Sraz Passat 3C / CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od macko25 »

stale sa tu riesi nieco ine ako to kvoli comu bola tato tema založena... Hmm... nejak to utichlo s povodnou myslienkou ... či..??

icmeg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 08.09.2011 10:23

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od icmeg »

tak jsem si po dlouhé době přišel přečíst, co se na těch autech stále sere.. a koukám ta stejná písnička.. modrej kouř, motory do dílny, parkovací brzda.. :-) s koktou od 28.11. ujeto 19 tisíc a nic nepípá, nekouří.. :-) ještě rok a cena Passatu 2007 a kokty 2002 bude na stejné úrovni.
3C BMR 07/8 Variant dovoz NL

Uživatelský avatar
BrunoC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 28.09.2010 19:37
Bydliště: Slovensko, okolie NR
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od BrunoC »

macko25 píše:stale sa tu riesi nieco ine ako to kvoli comu bola tato tema založena... Hmm... nejak to utichlo s povodnou myslienkou ... či..??
Presne ták, ani ja neviem či to teda platí! :wink:
VOLKSWAGEN Passat Variant 2.0 TDI / Highline / DSG / 125 kw / 2007 / RNS 510 / - detailed by BrunoC
my Black wagon

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od pásovec »

v nejhoršim si natankujem Ultimate za čárou, pokecáme bez kanečka a pojedem zpátky :-) (podle mě není důvod, proč by to neplatilo) ;)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od macko25 »

to vies ale ked pojdeme 600km tak aby sme po hodine neotocili na pate ze uz konec a ideme dom...
Napad parada len len...

Uživatelský avatar
BrunoC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 28.09.2010 19:37
Bydliště: Slovensko, okolie NR
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od BrunoC »

macko25 píše:to vies ale ked pojdeme 600km tak aby sme po hodine neotocili na pate ze uz konec a ideme dom...
Napad parada len len...
Presne, chcelo by to dotiahnuť do konca. 8)
VOLKSWAGEN Passat Variant 2.0 TDI / Highline / DSG / 125 kw / 2007 / RNS 510 / - detailed by BrunoC
my Black wagon

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od pásovec »

než prolezem všechny káry, tak těch hodin bude asi víc ;)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Joeycek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 12.06.2011 12:40

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od Joeycek »

jen připomínám že je květen, což asi všichni víme :-D ale jak to teda bude? už máš zjištěný na kolik to vyjde? já jedu aŤ to stojí co to stojí, ale jen pro info :-) a mohli by jsme udělat nějakej pevnej seznam aby se vědělo kdo přijede určitě :-) dnes jsem udělal nový kola, tak už se moc těším :-D :-)

Uživatelský avatar
branofuzik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 29.01.2012 15:06
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od branofuzik »

BrunoC píše:
macko25 píše:stale sa tu riesi nieco ine ako to kvoli comu bola tato tema založena... Hmm... nejak to utichlo s povodnou myslienkou ... či..??
Presne ták, ani ja neviem či to teda platí! :wink:


ahoj
tak jak sa to teda ubera? BUDE ci nebude zraz
mafia R36

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od auckland »

Vzhledem k tomu, že už je polovina května, myslím, že bohužel asi nebude :cry:
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od macko25 »

je to skoda taky cas vela ludi by som povedal že sa tesilo... a viem ze aj z SK by doslo dost ...
jedine ak by nikto toho nechytil tak zorganizovat nieco podobne v podobnej lokalite ale niekto iný...
ja toho vela tam nepoznam jedine v Brno - Blansko mam znamych s penzionom ... ale to je už ina debatka zatial to nechajme na povodneho organizatora...

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od macko25 »

vcera jsem sa potkal s kamarada z Brna tady na SK... maji vlastni penizion restauraci parkoviste ubytavani vsechno co je potreba z takovemu srazu... misto Brno - Blansko - Klepacov...
restaurace je soukromni vice mene kdo co bude chtit to bude ale to se jeste dohodne....
ubytovani 350Kč na noc osoba lužek je tam 24ks...udelalo by se to nejak tak že ten kto to ma najdalej tak tí by boli uprednostneny s ubytovanim....
tohle je jenom navrh kdyby Mikulov nevysel... dekuju za pozornost...
a perlicka chalani su machri od audia, videa a jiných veci a hned mi sam navrhnul nejake promo video nebo neco takovyho...
nejakou pamatku fotky atd atd... moravske viino je samozrejmosti...
restaurace a samotny sal ma kapacitu cca 30 - 40 lidí....

Uživatelský avatar
BrunoC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 28.09.2010 19:37
Bydliště: Slovensko, okolie NR
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od BrunoC »

macko25 píše:vcera jsem sa potkal s kamarada z Brna tady na SK... maji vlastni penizion restauraci parkoviste ubytavani vsechno co je potreba z takovemu srazu... misto Brno - Blansko - Klepacov...
restaurace je soukromni vice mene kdo co bude chtit to bude ale to se jeste dohodne....
ubytovani 350Kč na noc osoba lužek je tam 24ks...udelalo by se to nejak tak že ten kto to ma najdalej tak tí by boli uprednostneny s ubytovanim....
tohle je jenom navrh kdyby Mikulov nevysel... dekuju za pozornost...
a perlicka chalani su machri od audia, videa a jiných veci a hned mi sam navrhnul nejake promo video nebo neco takovyho...
nejakou pamatku fotky atd atd... moravske viino je samozrejmosti...
restaurace a samotny sal ma kapacitu cca 30 - 40 lidí....

Hmmm nie zle. 8)
VOLKSWAGEN Passat Variant 2.0 TDI / Highline / DSG / 125 kw / 2007 / RNS 510 / - detailed by BrunoC
my Black wagon

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od pasat »

Zdenekmikulov píše:Tak v hotelu je domluvený termín 16. 6. 2012 až 17. 6. 2012, tak už bych to nerad předělával. Do konce měsíce jsem nahodím informaci ohledně ceny a postup jak všechno bude probíhat.

Snad Vás přijede dost :-)
Vzhledem k poslednímu datu, kdy sem "Zdenekmikulov " psal už taky nepředpokládám, že to platí :cry:

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Sraz Passat 3C / CC

Příspěvek od macko25 »

uvidim aky bude mat ohlas to co som nahodil... pisal som už majitelovi nech mi posle foto ... ubytovanai a restiky a potom sa možme dohodnut... dalej...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“