Párování klíčku s centrálem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 662
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Párování klíčku s centrálem

Příspěvek od the_miracle »

Brácha má B7 nebo B6 facelift, nebo já nevím, co to vlastně je :-). Prostě to hranatý r. v. 2011. K autu dostal 3 klíče, nebo spíš tedy takové ty kostky. Klíček jako takový to má pouze pro nouzové otevírání. Všechny tři klíče startují, ale centrál funguje jen s jedním. Napárovat to je možné jen přes VAG, nebo se to dá udělat nějakou kombinací? Zkoušel jsem to hledat, ale postupy, co jsem našel, byly jen s klasickým klíčem. Pokud to jde jen přes VAG, myslíte, že to zvládnu s verzí 11.11? U motoru mi to totiž řvalo, že si s tím neporadí. Díky.
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: Párování klíčku s centrálem

Příspěvek od vasasasapopleta »

the_miracle píše:Brácha má B7 nebo B6 facelift, nebo já nevím, co to vlastně je :-). Prostě to hranatý r. v. 2011. K autu dostal 3 klíče, nebo spíš tedy takové ty kostky. Klíček jako takový to má pouze pro nouzové otevírání. Všechny tři klíče startují, ale centrál funguje jen s jedním. Napárovat to je možné jen přes VAG, nebo se to dá udělat nějakou kombinací? Zkoušel jsem to hledat, ale postupy, co jsem našel, byly jen s klasickým klíčem. Pokud to jde jen přes VAG, myslíte, že to zvládnu s verzí 11.11? U motoru mi to totiž řvalo, že si s tím neporadí. Díky.
Já Zkoušel toto:

Mě po opravě dálky taky přestala 1 fungovat, psalo mi to chybu v řj 00955 a jelikož nemám vag nastavoval jsem ,,mechanicky'' podle návodu, který jsem vyčetl na b5. (mám b6) Stačí dát klíč do zámku řidiče a 3x otočit pro odemčení - pokaždé nechat 0,5 vteřiny v poloze odemčeno. Dioda nesvítila, jak se popisuje v b5, jenom jsem zmáčkl na obou ovladačích tlačítko zamknout (zvlášť) a vše funguje. Vymazal jsem chybu v řj a vše ok.
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“