AAA - Garance najetých km

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od hkr »

hlavně, 2011 byly ještě B6, nepletuli se? Vtipný je, jak podle vyjadřování snadno odhadnout člověka. :laugh: Viz Sharik :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

no proto jsem mu psal, že tříletý B6 se blbě shání, ne :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od selatko »

napis uzivateli denis.82 a on ti sezene B7cku :)
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od denis.82 »

selatko píše:napis uzivateli denis.82 a on ti sezene B7cku :)
Nene, hlavne at mi nikdo nepise! :baseball: Ja mu urcite nic nesezenu, zazraky bohuzel neumim. Mozna kdyz bude chodit kazdy den do kostela, tak mu nejaka tri roky stara B7 v Highlinu za 300tkc spadne z nebe.
A jestli si pan mysli, ze ma vyhodu s autem na protiucet, tak je uplne mimo. V Ackach ho natahnou hned 3x. U vykupu, u prodeje a pokud bude vyrizovat uver, tak budou mit celkovy zisk tak dve kila.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od denis.82 »

miloslavkramarik píše:Mezitím, opět jsem projel bazos.cz, mobile.de, sauto, autobazar.eu, tipcars a zase nevim... už se to chce rychle rozhodnout... porad si rikam, vyplati se jeste pockat a dosetrit, psychologicky limit mam tak 300 tisic korun:-) A VVW proto, ze pred tim Golf a zena rekla, ze chce znova VW a jedine:-)
A dival ses i tady?
http://www.macmodel.cz/nove-modely-aut. ... se&radit=0" onclick="window.open(this.href);return false;
a nebo nova B8...
http://www.smallcars.cz/osobni-auta/202 ... -1-43.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mozna kdyz pohledas trochu vic, tak najdes Passata i v jinem meritku :wink:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

Denis, najdi mi CC v jakýmkoliv měřítku (nejlépe 1:43). Oni ho totiž snad nevyrobili. Nikdo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Tomikcek »

Tady máš Origo vw model CC + něco z ebay akorát teda nevím jestli je to ten typ co ty hledáš :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Slunečnívůz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.07.2015 15:43

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Slunečnívůz »

denis.82 píše:
Slunečnívůz píše:Safraporte, úpal? Ale kdeže, jen googluju informace o autě co chci a prodejcích. Takže je stále "in" jen nadávat, aha :D
A cetl jsi i recenze lidi, kteri prodali vuz k Vam do Acek treba s 400000km a pri prodeji to same auto melo 160000km? Jestli ne,tak jsi hledal spatne,protoze takovych je tam drtiva vetsina.
Nepracuju v automotive, nedovážím stočený auta ani žádný křápy a nepracuju v žádnym autobazaru, tak si to nech.. Je mi jasný že tady žádná konstruktivní debata vzniknout nemůže protože je to úplně naopak. Jakmile někdo něco napíše o tom autobazaru tak hned hlídací psi - naskočí a pošlou dotyčného do...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

Tomikcek píše:Tady máš Origo vw model CC + něco z ebay akorát teda nevím jestli je to ten typ co ty hledáš :)
Díky, ale já mluvím o tom modelu, kterej aktuálně vlastním. Tohle je ten první Passat CC, kterej jsem měl předtím taky a model 1:43 mám. Ale na nový CC prostě nikdo modýlek nevyrobil. Fakt jsem ho ještě nikde neviděl.

Jo a o těch Áčkách už se radši přestaňte bavit, protože mám už cuky se taky zapojit a to bych pak mluvil hodně, ale opravdu hodně sprostě.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od denis.82 »

KJirka píše:Denis, najdi mi CC v jakýmkoliv měřítku (nejlépe 1:43). Oni ho totiž snad nevyrobili. Nikdo.
Jirko to je mozne, bude to nejspis proto, ze by sis ho koupil jenom ty. :tongue:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od denis.82 »

Slunečnívůz píše: Nepracuju v automotive, nedovážím stočený auta ani žádný křápy a nepracuju v žádnym autobazaru, tak si to nech.. Je mi jasný že tady žádná konstruktivní debata vzniknout nemůže protože je to úplně naopak. Jakmile někdo něco napíše o tom autobazaru tak hned hlídací psi - naskočí a pošlou dotyčného do...
Ok, tak jinak....muzes sem prosim te hodit odkazy tech tri roky starych B7 v Highlinu za 300 kila, ktere tam mas vybrane??
Jinak si totiz zmen nick na sci-fi vuz.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

denis.82 píše:
KJirka píše:Denis, najdi mi CC v jakýmkoliv měřítku (nejlépe 1:43). Oni ho totiž snad nevyrobili. Nikdo.
Jirko to je mozne, bude to nejspis proto, ze by sis ho koupil jenom ty. :tongue:
Vidíš, to mě nenapadlo :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od sharik4x4 »

Pokud se budeš zastávat sviní,který okradli či podvedli půlku národa a prochází jim to, protože mají za sebou haldu právníků a naše nedokonalé zákony, stáváš se v mých očích tím samým.
Prostě propagace fašismu,komunistů a svinckých bazarů je na zdejších forů zakázaná!!!!
Takže buď to pochopíš nebo nemůžeš čekat ohlasy.

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od steve »

Naposled byly u mě AAA před rokem, kupovali ode mě krasnyho golfa 96kw s 430tiskm, na tachu bylo 135, servisku jsem k tomu nedal ješte ji mam :mrgreen: podle pana výkupčího krasny stav auta nechal jsem jim ho za 84tiskč, za tyden to bylo auto se servisni knižkou od prvního majitele na strankach :laugh: :laugh: tod vše co bych k AAA dodal.
samozřejmě aut se tam najde i dobrych dost si myslim jen si je musíš pořadně prohlidnout, mají tam spousta šrotu ale i spousta krasnych aut ale již samozřejmě dražšich :wink: , už je to KOLOS :wink:
ja si pamatuju ješte když jsem před mnoha lety překupoval auta ale to byly ješte stary AAA v dablicich , tak jsme tam par aut taky koupily,ale to jsme tam měli znamyho který nam to daval hned na stranu ty auta do ulice vedle :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

no možná tam i nějaký dobrý auta jsou, jenže se nedovíš, který
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“