Řízení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
sobii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 12.06.2009 14:22

Řízení

Příspěvek od sobii »

Čau,dnes mi v servisu řekli že je vůle v řízení a že se musí vyměnit za cca 20tis.
Nezná někdo nějakou levnější variantu?
Díky

z.fousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.09.2011 17:24
Bydliště: Opolany

Re: Řízení

Příspěvek od z.fousek »

Pak uz jedine vrakac ale je to riziko. Ja to taky resil asi pred mesicem a sehnel jsem ho od znamiho za 10000kc jinak jsem koukal jeste na tohle https://repaserizeni.cz/3c2/90944-repas ... alita.html na O2 je uplne to stejny akorat se musej dat myslim jiny cepy.
VW Touareg V10, Škoda Fabia III 1.2tsi, Passat 3C variant, 2.0Tdi BMA-100kw

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Řízení

Příspěvek od uncompromised »

z.fousek: nevím jestli ta výměna čepů, měla být k tomu odkazu, ale v popisu zboží, je uvedeno, že to pasuje i na 3C, takže pochybuju, že by se muselo něco měnit

z.fousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.09.2011 17:24
Bydliště: Opolany

Re: Řízení

Příspěvek od z.fousek »

Jo bylo to k tomu odkazu. Ja mam taky rizeni koupeny jako komplet na OII a museli jsme menit cepy. Kdyz se podivas na cislo dilu tak nakonci je pismeno a to je jiny nez u passata a v servisu mi rekli ze to jsou cepy ale nevim. Mluvil jsem i s nekym z tech cc-autodily a ty mi rekli ze stejna s passatem je jenom ta skrin rizeni.
uncompromised píše:z.fousek: nevím jestli ta výměna čepů, měla být k tomu odkazu, ale v popisu zboží, je uvedeno, že to pasuje i na 3C, takže pochybuju, že by se muselo něco měnit
VW Touareg V10, Škoda Fabia III 1.2tsi, Passat 3C variant, 2.0Tdi BMA-100kw

sobii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 12.06.2009 14:22

Re: Řízení

Příspěvek od sobii »

Tak vyřešeno,koupeno starší řízení za 4000kč + výměna za litr tak že proti servisu vw ušetřeno,25tis :yahoo:

BBS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.03.2008 15:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Řízení

Příspěvek od BBS »

Mě to opravil pan Huml z Brna RFauto,cca 2-3tis.......spokojenost

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

BBS: opravil ti vůli v řízení respektive ve sloupku?

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Řízení

Příspěvek od Kami3120 »

to mě také zajímá?? Já se před půl rokem nevyhl výměně a nevím jak velký smysl to mělo...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

Mě by ještě zajímalo jak se vám projevilo to špatné řízení a ty vůle co popisujete. Já nechal nedávnou udělat komplet nápravu, až na stabilizátory (prý jsou pevné a žádnou vůli nevykazují ???) chvíli byl klid ale teď když najedu na nějaké hrbky nebopříčný práh z kočičích hlav, mám dojem že tam nějakou vůli v levém kole cítím, jakoby to krapen zarachtá. Co se týká řízení - když vrtím na místě volantem sem tam, něco tam malinko jakoby neznatelně tluče, ovšem nic zásadního, a když pootočím volantem tak se okamžitě točí i rejd, tzn. žádná prodleva nebo vůle.

z.fousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.09.2011 17:24
Bydliště: Opolany

Re: Řízení

Příspěvek od z.fousek »

Sullaco píše:Mě by ještě zajímalo jak se vám projevilo to špatné řízení a ty vůle co popisujete. Já nechal nedávnou udělat komplet nápravu, až na stabilizátory (prý jsou pevné a žádnou vůli nevykazují ???) chvíli byl klid ale teď když najedu na nějaké hrbky nebopříčný práh z kočičích hlav, mám dojem že tam nějakou vůli v levém kole cítím, jakoby to krapen zarachtá. Co se týká řízení - když vrtím na místě volantem sem tam, něco tam malinko jakoby neznatelně tluče, ovšem nic zásadního, a když pootočím volantem tak se okamžitě točí i rejd, tzn. žádná prodleva nebo vůle.
Me se to projevovalo tak ze kdyz jsem prejel pres hrbol tak v tom nekde od predku bouchalo. Taky jsem myslel puvodne ze to budou cepy nebo stabilizatory ale bylo to rizeni. Jinak kdyz jsem stal na miste a tocil volantem rychle z prava do leva tak v tom bouchalo ale jak pises ty kola se hned nataceli. Po vymene uplne OK
VW Touareg V10, Škoda Fabia III 1.2tsi, Passat 3C variant, 2.0Tdi BMA-100kw

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

No jo tak mě to taky čeká to řízení. Fakt je zajímavý že pro Octu má to stejný číslo jako pro Passáka ale cenově je to o dost jinak. Nechápu. Takže koupim to na Octu a budu spokojenej Parchant respektive žena, auto připadne jí.

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Řízení

Příspěvek od romanx »

Sullaco píše:No jo tak mě to taky čeká to řízení. Fakt je zajímavý že pro Octu má to stejný číslo jako pro Passáka ale cenově je to o dost jinak. Nechápu. Takže koupim to na Octu a budu spokojenej Parchant respektive žena, auto připadne jí.
Jestli auto připadne jí tak bych to neřešil :D

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

Mám jí rád :))) , navíc řízení je důležitá věc, takže to musím řešit. Ale jek jsem psal, až na jinou velikost tyčí řízení je to shodné s Octávií, takže vyřešeno.

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: Řízení

Příspěvek od jaroušek »

Sullaco píše:Mám jí rád :))) , navíc řízení je důležitá věc, takže to musím řešit. Ale jek jsem psal, až na jinou velikost tyčí řízení je to shodné s Octávií, takže vyřešeno.
čest, tak ty čísla co jsou nahoře z cc-dílů pasuji na 3C??už jsi to vyměnil??jen vyměnit tyčky řízení a je to.jinak já mám servotronic, má to každej passat i O II???????díky

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj, hele já nejsem nějakej chytrej ale v Etce je stejný číslo řízení jak pro 3C tak pro Octávii 2 a už třetí člověk mi říkal, že musel dát akurát jiné čepy. Jinak já to našel na http://www.skoda-dily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; kde hodně nakupuju a cena je již včetně tyčí řízení. Jakmile se k tomu dostanu tak to koupím a nechám vyměnit. Servotronic má každej Passat 3C, CC stejně jako O2.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“