AAA - Garance najetých km

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
r.u.u.d
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 10.05.2009 08:18
Bydliště: České Budějovice

AAA - Garance najetých km

Příspěvek od r.u.u.d »

Zdravím,

dneska mi přišla zajímavá nabídka na Passata 07 :) .

http://www.aaaauto.cz/cz/vw-passat/car.html?id=2152480" onclick="window.open(this.href);return false;

Po znovu načtení stránky se ztratila část fotek :D
(A zrovna s počtem najetých km), náhoda?
Přílohy
passat07.JPG

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od zviratko »

Novidíš a hned je tam garance km :baseball: :mrgreen: :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

bigboss9999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 13.02.2010 14:59
Bydliště: Havířov/Ostrava

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od bigboss9999 »

:D njn áčka .N a těch fotkách co tam mají je po zvětšení jasně vidět stav 141 000. :158: :158: Zajímala by mě ta serviska :D
Tam bude asi pár stran chybět:D

Uživatelský avatar
r.u.u.d
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 10.05.2009 08:18
Bydliště: České Budějovice

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od r.u.u.d »

No asi nemají moc času a nestíhají stáčet tachometry :D

Pajiki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2007 13:57
Bydliště: šiškof

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Pajiki »

divím se že takovýmto slibům dnes ještě někdo věří... :roll:
SAGvan

bigboss9999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 13.02.2010 14:59
Bydliště: Havířov/Ostrava

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od bigboss9999 »

uŽ JE ASI PRODANÝ:D

Uživatelský avatar
Pavelkot
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2007 21:24
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Pavelkot »

koukám, že tam je hromada 07 s hodně pod 100tis. km, dokonce i pod 50tis. km, žřejmě mají dobrý zdroj dodavatelů :-))

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od baxxter222 »

na slovensku sa riesil jeden podobny pripad.chlap si kupil od AAA auto a potom zistil nejake zavazne veci.chcel to vratit a tak dalej.prisli k nemu domov holohlavci a zrazu uz nebolo co riesit..je bez penazi a auto nefunguje.

takto to riesi AAA
Naposledy upravil(a) baxxter222 dne 03.05.2011 13:27, celkem upraveno 1 x.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Kami3120 »

hajzlove vypalit je rozciluje me jak jim to prochazi i cebii falsujou byli jsme se tam tenkrat divat na passaty a ocenovali nase stasi auto chteli servisku a velkej tp nemeli jsme ani jedno a protoze si nezjistili jak dlouho to mame prisli s tim ze to bylo stocene ze 140tis km ale v dobe kdy jsme auto uz meli hlavne u corsy s 1.4kou najezdit podle grafu behem pul roku 80tisic kdyz o tom nevime no nesmysl. Jen na to vzpomenu vytocim se a tu cenu za kterou to chteli vzit...

Uživatelský avatar
MarthyCC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 09.02.2010 19:10
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od MarthyCC »

Ja jsem do acek prodaval svoji starou oktavii 1,9 TDI,rok 2001..auto bylo v rodine od zacatku od 2001,najeto poctivych 250000 km..by me zajimalo,na kolik to stocili,nez to prodali :)

Uživatelský avatar
StreetPro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2010 19:09
Bydliště: Břevnov - Bullit Ballpark
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od StreetPro »

prodal jsem tam nekolik aut, ktera bych nikomu nepral... podle reakci na vykupu jsem pochopil, ze je to lepsi prumer... nakonec byla v nabidce jako tip top, jiny udaj na tacho, vymyslena historie...
pamatuju si tam treba jednu Integrale HPE, kterou nabizeli naferovku bez turba (auto bylo trefene na predek a nejspis urazene svody/turbo-jsou hned vpredu za chladici)... nechal jsem se svezt a rikam, ze mi to prijde trochu mdle (2,0 s nizkou kompresi bez turba jede asi jako lepsi favorit)... borec hned zacal o rallye, 4x4 (ikdyz je to jen predokolka), 190PS a pod :-)) zvednu kapotu a vidim tenoucke trubky hadam z 2,0 Fiatu Tipo :-)
...máte štěstí, že jdu zrovna kolem... :-)

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od vory »

z áček je většinou auto po starym německym dědečkovi, kterej to garážoval a nekouřil v tom nikdy. To nevíte ?! DDD
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

Uživatelský avatar
jan.fort
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 27.10.2009 16:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od jan.fort »

Pro boha AAA nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
To je lepsi ty penize vyhodit do kanalu... 8O 8O
Tedy pokud tomu sam moc dobre nerozumis a auto si neodvezes pred zakopenim do autorizovaneho servisu.

AAAcka opravdu neeeeeee :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:
Odstranění DPF a navýšení výkonu 140hp-166hp/394Nm od fi.DIESELPOWER s.r.o.

Uživatelský avatar
Benes.Dada
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 369
Registrován: 20.02.2010 12:16

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Benes.Dada »

První auto co jsem z AAA kupoval byl Peugeot 406 a měl prasklou hlavu, tak jsem to rychle dovezl zpět a řekl jsem že chci něco lepšího, tak jsem odjel v B5,5 a max. spokojenost s autem, ale Peugeot 406 stál druhý den na place k prodeji, jako bezproblémový. Po chvilce jsem auto prodal. A koupil 3C, také z AAA, o kterém mi řekl známý. A také si nemohu stěžovat!!! :twisted: (všechno bylo v pořádku, serviska, kilometri, historie)!
VW Passat .:R36
ObrázekObrázek ACC - adaptabilní tempomat, DCC adaptivní regulace podvozku

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od re5pekt »

Ja prodaval svou oktavku do AAA, tam mi nabidli nejvic penez, relativne slusnou nabidku, kokta byla v plny palbe, 1.9tdi, RS kuze, kola, velka navi, xenon, atd.. A borci se v ni ani nechteli projet, zkouknul VIN a dali mi penize!! A to nefungovala klima, jeden zamek blbnul, ale bylo jim to jedno a ja byl moc moc spokojenej :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“