Dotaz 18" kola ET35

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
kabik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 14.12.2009 10:18

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od kabik »

Těsně před nákupem disků mně Scirocco ukradli... :evil:
VW CC - 2.0 TDI CR 103 kW, Candy White, 7/2012

jurajs5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 17.03.2015 06:46

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od jurajs5 »

tak to nasere, ale usetril si na elektronoch :D
Passat CC 2.0TSI, 2011, 155kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od KJirka »

kabik píše:
KJirka píše:špatný, moc špatný, protože za takhle málo jetý auto nikdy nedostaneš to, co by sis řekněme zasloužil. Kolik za to budeš chtít ?
Minulý rok (když auto mělo 2,5 roku), tak jsem to zkoušel za 499000 kč. Letos by to bylo úplně v (_!_). Holt si asi budu muset na tu naftu (vždy jsem měl benzín) ňák zvyknout. Tu jsem si tenkrát pořizoval kvůli dojíždění do nové práce, která nakonec stejně nedopadla.
Hele nevím, kolik byla pořizovačka v r. 2012, ale mě třeba PPFOX jako pojišťovák v jejich konfigurátoru zjišťoval cenu a po třech letech je to stále ještě 570 t. ! A to se bavíme o ceně pojišťovny, která je svinsky podhodnocená. CC jsou naštěstí pro nás pořád hodně v kurzu, takže myslím, že to prodáš slušně. Je fakt, že já mám tu výbavu asi o dost vyšší (R-line, šíbr apod.) a hlavně mám motor 130 kW (to stádo, co je tam ještě navíc, raději nezdůrazňuju :laugh: )
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od KJirka »

kabik píše:Těsně před nákupem disků mně Scirocco ukradli... :evil:
Tak Vítek (Zaskar) naštěstí na Šíro R koupil těsně před jeho prodejem krásný nový kola VW Motorsport a já jsem dnes jejich šťastným majitelem :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

jurajs5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 17.03.2015 06:46

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od jurajs5 »

KJirka píše:
kabik píše:Těsně před nákupem disků mně Scirocco ukradli... :evil:
Tak Vítek (Zaskar) naštěstí na Šíro R koupil těsně před jeho prodejem krásný nový kola VW Motorsport a já jsem dnes jejich šťastným majitelem :D
tak to nie je uplne to co hladam :D
Passat CC 2.0TSI, 2011, 155kw

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od denis.82 »

KJirka píše:CC jsou naštěstí pro nás pořád hodně v kurzu, takže myslím, že to prodáš slušně....
Jirko CC jsou v kurzu, jo?! Toho jsem si teda nevsiml. :laugh: :laugh: Sice se prodavaji, resp. spis jen inzeruji za vyssi castky - v porovnani treba s Passatem, ale na druhou stranu jsou v inzerci treba rok a stejne je nikdo nekoupi.
RS6 Performance 445kw

jurajs5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 17.03.2015 06:46

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od jurajs5 »

denis.82 píše:
KJirka píše:CC jsou naštěstí pro nás pořád hodně v kurzu, takže myslím, že to prodáš slušně....
Jirko CC jsou v kurzu, jo?! Toho jsem si teda nevsiml. :laugh: :laugh: Sice se prodavaji, resp. spis jen inzeruji za vyssi castky - v porovnani treba s Passatem, ale na druhou stranu jsou v inzerci treba rok a stejne je nikdo nekoupi.
Hlavne sa momentalne neda kupit nove cc s poriadnym motorom uz viac ako pol roka ziadny benzin 2.0 ani 3.6
Passat CC 2.0TSI, 2011, 155kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Dotaz 18" kola ET35

Příspěvek od KJirka »

denis.82 píše:
KJirka píše:CC jsou naštěstí pro nás pořád hodně v kurzu, takže myslím, že to prodáš slušně....
Jirko CC jsou v kurzu, jo?! Toho jsem si teda nevsiml. :laugh: :laugh: Sice se prodavaji, resp. spis jen inzeruji za vyssi castky - v porovnani treba s Passatem, ale na druhou stranu jsou v inzerci treba rok a stejne je nikdo nekoupi.
No vidíš, ale nabízejí se za velký prachy a to je dobře :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“