P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
plhis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 22.12.2012 11:39

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od plhis »

Tak jsem dnes vypnul pohon vsech kol, vyndal jsem pojistku a hura nic neduní, takže je to jasne asi ta spojka...... Auto neduní a zcela jasně i víc jede .... kde jste pořídili tu spojku a za kolik, nevim nevim jesi ji měnit nebo ne.... jestli to lehke dunění stoji někde za 5 tis.... zas tak me to vazne nesere :-D

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od TomB »

plhis píše:Tak jsem dnes vypnul pohon vsech kol, vyndal jsem pojistku a hura nic neduní, takže je to jasne asi ta spojka...... Auto neduní a zcela jasně i víc jede .... kde jste pořídili tu spojku a za kolik, nevim nevim jesi ji měnit nebo ne.... jestli to lehke dunění stoji někde za 5 tis.... zas tak me to vazne nesere :-D
Víc jede, protože máš k dispozici cca 10 kW navrch, které nemusí roztáčet zadek.
Hardy spojka se dá pořídit od nějakých 3 do 6 tkč, pročti si historii tohoto vlákna, je to tu všechno, i kdo kde kupoval a jak dopadl.

plhis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 22.12.2012 11:39

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od plhis »

TomB píše:
plhis píše:Tak jsem dnes vypnul pohon vsech kol, vyndal jsem pojistku a hura nic neduní, takže je to jasne asi ta spojka...... Auto neduní a zcela jasně i víc jede .... kde jste pořídili tu spojku a za kolik, nevim nevim jesi ji měnit nebo ne.... jestli to lehke dunění stoji někde za 5 tis.... zas tak me to vazne nesere :-D
Víc jede, protože máš k dispozici cca 10 kW navrch, které nemusí roztáčet zadek.
Hardy spojka se dá pořídit od nějakých 3 do 6 tkč, pročti si historii tohoto vlákna, je to tu všechno, i kdo kde kupoval a jak dopadl.

A je jistota, že to dělá zadní hydra spojka, nekde nabizeni treba jenom tu predni.. nic se nemuze podelat kdyz stim nejaky cas budu jezdit takhle s vypnutym zadkem? díky za odpověd

Lucifer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 05.03.2009 17:02
Bydliště: Olomouc

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od Lucifer »

Hm, já nevím kde to mám koupit byl jsem dnes ve vw v olomouci a tam chtějí za hardy spojku skoro 7500?! To je teda palba :laugh: Asi nejdřív obědu servisy, ať vím kde je to nejlevnější a pak to nechám vyměnit. Ten zvuk a dunění mě začíná dosti s..t! Na internetu to nemají nikde skladem. A nevíte kdo je výrobcem? Nebo kde tu hardynu sehnat?
Díky za případné info. :)

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od TomB »

Lucifer píše:Hm, já nevím kde to mám koupit byl jsem dnes ve vw v olomouci a tam chtějí za hardy spojku skoro 7500?! To je teda palba :laugh: Asi nejdřív obědu servisy, ať vím kde je to nejlevnější a pak to nechám vyměnit. Ten zvuk a dunění mě začíná dosti s..t! Na internetu to nemají nikde skladem. A nevíte kdo je výrobcem? Nebo kde tu hardynu sehnat?
Díky za případné info. :)
Budeš muset hledat a nebo chvíli počkat, až jí někde naskladní.
http://www.skoda-dily.cz/eshop/1k052130 ... c-4x4.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lucifer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 05.03.2009 17:02
Bydliště: Olomouc

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od Lucifer »

Zeptám se takhle, je velký rozdíl mezi originálem co mají u vw nebo jiným výrobcem? Auto nemám v plánu prodávat, takže tam nechci dávat něco co bude na úkor kvality. jaké máte zatím zkušenosti s vašimi harďákami? :?:
Dík za info

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od TomB »

Lucifer píše:Zeptám se takhle, je velký rozdíl mezi originálem co mají u vw nebo jiným výrobcem? Auto nemám v plánu prodávat, takže tam nechci dávat něco co bude na úkor kvality. jaké máte zatím zkušenosti s vašimi harďákami? :?:
Dík za info
Já mám originál a co vydrží ukáže čas.
Myslím, že tu není moc lidí, co by měnilo hardy spojku a najelo s ní už desetitisíce km.

plhis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 22.12.2012 11:39

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od plhis »

TomB píše:
Lucifer píše:Hm, já nevím kde to mám koupit byl jsem dnes ve vw v olomouci a tam chtějí za hardy spojku skoro 7500?! To je teda palba :laugh: Asi nejdřív obědu servisy, ať vím kde je to nejlevnější a pak to nechám vyměnit. Ten zvuk a dunění mě začíná dosti s..t! Na internetu to nemají nikde skladem. A nevíte kdo je výrobcem? Nebo kde tu hardynu sehnat?
Díky za případné info. :)
Budeš muset hledat a nebo chvíli počkat, až jí někde naskladní.
http://www.skoda-dily.cz/eshop/1k052130 ... c-4x4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jaky je rozdil mezi tou prvni a druhou? ze je za polovicni cenu...-.?

d.lukasa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 07.11.2011 23:24

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od d.lukasa »

nevíte někdo kde sehnat tu hardy spojku za rozumnou cenu 7000-moc rozumná není :)

díky
3C 2.0TDI 103Hp 4M Highline BKP, Tuareg 3.0 TDI V6 2006,CC 2.0TDI 130kW Highline

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od Pompier »

Podle mých info ji vyrábí pouze jeden výrobce a nejspíš má nějakou smlouvu s VW, protože v současné době se téměř nikde nedá za lepší cenu sehnat.
Jinak pokud se někdo dostanete pod 190 Euro, tak budu rád :-D

Lucifer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 05.03.2009 17:02
Bydliště: Olomouc

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od Lucifer »

Taak já už mám novou origo od vw + výměna mě to stálo celkem 9362kč :laugh: A mám klid konečně.

d.lukasa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 07.11.2011 23:24

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od d.lukasa »

no,já se na to vrhnu zítra,sehnal jsem ji za necelých 6tis.
při jaké rychlosti ti to dělalo rachot?
3C 2.0TDI 103Hp 4M Highline BKP, Tuareg 3.0 TDI V6 2006,CC 2.0TDI 130kW Highline

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od TomB »

d.lukasa píše:no,já se na to vrhnu zítra,sehnal jsem ji za necelých 6tis.
při jaké rychlosti ti to dělalo rachot?
nesouvisí to s rychlostí, ale s otáčkami. Většinou v rozmezí 2000 - 2500 ot, tj. maximu kroutícího momentu v relativně nízkých otáčkách.

d.lukasa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 07.11.2011 23:24

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od d.lukasa »

ale na prvních třech stupních jsem to nepocítil,na 4ku trochu a 5,6 už to bylo znát dost
3C 2.0TDI 103Hp 4M Highline BKP, Tuareg 3.0 TDI V6 2006,CC 2.0TDI 130kW Highline

Lucifer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 05.03.2009 17:02
Bydliště: Olomouc

Re: P3C 4Motion - Dunění a vibrace od zadku auta

Příspěvek od Lucifer »

Ano přesně tak, až od čtvrtého převodu nahoru. otáčky 2000-2400...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“