repas převodovky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: repas převodovky

Příspěvek od KJirka »

krexxik píše:Kluci tady psali, ze se da vklidu sehnat nova, tak na co bazar?
Nová ? Nedocvaklo mi, že myslíš skutečně ganze neue. Tu prostě objednáš a koupíš. Pokud ti teda nebude vadit, že bude možná dražší, než celý to auto.
Jinak ale pokud něco sháníš, napíše na bazaru inzerát, co to má být a čekáš, jestli se někdo ozve.
No a pak jsou třeba vrakáče a ty je třeba prolézt. Ale že by se "v klidu" někde válely nový převodovky, to slyším poprvé.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repas převodovky

Příspěvek od sharik4x4 »

A k čemu bude dobrá nová převodovka v ceně cca 100tKč do starýho šuplíku? Pokud chceš smyslupně zhodnotit starý auto, natankuj tam plnou nádrž. :laugh: Vše ostatní je výhoz peněz.
Takže proběhni inzerci či vrakáče a kup jakejkoliv 6Q z pašíka,superbaII,octávky II, nejlépe co nejmladčí/2010-vejš/,aby to nemělo hektar a dej to tam.A než se tahle novější rozpadne,bude auto už dávno na šroťáku.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“