Jaký kabel +diagnostika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

A jak? Vag nemá a shání někoho od Pardubic. A to je pro mně docela z ruky.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

Koník: máš mu napsat ať si ho koupí za pětikilo z číny a poslat mu odkaz a né ho posílat někde kde za jeden úkon zapaltí polovinu kabelu. Kdyby se tady radilo takto, tak to fórum můžeme zavřít...

rexonamen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.03.2012 16:18

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od rexonamen »

Zdravím pánové.... tak mám problémek a potřebuji radu zkušených.
V autě nemám spínač AUTO HOLD. Ale když jsem zabrzdil ruční brzdu, tak při rozjezdu se automaticky odblokovala. Na rovině, do kopce - podržela auto do rozjezdu atd. A potom, co jsem zkoušel VAG a různá nastavení, mě už nefunguje tato automatika při rozjezdu a musím vždy odbrzdit ručně. Už jsem prošel vše, kde bych mohl něco přenastavit, ale nenašel jsem nic. Zkusil jsem zaškrtnout pomoc při rozjezdu do kopce, ale hned to psalo, že je porucha na brzdě. Tak jsem to odškrtnul a už to nepíše chybu.
Můžete mi dát radu, jak dostat zpět tuto funkci?? Předem moc děkuji

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

rexonamen: jsi si 100%ně jistý, že splňuješ všechny podmínky proto, aby se auto odbrzdilo? Tzn. zavřené dveře, zapnuté pásy a spojku mít sešláplou až na podlaze? Pokud ano, tak čím to může být nevím, ale dobrá rada je, než budeš cokoliv kódovat, tak si nejdřív původní kód ulož ;)

rexonamen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.03.2012 16:18

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od rexonamen »

uncompromised: dík za radu, kody jsem pilně opisoval.... ale přivedl jsi mě na jednu věc... odpojil jsem pípání pásu a tím pádem se na krátké pojížděčky nepoutám.... to bude snad jediné, s čím by to mohlo dělat problém. Ale nevím, zkusím to za chvilku. Moc mě to zajímá..... Ale kromě toho nedělám nic jina, než před tím...
Ale dík moc za radu

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

uncompromised píše:Koník: máš mu napsat ať si ho koupí za pětikilo z číny a poslat mu odkaz a né ho posílat někde kde za jeden úkon zapaltí polovinu kabelu. Kdyby se tady radilo takto, tak to fórum můžeme zavřít...
Celé tohle téma se točí jen kolem kabelu z Číny a odkazů je tady víc než dost. Pochopil jsem že asi nebude čekat měsíc než mu přijde a tak jsem napsal že mu to projede kdokoli.

rexonamen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.03.2012 16:18

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od rexonamen »

Kabel chodi do 10 dnu.... To se mu vyplati pockat. Pokud chce, tak mu ho objednam a poslu.
Take jsem radsi objednal a pockal, nez platit stejne penize za odblokovani.. Nehlede na to, ze ve VW odblokovani nebo smazani stoji vice nez kabel....

rexonamen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.03.2012 16:18

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od rexonamen »

Takze problem s parkovaci brzdou vyresen.....

Dik uncompromised.....:-) byla tvoje rada super.... Nez jsem nastavil zakaz pipani pasu, tak jsem je mel trvale zapnute zaden sedacky. Ted jsem je uz zapnute mit nemusel, ale bez nich je nefunkcni AUTOHOLD?
Takze moc dik za radu

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

Bez pásů AutoHold nejde spustit.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

takže vlastně si ty pásy budeš rád zapínat :mrgreen:

rexonamen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.03.2012 16:18

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od rexonamen »

je pravda, že tu brzdu moc nepoužívám..... hlavně ne při těch krátkých pojížděčkách....

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od pig »

zapnuté pásy, spojka na podlaze a samozřejmě šlápnout i na plyn aby to vědělo že se fakt hodlám rozjet :) tak teda to funguje mě
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

Uživatelský avatar
cajdauo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od cajdauo »

Zdravím.
Nezkoušel už prosím někdo počeštit čínu kabel VAG-COM 11.11?
Jaká verze CZ se povedla do něho nacpat?Byl by super i případný link na sosnutí,či mohu poprosit o zaslání softíku e-mailem? ..
Dík za info,rady či případné softíky.
Jsem začátečník a tak prosím o pomoc při učení se ;-)

Win7 HomePremium/64-bit

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

link je mrtvý. Nejvyšší počeštenou verzi mám 10.6.5, Stáhni co chceš, dej test kabelu, ulož nastavení a ...děj se vůle boží :D . Mně to zatím takhle vždy prošlo, někdy musím při každým připojení znovu otestovat a uložit, ale to mi neva. minimální zdržení.

rexonamen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.03.2012 16:18

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od rexonamen »

ahoj cajdauo, mám 10.6.4 a naprosto bez problémů. Jen nesmíš stahovat aktualizace a ani automatické. Vše by mělo být v tom souboru i s návodem

stáhni si to tady: http://www.uloz.to/xkEwua4/vag-vcds-10-6-4-cz-rar" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“