Solární šíbr - zkušenosti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od sharik4x4 »

Je to 2010 a barva světle šedozelená metal.Jelikož parkujem většinou v garáži tak to přiblblí okno s větráním nesleduji jestli to větrá nebo ne.Pro mě je to absolutně k ničemu,tak na to dlabu to testovat.

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od dkraft »

tak ja mam tuhle "vychytavku" taky a musim rict, ze mi to funguje, kdykoliv prijdu k autu a sviti slunce (musi svitit opravdu HODNE!) tak je slyset vetrak, uvnitr je stejne horko, ale pocitove je to o trochu lepsi, nez kdyz jsem mel predchozi B5,5 bez tehle funkce, tak to asi par stupinku srazi, ale stejne to neni zadnej slagr! :-) pro uplnost mam tmave sedou metalizu.

PS: vsimnul jsem si, ze to bezi i kdyz je odpojena baterka! :-)

lks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 08.04.2009 17:05

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od lks »

KJirka píše:což je u takovýho solárního šíbru poměrně podstatná vada, řekl bych.
Taky mě to zklamalo, ale nějak to vychází z principu jak jsem psal. Když to zjistí že vháněnej vzduch je teplejší (motor, palubní deska) než ten v kabině, tak se na to vybodne. Ale právě že v různejch modelovejch letech se to chová jinak a pak asi taky to nějak souvisí s barvou auta a tim že mám determální čelní sklo. V černym autě je uvnitř o 20°C víc, tak to asi funguje jinak

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od KJirka »

oni to u koncernu moc dlouho nedělali, protože to asi stojí za h***o
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od lukasko144 »

Aj ja mam to pokovene celne okno, ale myslim, ze mi to funguje. Ked som dlhsie v aute, tak evidujem, ako to v pravidelnych intervaloch fuka dnu. Priznavam ale, ze som si nevsimol po ako dlhu dobu. No myslim, ze dlhsie ako pol hodinu ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

lks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 08.04.2009 17:05

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od lks »

lukasko144 píše:Aj ja mam to pokovene celne okno, ale myslim, ze mi to funguje. Ked som dlhsie v aute, tak evidujem, ako to v pravidelnych intervaloch fuka dnu. Priznavam ale, ze som si nevsimol po ako dlhu dobu. No myslim, ze dlhsie ako pol hodinu ..
A barva karoserie ?

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od lukasko144 »

Pisal som uz skor. Cierna C9X a interier celokozeny cierny.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

lks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 08.04.2009 17:05

Re: Solární šíbr - zkušenosti

Příspěvek od lks »

lukasko144 píše:Pisal som uz skor. Cierna C9X a interier celokozeny cierny.

Tak to jo, tam to asi maká na plný kule :-)

Jednou mi v servise dali náhradního černýho passata a myslel jsem že v tom vedru umřu a hlavně větráky jely permanentně o jednu čárku víc než u mojí bleděmodrý takže to pěkně hučelo. Do tý doby jsem si myslel, že na barvě až tak nezáleží :-))

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“