asi gramofon do pasika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od Kami3120 »

Ano souhlasim!
Nebo jim lamat ruce a nohy a byl by mozna klid.
Ale oni vedi, ze u nas si muzou dovolit temer cokoli. :(

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od KJirka »

tomogo píše:No to je sice pravda, že je to předražené, ale je to zase věcí nabídky a poptávky. Když si to někdo koupí, tak proč bych to za tu cenu neprodal. A taky si to hned nekoupím od zloděje jen proto, že na to nemám. Ono to ukazuje taky něco o naší společnosti jako celku. Dost to odpovídá i volebním výsledkům, ale to už je na jiné téma.... Prostě na vrh huj a vevnitř fuj.

Jen doufám, že se shodnem, že se krást nemá a možná i na tom že je VW prostě předražené... ;-)
Tak na tomhle se teda shodnem na 110 %.
Ta Praha je v tomhle prostě strašná. Já bydlím na menším městě a auto parkuju většinou před garáží. ale na svým pozemku. I tak ale zamykám zpátečku. Téměř vždychy ale za mnou stojí ve vjezdu ještě manželka nebo i jiný auta. Ale když jedu k našim do Prahy nebo k sobě na firmu do Průhonic, úplně klidnej teda nejsem.
Mimochodem pánové, jak to řešíte třeba o dovolený v zahraničí, když necháváte auto dlouho stát bez dohledu ? Já jedu v létě na plachetnici kolem Sicílie a mám docela strach to v tom cikánově nechat stát v maríně. Už jsem přemýšlel i o krycí plachtě, ale to se dneska už moc nenosí. Ani nepamatuju, kdy jsem to někde viděl. Dělá se na Passata něco takovýho ? Je fakt, že co oko nevidí, ruce nepálí nebo jak se to říká :mrgreen:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
jan.fort
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 27.10.2009 16:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od jan.fort »

Joooo to mate pravdu, ze to vsechno stoji ranec...a co si budeme povidat, vymlatit okno a vyndat z pasika autoradio-si doma ani nestihnu natahnout kalhoty a je fuc...takze to zlodejum taky neprida...
Kdyby VW zacalo delat vestavene navi...hm...
Kazdopadne jsem dneska zkousel dat do pasika obycejne radio a tuto zkousku nikomu nedoporucuji-neni to hezky pohled...
Takze zase koupim cinana za 7 tis., protoze rns 510 je na dva az tri mesice zbytecne kupovat :) :) :)
Bohuzel, asi vsichni co jsou praze tomuhle neunikli...
Odstranění DPF a navýšení výkonu 140hp-166hp/394Nm od fi.DIESELPOWER s.r.o.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od uncompromised »

jan.fort: musíš si spočítat jestli tě vyjde levněj vyndavat rádio, nebo každých 14dní kupovat nové rádio a platit opravu :?

Uživatelský avatar
jan.fort
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 27.10.2009 16:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od jan.fort »

Vyndavat ho pokazde, kdyz jdu domu i ve dne?...to bych moc dlouho nevydrzel-to se dobrovolne priznam...
Pokazde vse odpojovat-pripojovat, ani nevim co by to udelalo s konektorama...
A nebo dat na okna mrize? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odstranění DPF a navýšení výkonu 140hp-166hp/394Nm od fi.DIESELPOWER s.r.o.

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od Kami3120 »

Mříže na okna dobrej nápad! :D No jako aspon na noc bych to vyndaval a nebo hlídanou garáž, ale prostě to je chvilka i přes den někde a je to taky v prd... Ale když auto spinká v garáži je to větší klid ;) mám to sice do garáže 5minut chůze a finančně taky nic moc, ale klidné spaní.

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od Kami3120 »

KJirka píše:
tomogo píše:No to je sice pravda, že je to předražené, ale je to zase věcí nabídky a poptávky. Když si to někdo koupí, tak proč bych to za tu cenu neprodal. A taky si to hned nekoupím od zloděje jen proto, že na to nemám. Ono to ukazuje taky něco o naší společnosti jako celku. Dost to odpovídá i volebním výsledkům, ale to už je na jiné téma.... Prostě na vrh huj a vevnitř fuj.

Jen doufám, že se shodnem, že se krást nemá a možná i na tom že je VW prostě předražené... ;-)
Tak na tomhle se teda shodnem na 110 %.
Já jedu v létě na plachetnici kolem Sicílie a mám docela strach to v tom cikánově nechat stát v maríně. Už jsem přemýšlel i o krycí plachtě, ale to se dneska už moc nenosí. Ani nepamatuju, kdy jsem to někde viděl. Dělá se na Passata něco takovýho ? Je fakt, že co oko nevidí, ruce nepálí nebo jak se to říká :mrgreen:

No hele to se pleteš plachty teďka v LIDLU frčej. Foto pro tebe :wink: :idea: 8
tak ti to třeba pomůže, ale asi bych rozmýšlel o místě kde to necháš a určitě navi nebo radio yndat do kufru ať neláká a plachtu zvaž no. ;)
plachta).jpg

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od pásovec »

S tou plachtou bacha, v jednom člověku při nasazování a sundavání může vzniknout docela pěkný poškrábání laku :-(
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od uncompromised »

pásovec: chce to koupit něco kvalitnější s "polstrováním" na vnitřní straně, ale ta bude vážit tak 20Kg :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od KJirka »

no v Lidlu bych to asi nekupoval, i když děkuju za foto. Zvažuju, jestli tu Sicílii vůbec jet autem.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: asi gramofon do pasika

Příspěvek od Kami3120 »

T je jasný, jen jsem ti chtěl ukázat že se to ještě prodává zrovná náhoda sem to tam zahlédl :D ;)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“