Rakve a střešní nosiče na 3C Vaše postřehy

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Rakve a střešní nosiče na 3C Vaše postřehy

Příspěvek od hkr »

To jsem byl ještě pěkně blbej, že jsem to zkoušel, dnes bych tolik s rakví snad ani nejel. Pojí se na to jedna moje zkušenost :D

Ta Octavia byla normálně PD 74kW s chipem na cca 100kW, takže to celkem jelo. Mno a my blbci 18ti letý jsme jeli z Itálie z lyží a viď německo jsme to valili na tempomat v červenejch otáčkách. Mno a cca 20km před Rozvadovem auto přestalo jet, spadlo do nouzáku. To my ale nevěděli, my jen jako že "tyvole to nechce jet? Nás předjíždí kamion do kopce!". Mno a jak jsme byli blbí, tak že vypneme a zapneme motor radši až v ČR, že kdyby to nechtělo chytnout, ať nemusí odtahovka až do DE. A tak jsme 20km jeli asi 60km/h a všechny ty A6ky a Tuaregy co jsme namachrovaně předjeli si ťukaly na čela, nemluvě o té koloně kamionů za náma. Na první benzínce v ČR jsme zastavili, nastartovali a auto normálně jelo dál :yahoo: Tak jsme se na sebe tak podívali, taky jsme si zaťukali na čela a dál jsme jeli 130 :D

Ale ozkoušeno a tedy takovou tu standartní rychlost s Pašíkem po DE těch 160 uplně na klid. :)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rakve a střešní nosiče na 3C Vaše postřehy

Příspěvek od ricom »

jsme to musel testnout co to dá.. více jsem netroufl.. zajímavé je spíše to, že když vysloveně není kdoví jakej protivítr nepozoruji žádné dramatické navýšení na spotřebě.. Max půl litru..
divné ale fakt.. testováno na VW B5.5, Audi A6 4F i teď na 3C.. a to fakt jezdím pořád stejně rychle..

občas jak dement čumím předním sklem nahoru jestli tam fakt je.. zvláštní pocit je to když ji člověk ani nevidí ani neslyší.. nedám na Thule dopustit.. na cokoliv od Thule.. ty příčníky doporučuji všem připlatit a koupit aerodynamické.. je to hodně znát zvukově..

rrrrra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 22.08.2011 11:57
Bydliště: Praha

Re: Rakve a střešní nosiče na 3C Vaše postřehy

Příspěvek od rrrrra »

Pánové, neměl by prosím někdo na půjčení rakev na Pašíka od cca 8-20. září?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“