DYNAUDIO - sraz

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: DYNAUDIO - sraz

Příspěvek od pásovec »

Teď se asi všichni poserete, ale Eva umí neskutečně čistě a pěkně zpívat. Jednou jsem jí slyšel v TV, kde byla sama a luxus sound. Kdejaká slavice hadr oproti ní. Teď zpátky k tématu dynaudio neni o hlasitosti, ale o kvalitě zvuku. Ale nějaké boční prostranství i tak nebude na škodu :D
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: DYNAUDIO - sraz

Příspěvek od MDN »

Pásáku - deserte, deserte! S Evou na mě nechoď, na tu jsem jako hodně háklivej. Taky jsem měl tu čest. Možní zpívá čistě, ale zpívá sračky. To není hudba. Ona sice říká, že to dělá jen pro peníze a že se jí třeba ta hudba ani nelíbí, ale stejně. Až jí uslyším zazpívat něco rozumnýho, ok, teď mi ale vadí co zpívá - ne jak zpívá...

Když jsme u hudeby, co se týče hudebních stylů, co vůbec skrz svý Dynaudia cedíte?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: DYNAUDIO - sraz

Příspěvek od pásovec »

No právě, dyť to říkám. Ona v tý tv zpívala jiný věci než s vaškem.. Byl to teda luxus. Výborně na tom hraje MajklJ a většina 80´.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: DYNAUDIO - sraz

Příspěvek od lukasko144 »

pásovec píše:No právě, dyť to říkám. Ona v tý tv zpívala jiný věci než s vaškem.. Byl to teda luxus. Výborně na tom hraje MajklJ a většina 80´.
Nas "kolega"? Ani sa nepochvalil, ze ma uz svoje CDecko ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: DYNAUDIO - sraz

Příspěvek od Michalj »

lukasko144 píše:
pásovec píše:No právě, dyť to říkám. Ona v tý tv zpívala jiný věci než s vaškem.. Byl to teda luxus. Výborně na tom hraje MajklJ a většina 80´.
Nas "kolega"? Ani sa nepochvalil, ze ma uz svoje CDecko ..
A dokonce jsem k tomu i natancoval klip jak mi tpo šoupnul ejne sem :
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=105" onclick="window.open(this.href);return false;
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“