CC 3.6 Vyfuky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
NiW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.11.2010 14:22

CC 3.6 Vyfuky

Příspěvek od NiW »

Cau,
dneska jsem videl 3.6tku s mnohem vetsima vyfukama nez je v defaultu...a musim teda uznat, vypada to diametralne jinak...
prosim, mnoho lidi to tu ma nastudovane co jde a co nejde.... pochybuju o tom, ze by mel cele jine "trubky" od motoru, ale myslim si, ze tam mel narazeny nejake koncovky, ktere co jsem tak koukal se tam vazne vejdou minimalne 1/2 cm mohou byt sirsi - ale jak to drzi, jak se to dela, kde to koupim, kolik to stoji, co to muze udelat, atd... na kazdem rohu vidim felicii co tam ma vyfuk jak z petilitru, takze se to asi dela bezne, ale nechci zadnou "garazovku" proste vice infa, mohl by nekdo... verim, ze zrovna v tomhle smeru je tu maniaku dost :)
Dekuji moc! :)

NiW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.11.2010 14:22

Re: CC 3.6 Vyfuky

Příspěvek od NiW »

Tak pro info pro ostatni.

Je nekolik variant,
- uriznout celou trubku a v klidu navarit vetsi - poruseni zaruky
- nasadit na trubku vetsi, upevnit - zaruka OK (bohuzel je minimum dilu, kteri to takto resi)

Ve VW rekli, ze s ti neco udelat jde, musim tam osobne jeste kvuli kodovani par veci, tak pak uvidim, tak kdyby to nekdo nekdy s 3.6tkou resil, at ma zde info.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“