CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Floppy
Člen klubu
Příspěvky: 163
Registrován: 31.10.2012 18:19
Bydliště: Plzeň

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od Floppy »

no to já musim zjistit co tam je... ale to neni problém to odpočítat nebo napíšu...
ale chtěl bych ty soubory na krátký kodování a nevim kde se dají sehnat :)
VW Passat Variant 3C - Highline, 2.0TDI
VW Touran 1.6FSI

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od tornado1 »

citlivost světelného senzoru se hlavně koduje podle použitého čelního skla v autě!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od mattock »

ešte napiš , že ked to nakodujes podla pouziteho celneho skla, tak to potom svieti stretavacie svetlo stale až kým nie je uplna tma

postup tu už je , tak nech si každy vyskúša ako mu nastavenie senzora vyhovuje
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od tornado1 »

kolik aut už jsi zkoušel nastavit a s jakým typem skla? typ skla jsi hledal podle PR kodu?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od mattock »

už nemáš čo napísať tak tu píšeš o type skla, čo si si prečital v tej tabulke čo som tu dal
mne stači, že to reaguje tak ako si predstavujem, aby to fungovalo a nie , že to mam nastavené podľa typu skla a xenony svietia stale
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od tornado1 »

já vím moc dobře co píšu a nastavení světelného senzoru jsem věnoval spoustu času na více typech čelního skla... proto se ptám kolik aut už jsi nastavil a na kolika typech skla.??? máš zkušenost pouze se svým autem a mluvíš jak kdyby jsi každý den nastavoval 20 aut s různými typy skla!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od mattock »

chvalabohu sa nezivim opravou plechovych popelnic ako ty, tak som to nemal možnosť vyskúšat na 100 autach
Naposledy upravil(a) mattock dne 25.11.2012 19:52, celkem upraveno 3 x.
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od tornado1 »

já se tím taky neživím ty idiote!! jak můžeš něco takového napsat když nemáš ani ponětí co dělám!!!!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od mattock »

ty si čurak, ked si tu nahanaš na fore kšefty, daj si radšej inzerat do miestnych novin

ja nikoho nenutim, aby menil kodovanie, kazdy od vyroby to ma nastavene podľa typu čelneho skla , ale ak to niekomu nevyhovuje, nech si to prekoduje.... moj navod mu pomoze určite viac, ako tvoje prispevky v tejto teme
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od tornado1 »

já si žádné kšefty nenaháním.. ten kdo má problém mně sám kontaktuje - o tom ty ani nemáš ponětí! podívej se kolik máš příspěvků na tomto foru, kolik mám já a kolika lidem jsem zde úspěšně poradil k vyřešení problému!!! ty jsi tady nikomu nepomohl a vyskakuješ tady jak nejvější odborník a přitom tomu vůbec nerozumíš!!! stačí si přečíst všechny tvoje příspěvky a hned je to každému jasné!!! já si žádné kšefty "nahánat" nemusím... my to v čechách říkáme jinak, proto je to taky vw-club.CZ
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od mattock »

hej maš milion prispevkov to je pravda a čo ? aj v tejto teme ich maš možno 10, ale nikomu si nimi nepomohol To tvoje CZ komentovať nebudem, to hovorí samo za seba, teda za teba
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od tornado1 »

a spousta lidem jsem poradil, a co ty?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Floppy
Člen klubu
Příspěvky: 163
Registrován: 31.10.2012 18:19
Bydliště: Plzeň

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od Floppy »

supr že ste se tu vyventilovali :-D ale moje otázka poslední byla kde seženu Labely ke krátkému kódování (soubor *.sxp)
VW Passat Variant 3C - Highline, 2.0TDI
VW Touran 1.6FSI

Ico779
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 12.06.2012 19:24

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od Ico779 »

Chalani , ja tomu rozumiem , ale poviem príklad, ako mám napísať, keď chcem nastaviť senzor na 35% ?
Proste mi nejde do hlavy, ako ste zistili, že napr. 10% je 070A25 ???

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: CITLIVOST SVĚTELNÉHO SENZORU

Příspěvek od ricom »

Ico779 píše:Chalani , ja tomu rozumiem , ale poviem príklad, ako mám napísať, keď chcem nastaviť senzor na 35% ?
Proste mi nejde do hlavy, ako ste zistili, že napr. 10% je 070A25 ???

já jen nevím proč někteří mají fakt snahu udělat vše v garáži sami nejlépe s googlem či vw forem na nb.. hoši je tu plno šikovných kluků snad ze všech koutů republiky, kteří toto mají poměrně v malíčku a dělají to za řekl bych velice slušný peníz oproti autorizákům..

já se tornadovi, ergovi a kimikovi a dalším fakt nedivím, že tady občas fakt kvetou..

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“