Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

Pompier píše:
uncompromised píše:P-Majkl: za prvé, jenom si myslíš, že to svítí stejně a za druhé, radši tisícovku připlatím za homologované řešení. Než aby mi pak nedala ani korunu za nehodu kterou jsem nezavinil, když se pojišťovna bude moc vymluvit, že např. ten co mi nedal přednost, protože mě neviděl kvůli protože jsem nesvítil, pouze něčím co nebylo homologované. Udělej si to jak chceš, mě to za to stojí.
:good:
Pánové, vy musíte být policajti, nebo vojáci, nebo já nevím co......jste posedlí homologací....já mám homologaci na skle mlhovky a dál to neřeším, policajti v Brně mě nikdy nestavěli a na stk vše v pořádku....spím v klidu.Po každé pojišťovny hledají jak se z toho vykroutit....a jestli pojišťovna bude zkoumat moje leddiodové žárovky v mlhovce, tak tobě může říct,že tvoje homologace je kompletní pouze pro vůz, nárazník a světlo(sklon a uchycení) na škoda fábia a ne vykuchaní vnitřku a předělání do passata....Co když to tvoje třeba při špatném sklonu strašně oslňuje?!?!

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od uncompromised »

P-Majkl: ty osle, na sklíčku je homologace pro světla do mlhy :D a ta homologace není pro určitý typ auta, ale je to povolení pro provoz na pozemních komunikacích, takže i když si to pověsím na kus plechu na traktor, tak pořád to mám víc v pořádku než tvoje žárovky :wink:

a posedlý homologací nejsem, ale když už platím 15tisíc pojistku, tak o peníze nechci přijít kvůli pičovině, ale jak říkám, tvůj boj...

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od Ergo »

uncompromised píše:P-Majkl: ty osle, na sklíčku je homologace pro světla do mlhy :D a ta homologace není pro určitý typ auta, ale je to povolení pro provoz na pozemních komunikacích, takže i když si to pověsím na kus plechu na traktor, tak pořád to mám víc v pořádku než tvoje žárovky :wink:

a posedlý homologací nejsem, ale když už platím 15tisíc pojistku, tak o peníze nechci přijít kvůli pičovině, ale jak říkám, tvůj boj...
Moje řeč, a nemluvě o tom, že žádná žárovka složená z více LEDek nevydrží tolik co výrobcem otestované, koncernem schválené a montované do aut (i když jen do RS). Každá LEDka, byť má malou spotřebu, ale vysokou svítivost potřebuje prostor na chlazení, což u žárovek typu H1, HB4, ... osazených ledkami je dost malý, protože jsou nalepený blízko sebe a je otázkou času, kdy odejdou.

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

Ergo píše:
uncompromised píše:P-Majkl: ty osle, na sklíčku je homologace pro světla do mlhy :D a ta homologace není pro určitý typ auta, ale je to povolení pro provoz na pozemních komunikacích, takže i když si to pověsím na kus plechu na traktor, tak pořád to mám víc v pořádku než tvoje žárovky :wink:

a posedlý homologací nejsem, ale když už platím 15tisíc pojistku, tak o peníze nechci přijít kvůli pičovině, ale jak říkám, tvůj boj...
Moje řeč, a nemluvě o tom, že žádná žárovka složená z více LEDek nevydrží tolik co výrobcem otestované, koncernem schválené a montované do aut (i když jen do RS). Každá LEDka, byť má malou spotřebu, ale vysokou svítivost potřebuje prostor na chlazení, což u žárovek typu H1, HB4, ... osazených ledkami je dost malý, protože jsou nalepený blízko sebe a je otázkou času, kdy odejdou.
Však jsem psal, že mám homologaci na skle mlhovky........a dál to neřeším, je mi jasný že je to pro mlhovku......já jen netvrdím že moje diody jsou legální..... :taunt:

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od uncompromised »

P-Majkl: na skle mlhovky máš homologaci reflektoru pro svícení do mlhy, v něm musíš mít homologovanou žárovku, takže ty teď vlastně jezdíš se světly do mlhy za nesnížené viditelnosti s nehomologovanými žárovkami, což jsou dva přestupky.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od Pompier »

uncompromised píše:P-Majkl: na skle mlhovky máš homologaci reflektoru pro svícení do mlhy, v něm musíš mít homologovanou žárovku, takže ty teď vlastně jezdíš se světly do mlhy za nesnížené viditelnosti s nehomologovanými žárovkami, což jsou dva přestupky.
To nema cenu :-D P-Majkl ma svou pravdu :-D ja taky nechci prijit o svou pojistku...

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

Tak že když vezmu vnitřek xenonového světla z fábie, nacpu ho do halogenu na paštice, tak je to jako v pořádku a legální,protože ten xenon má homologaci?!To je to stejný.......pánové, já se nechci hádat,jednou je to mlhovka, v autě máte přepínač na mlhovku,tak to nemůže být nic jinýho....já přiznávam že diody z fábie, jsou luxusní, určitě kvalitnější.....ale je to stejná předělávka jako ta moje, lepší jen o to že ty diody z fabie jsou na fabii schváleny.Nevím jak to máte zapojený,ale předpokládám že vám to při zapnutí blinkru pohasne......atd....když to máte teda jako že homologovaný......pánové a o tom to je,každý má něco jineho,je to forum, aby jsme si vyměňovali názory, rady, tipy......to svicení z fábie je fakt pěkný.....ale s tou homologací tomu nevěřím.....dál už to řešit nebudu.

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

uncompromised píše:P-Majkl: na skle mlhovky máš homologaci reflektoru pro svícení do mlhy, v něm musíš mít homologovanou žárovku, takže ty teď vlastně jezdíš se světly do mlhy za nesnížené viditelnosti s nehomologovanými žárovkami, což jsou dva přestupky.
JJ tak to bude,ty máš homologovaný diody nacpany za sklem z mlhovky,tak že jen jeden přestupek,ale rozdíl je ten, že já jsem nikdy netvrdil, že to mám homologovaný..... :good:

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od uncompromised »

P-Majkl: to říkáš už po druhé, to je každýmu jasný, proto taky můžeš dostat flastra. Když ze skla mlhovky odstraníš tu homologaci, zůstane ti jenom na parabole ledek, tak je vše v pořádku. Když si koupím homologovaná přídavná světla někde v krámu myslíš, že mi dají homologoci podle typu auta? neblázni. Stejně tak o tom světlometu, nevím jestli se rozdělují homologace podle zdroje světla, ale to se dá všechno najít na netu. Ale podle tvých argumentů vaříš z vody a namáš o tom ani páru. Já jsem si tom už něco přečetl ;)

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od Allbacore »

P-Majkl píše:Tak že když vezmu vnitřek xenonového světla z fábie, nacpu ho do halogenu na paštice, tak je to jako v pořádku a legální,protože ten xenon má homologaci?!To je to stejný.......pánové, já se nechci hádat,jednou je to mlhovka, v autě máte přepínač na mlhovku,tak to nemůže být nic jinýho....já přiznávam že diody z fábie, jsou luxusní, určitě kvalitnější.....ale je to stejná předělávka jako ta moje, lepší jen o to že ty diody z fabie jsou na fabii schváleny.Nevím jak to máte zapojený,ale předpokládám že vám to při zapnutí blinkru pohasne......atd....když to máte teda jako že homologovaný......pánové a o tom to je,každý má něco jineho,je to forum, aby jsme si vyměňovali názory, rady, tipy......to svicení z fábie je fakt pěkný.....ale s tou homologací tomu nevěřím.....dál už to řešit nebudu.
Ak sa LED z Fabie namontuje podla smernic vsetko je OK..Ci ked si kupim kolesa zo Superbu, zhodne s udajmi v technicaku, tak ich na Passat dat nemozem lebo nie su na nom homologizovane? Hlupost... samotna lampa z Fabie je homologizovana na pouzite v cestnej premavke, ak sa nainstaluje podla smernic, nie je jediny dovod preco by to malo byt ilegalne (aj keby som si denne svietenie zapinal gombikom rucnej brzdy :taunt: )
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od patrikrs »

Už se perou?? :))

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

patrikrs píše:Už se perou?? :))
:laugh: :laugh: :laugh: :good: :drinks:

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

uncompromised píše:P-Majkl: to říkáš už po druhé, to je každýmu jasný, proto taky můžeš dostat flastra. Když ze skla mlhovky odstraníš tu homologaci, zůstane ti jenom na parabole ledek, tak je vše v pořádku. Když si koupím homologovaná přídavná světla někde v krámu myslíš, že mi dají homologoci podle typu auta? neblázni. Stejně tak o tom světlometu, nevím jestli se rozdělují homologace podle zdroje světla, ale to se dá všechno najít na netu. Ale podle tvých argumentů vaříš z vody a namáš o tom ani páru. Já jsem si tom už něco přečetl ;)
Ty jsi si o tom něco přečetl a já mám v Brně autoservis, denních svícení jsem namontoval ne málo,na různý auta....a řekl jsem kámo že už to nebudu řešit, dej si tam co chceš, aji když to bude klidně ze zlata.....říkám to podruhé......nechci se hádat........Nejlepší by to bylo pořešit u piva...... :laugh: :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od uncompromised »

P-Majkl: divný, že člověk s autoservisem co montuje světla, nemá páru o homologacích :|

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Ledkove TFL z fabie na pastice hotovo

Příspěvek od P-Majkl »

Jedinej človek nepřijel, že by dostal pokutu, nebo byl nějakej problém..... 8) Mě jde jen o to, že pokud má auto original mlhovky, máš vevnitř přepínač na přední mlhovky, tak tam nesmí být nic jinýho než mlhovky.Kamoš rozbil na předek auto, kvůli úspoře peněz, tam chtěl dát přední nárazník bez mlhovek, aby ještě mlhovky nemusel kupovat, no a pak po něm šli na stk že pokud má vevnitř v autě knoflík na mlhovky,tak tam ty mlhovky prostě musí být....a vůbec se s ním nebavili....

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“