rez po listou dveri

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Lukas CC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.07.2017 09:36

rez po listou dveri

Příspěvek od Lukas CC »

Ahoj,
mam klasicky problem, rez po listou dveri spolujezdce u CC, zatim dva male puchyrky spatne viditelne, ale pravdepodobne budou skrz. Doporucujete opravit nebo to nema smysl a opet vyleze = nechat byt a pak menit dvere?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od napster »

Pokud mas pravidelny servis ve VW,tak to dej na zaruku.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od KJirka »

no pane ! Tak u CC taky jo 8O
Zkus to u VW, jak říká napster.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Lukas CC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.07.2017 09:36

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od Lukas CC »

to jsem zkusil, poslali mne k sipku, auto je 2010, psal jsem primo importerovi pro CR, rekl mi ze zaruka na kastli je 10let ve smyslu rez zevnitr ven a dale pak na lak 3 roky. V mem pripade pry jde o defekt laku, protoze se dostava voda za listu, kde oterem listy o dvere je obnazeny kov a proto pak nastava koroze zvenci dovnitr... zkratka ze tohle na reklamaci neni a uznali mi spoluucast 50% na oprave prej z dobry vule... Servis rekl ze opravu by provedl vymenou dveri a strikanim trech dilu rozstrikem aby to nebylo videt, a cena 65 tis...
Naposledy upravil(a) Lukas CC dne 24.10.2017 19:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od napster »

A mas servisni historii pouze u VW? Pokud ano,tak se to meni na zaruku. Ja tahle menil 1. Predni blatniky a prave dvere z duvodu koroze spodku. Rez zevnitr ven je uplne jedno. U SII na to trpi u blatniku nad svetlem,kde je pertl a drzi se tam voda a rez leze taky zevnitr ven. Ja mel spouucast u blatniku 2600kc. Jelikoz to byla oprava za 26000kc. Dvere jsem platil taky kolem 2000kc. Auto 2009.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od KJirka »

Lukas CC píše:to jsem zkusil, poslali mne k sipku, auto je 2010, psal jsem primo importerovi pro CR, rekl mi ze zaruka na kastli je 10let ve smyslu rez zevnitr ven a dale pak na lak 3 roky. V mem pripade pry jde o defekt laku, protoze se dostava voda za listu, kde oterem listy o dvere je obnazeny kov a proto pak nastava koroze zvenci dovnitr... zkratka ze tohle na reklamaci neni a uznali mi spoluucast 50% na oprave a jako ze muzu byt rad ze jsou takovy granti... Servis rekl ze opravu by provedl vymenou dveri a strikanim trech dilu rozstrikem aby to nebylo videt, a cena 65 tis...

Takze jsem prohlasil neco v tom smyslu ze jsou to zasrany kokoti, ze v nemecku nebo rakousku by si to nedovolili a sel pryc...
To jako fakt ? Fakt 65 litrů při 50% slevě ? Ty dveře se dají použitý koupit za bůra a za dalšího bůra nastříkat.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od Nwkt »

Už jsem tu psal že PZ dveře výměna v autorizáku za 45 ;-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od KJirka »

tady máš třeba dveře : https://www.sbazar.cz/Upgrade4yourcar/d ... zu-prodame" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Lukas CC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.07.2017 09:36

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od Lukas CC »

Auto je 2010, servisovano doposud jen v autorizaku, reklamace podana v cervnu 2017. Nicmene importer si stejne nasel skulinku s tim lakem na 3 roky a rekl ze reklmaci neuzna, byt jsem mu preposlal info o tom, ze rezne cely koncern v techto mistech... Zkratka se z toho vyvlekli, ale ze mi daji 50% spoluucast z dobry vule.

Autorizak mi rekl ze novy dvere stoji 25 asi, preskladani a mechanicke prace tak 5-10 (aby ne, pri hodinove sazbe 1400), a strikani 1 dilu je 10, pricemz oni by pak strikali cely dvere spolujezdce a aby nebylo videt prechody, tak do rozstriku jeste zadni prave dvere a predni pravy blatnik... Tim padem strikani 30 a cena celkem kolem 60tis, coz je pri 50% spoluucasti za 30...

Takze premyslim ze to necham to vybrousit a nalakovat, coz bude do 5 u normalniho lakyrnika, a necham to byt. Jestli to pak zase vyleze po case nevim, ty dvere by snad nemusely tak rychle jak blatniky. Pokud ano, tak pak musim koupit na vrakarne ok dvere co nebyly zrezly a cely to udelat sam, coz bude hadam tech 10 celkem.
Naposledy upravil(a) Lukas CC dne 11.11.2017 17:13, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od KJirka »

dveře jsem ti našel a dokonce jsou ještě na autě. Je to z inzerce od Honzapraha. To nejsou žádný čórky, jak by se mohlo zdát.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Lukas CC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.07.2017 09:36

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od Lukas CC »

jo diky, jeste nevim jestli risknu jen lak, ale dnes jsem sundal listu a neni to zadna hitparada

jak to vidite, je to realny jeste zachranit (tzn. ze to zas nevyleze) nebo jsou dvere ko?
Přílohy
IMG_20171111_151311_optimized.jpg
IMG_20171111_151334_optimized.jpg
IMG_20171111_151422_optimized.jpg
IMG_20171111_164315_optimized.jpg
IMG_20171111_164400_optimized.jpg

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: rez po listou dveri

Příspěvek od napster »

Rez je jak rakovina. Muzes to lecit jak chces,ale vzdy se objevi znova. Plech je uz dost napadenej a ikdyz to vybrousis,zacinujes,nalakujes,tak pod tou listou se drzi bordel a zase to vyleze.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“