Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od pásovec »

Tak pochlubte se, kdo už se tam byl podívat? :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mystif
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 23.11.2010 22:49
Bydliště: Kladno

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od mystif »

Nestraš :-)))
A bude hůř ...

vavra.lukas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 11.03.2010 11:42

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od vavra.lukas »

no dobre,ja se otacel na poli..ani tam ani zpět to nejelo už..chybí ta 4x4
Přílohy
IMG00497-20101203-1535.JPG

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od CoolXman »

Tak tema na vyzadani zalozeno, tak jdeme na to!

Panove, me asi neprekonate, ja 2x za sebou!!! Jednou me pomohly retezy, lopata a vytahnuti na lane od odtahovky. Vyjedu stasnej jak blecha, ze se autu nic nestalo, ujedu 500 metru a proti me Lancer Evo s Karlem Trojanem. Vyhejbacka, pravy kolo do zaveje a uz se vezu, nechytacka, neriditelny, tentokrat jsem jel jel rychlejs, v panjegtu klouzu jak svin do stromu, zabrzdeni metr pred stromem. Blikacky a bezim do nejblizsi vesnice, sehnal jsem traktor a opet vytahnuti, dokonce se povedlo pri vytahovani uhnout se tomu stromu. Pro ceste domu jedu vyklepanej, mijim srnu, ktera se na posledni chvili rozhodla neskocit do silnice, po chvili ale trefuju zajice, kterej mi prebehnul pres cestu. Prijedu domu, KONECNE! Dneska prohlizecka auta, z pr**le klika, zda se ze neni poskozeny, jen jsem nahodil mrizky a vybiral tuny snehu z celyho spodku. Ufffff

Nemam z Passata v zime dobrej pocit. Taky chybi dost rucka.

Fotky z toho prvniho tahani. Fotky z druhyho nemam, na to jsem fakt nemel nervy. Ale bylo to o dost horsi a uz skoro tma. :evil:
Přílohy
041220102483.jpg
041220102484.jpg
Naposledy upravil(a) CoolXman dne 05.12.2010 23:14, celkem upraveno 3 x.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od TNT »

Se nediv, kdyz mas porad vypnuty ESP... :lol:

Ja jsem dopadl takhle. Tahala me TATRA 148. :P Abyste si nemysleli, jak jsem se tam dostal, kdyz je to protazeny,... Ta TATRA s radlici tam projela asi 10min po tom, co jsem tam takhle sjel, nebylo videt, kde je silnice. :)

Kdepak, Passat predohrab neni do snehu... Proto jsem si vcera poridil novy prkynko. :D
Přílohy
Fotografie0312-2560.jpg
Fotografie0318-2560.jpg

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od CoolXman »

Je to zradny jak prase. Jedes, chytis centimetr kola do snehu a uz se vezes. Nikdy jsem se necejtil v zadnym aute predtim tak bezrukej a bezmocnej jako v Passatu, o vsechno se stara elektronika a jezdis jenom jak dedek. Priznavam ze jsem si chtel trochu zablbnout, ale kdyz jsem jel bez ESP, bez rucky to nema smysl a s ESP to taky moc nejde. Zabava nula.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od TNT »

Je to tak no, kopice elektroniky a ty jen tocis koleckem... Proto jsem si ted dopral na dva dny AUDI A4 2,5TDI Quattro. To je ta spravna zabava. :)

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od Jelko4 »

odporucam pozret videa v tomto clanku ale stat sa moze naozaj kazdemu http://auto.sme.sk/c/5128566/videa-ukaz ... ovici.html" onclick="window.open(this.href);return false; , minulu zimu som jazdil este s alhambrou kde nebolo esp,asr,abs ani nic podobne tak musim si zatial zaklopat :)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od pásovec »

4x4 to je správný řešení :mad3: :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od CoolXman »

Ikdyz minulej vikend mi ta elektronika aspon trochu pomohla, kdyz jsem na letnich 235 diky ESP vykrabal pres zasnezenej kopec. Ale uspech byl jen dilci, protoze na kopci uz jsem to vzdal, protoze mnohem horsi bylo ty kopce sjizdet . Tak jsem to nechal u lesa na silnici a prijel si pro to az druhej den odpoledne. Nejsem takovej hazarder, ale byla to smula, vyjizdel jsem a bylo jenom mokro, vyjedu o par set metru vejs a husty snezeni a hned vsude snih. A letni jsem nemoh nasadit driv jak minulej vikend kvuli zdravotnimu stavu.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od CoolXman »

4x4 je na Passatu o neco lepsi, ale ty situace ve kterych jsme vsichni jak tu koukam byli by to nevyresilo, mozna to otaceni v poli :-)
neni to zas tak zazracnej system na Passatu a podvozek je nizko, do offroadu 4x4 to ma hodne daleko
Naposledy upravil(a) CoolXman dne 05.12.2010 23:25, celkem upraveno 1 x.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od pásovec »

Jasně, jakmile vyvěsíš kola břichem, končíš. To pak jedině Allroad na vzducháči.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od Jelko4 »

vcera v noci som sa previezol na jednom useku najprv s mojim (predny nahon) a potom s kamaratovym variantom 4x4 a bol to citelny rozdiel hlavne na rovinke pri rozjazde na lade ale v zakrute to bolo dost podobne. Ale urcite je v zime lepsi 4x4 ale zase neda sa to porovnat napriklad s ML

inak co znamena slovo škarpa? :D nepochopil som o co ide kym som neuvidel fotky

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od Allbacore »

Mna 4motion zacharnil uz vela krat, nikdy som s nim nezapadol, je to bohovsky system, nikdy viac auto s prednym nahonom :idea:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škarpě, tam je to dobrý, tam to mám rád :D

Příspěvek od CoolXman »

TNT píše:Se nediv, kdyz mas porad vypnuty ESP... :lol:
Ted mi to doslo, zmenim si avatar. Je to rouhani.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“