myslel, že všichni už mají lištový.

Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od Max583 »

Myslíš AERO. Ty samozřejmě mám ale ty jsou taky na ramínkách ne ?

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka stěračů

Příspěvek od asel »

ach so,,, nějak jsem to celý blbě pochopil

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“