Sekundarni baterie v kufru Passat 3c kombi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Back.M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.03.2015 09:52

Sekundarni baterie v kufru Passat 3c kombi

Příspěvek od Back.M »

Ahoj chlapy, mam problem pasik mi prestal dobijet zadni baterii v kufru na webasto prisel jsem na to tak ze mi prestal foukat ventilator climatronicu pak jsem to meril a predni baterii dobiji normalne ale zadni vubec nevite cim by to mohlo byt?popripade kam vede plus od te zadni baterie? Nebo kde najdu rele pro nabijeni te zadni baterie? Moc dekuji za pomoc

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekundarni baterie v kufru Passat 3c kombi

Příspěvek od lukasko144 »

Skontroluj poistku na pozicii 44. K rele je pristup ako k peniazom. Vysvetlim kde je potom, ked to nebude poistkou.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Back.M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.03.2015 09:52

Re: Sekundarni baterie v kufru Passat 3c kombi

Příspěvek od Back.M »

Ahoj pojistka je ok je tam 5A po nastartovani zkrz ni tece 14.5voltu ale do zadni baterky nic takze rele a nebo kabel od pojistky k rele prerusenej jinak kolega tady uz mi rekl kde ho najdu je pod steracema pod torpedem jinak dik zitra jdu na to

Back.M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.03.2015 09:52

Re: Sekundarni baterie v kufru Passat 3c kombi

Příspěvek od Back.M »

Tak jsem to dnes rozebral vytahl relatko a na tistenem spoji v relatku byl odpadnuty odpor stesti ze mi vypadl primo do ruky tak jsem ho naletoval zpet vratil relatko a pasik dobiji takze diky za rady

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“