Jaký kabel +diagnostika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
soptiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 07.01.2012 22:32
Bydliště: Mělník

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od soptiik »

jestli jsem to dobře pochopil tak k tomu kabelu z číny je i CD s programem?? Potvrďte mi to někdo?? A pokud ne, jaký program k tomu mám sehnat?? Nerad bych onjednal kabel a pak ho neměl s čím použít.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

soptiik: je i s programem

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

čekám zásilku do týdne, tak pak dám vědět co a jak.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

Já bych měl ten kábl dostat zítra.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

Alficek: nezapomeň se podívat na balík, jestli na něm bude uvedená cena a jaká.

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od imo17 »

S rákosnikmi a obchodovanim s nimi mam celkom bohaté skúsenosti. Neviem ako to je v ČR, ale v SR môžeš mať na balíku deklaraciu akú len chceš. Aj tak šikmači posielajú povečšinou do 10$ , ale ked sa to nezdá colnemu uradu tak to zadržia a začne colné konanie kolko si dal za tovar v skutočnosti a nie to čo šikmač deklaruje. Ale myslím, že v cene do 40€ neni žiaden problem. I ked pri objednávke by som asi viac ako 2ks v jednej objednávke neriskoval. Už len z toho dôvodu, že sa zásielka môže stratiť. A to vám poviem, že sa ich teda stratit vie. :cry:
Pri najbližšej príležitosti idem aj ja objednať, už len pre tú srandu a nemusim nikoho otravovať, ked sa mi vyskytne nejaká chyba na afte, že nech sa mrkne na to. 8)

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

imo17: neřekl jsi mi žádnou novinku, já vím jak to chodí na celních úřadech, ale zajímá mě, jak to funguje u toho obchodu

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od imo17 »

uncompromised píše:imo17: neřekl jsi mi žádnou novinku, já vím jak to chodí na celních úřadech, ale zajímá mě, jak to funguje u toho obchodu
A prosím ťa k čomu ti je deklarovana cena na balíku? Ja som objednával nejaké čačiky na nechty a bolo deklarované, že PDA príslušenstvo. :lol:

Ono podla mna na colnici nejak nikoho nezaujíma, čo je na papiery.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

imo17: nad 22€ se platí DPH, takže pochybuju, když bude na balíku udaná cena v přepočtu nad limit, že to celníky nebude zajímat

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od imo17 »

Myslíš, že každy jeden malý balík kontorlujú? Isto nie, z toho by som nemal strach. A rakosnici vedia čo písať do deklaracie. 8)
A myslíš, že ked tam budeš mať 10 dolačov, že ti to nezadržia? Osobna skúsenost je, že zadržia. zadžia aj maličké veci s deklaraciou 1dolar. :oops: Všetko je to oštastí a s čím to ide. Berem odtial pravidelne jednu a tú istu položku, niekedy ostane na colnici a niekedy prejde úplne bez colného konania. ,,viem podla pečiatky,,
Ale aký system na vyberanie použivajú nemám ani šajnu

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

imo17: já vím, že je to o štěstí, ale v Tmartu jsem ještě nic nebral, tak nevím jestli neuvádí skutečnou cenu, je tak těžký to pochopit? Celníci to kontrolují pod rengenem, nevím jestli všechno, ale něco určitě jo.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

Tak kabel je tady. Hodnota zásilky byla přepsaná propiskou a byla přes ni bílá samolepka. Přes samolepku ještě razítko celnice Praha a razítko BEZ CLA. Přikládám i obsah vloženého CD.
Nainstaluju do netbooku a vyzkouším ještě funkčnost.

V read me.txt je:
11.2 Work Perfect! Very Stable!
11.3 Work Perfect! Very Stable!
11.8 Beta
11.10 Beta


All works!
10.6.5
10.6.4
908
812
8051
8050
7041
6073
Přílohy
IMG_4371.jpg
IMG_4372.jpg
IMG_4373.jpg
Obsah CD
Obsah CD

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od kimik »

No, sem zvědavej, jak dlouho bude makat.... tejden....nebo dva? :pleasantry:

KiMiK.

gambac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.10.2009 10:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od gambac »

no nevim proč, by to nemělo fungovat :)předraženej origo kabel, je v podstatě taky jen kabel i když lip udělanej, nějak jsem neodolal a objednal si to taky, na základní věci to snad stači :) nikdyjsem nechapal proc je elektronika aut tak hrozne draha,všelijaky gatewaye atd, ktery jsou technologicky na urovni tetrisu do ruky pred 20 lety...stojej skoro tolik co celkem slusnej netbook atd :)

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

No jsem taky zvědavej, jak dlouho mi bude makat ... kdyžtak jsem přišel o pětikilo, to zas tak nebolí :-)
Zkusil jsem nainstalovat verzi 11.10 beta, s tou mi to nechtělo fungovat. Dal jsem tedy další - 11.2, ta zatím funguje. Ještě to pořádně vyzkouším, teď už mám vybitej netbook ...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“