Odlepené zrcátko

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
DafiBoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 05.02.2012 22:29
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Odlepené zrcátko

Příspěvek od DafiBoos »

Zdary,už delší dobu sem měl problém se zrcátkem u spolujezdce při rychlejší jízdě nebo nerovnějším terénu se mi hrozně rozklepalo,dnes jsem přišel na to proč.
Zrcadlovka (zrcadlo) je nalepené jakým si lepidlem na výhřevné desce a mě to drželo cca tak na 2cm.Sem sice rád že sem na to přišel zavčasu ale tet nevím čím zrcátko přilepit aby v případě zapnutí výhřevu se opravdu prohřívalo.Nevíte někdo o něčem nebo mohu použít normální lepidlo na skla?Díkes

Dovemonkey
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 06.04.2010 19:32
Bydliště: Opava, Rýmařov

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od Dovemonkey »

Začínám mít asi ten samej problém. Sklo ve zpětném zrcátku u řidiče, se mi při rychlosti 90 km/h a vyšší začíná vibrovat až nepříjemně třepat......co stím? díííky

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od klasek »

Já jsem to lepil lepidlem ve spreji a funguje bez problému.

Uživatelský avatar
DafiBoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 05.02.2012 22:29
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od DafiBoos »

Hlavně ho zavšasu odlep abys pak nemusel schánět noví zrcadlo.Já to měl za 5minut dvanáct.A jaký to lepidlo ve spreji?Já tady žádny nemam a auto docela akutně potřebuju.

Uživatelský avatar
seler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 16.08.2009 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od seler »

Já měl to stejný, otečkoval jsem to mamutem, ale myslím, že by to udržel i silikon..
3C 125kW

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od Sullaco »

Normál silikon a vše funguje.

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od kaktus5 »

presne,ja som pekne rovnomerne rozotrel tenku vrstvu priesvitneho silikonu na zrkadlo a prilepil,je to ok :wink:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od pásovec »

mám v nejhoršim náhradní sklo :)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od protecta.sk »

mne sa to stalo vo stvrtok, drzalo to asi na pol cm. tak som to nalepil sekundkom a drzi v poriadku:))
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
Neználek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 07.05.2009 20:49
Bydliště: Karlovarsko

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od Neználek »

Já měl minulý týden úplně stejný problém, drželo jen ve vrchní části, tek jsem to přilepil chemoprénem bez toulenu a zatím vše Ok.

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od vdostalek »

dělá mi to to samé,taky bych to chtěl podlepit znovu.Sundám to sklo normálně tahem rukou nebo to mám nějak rozebírat?
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od Coster »

normalne ho jakoby "Odtrhnes" ... Jinak panove tohle uz davno nekdo vymyslel..dokonce tady uz jedno tema co se tyce tohodle je..! Zajedte do Autoskel a poproste aby vam to prilepily lepidlem co lepej skla..Verte,ze uz s tim nikdy nebudete mit zadnej problem..A kdyz si za to vemou 50kc tak to bude hodne.. :-) Pripadne kdo chce muzu zaridit v Praze :-)

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od baxxter222 »

chlapi ale este jedna vec.pozrite si kolkym z Vas to aj po tomto ukone aj vyhrieva. cca:1/3 to uz nevyhrieva.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jenki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 15.06.2009 13:38
Bydliště: KE - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od jenki »

caute, ja som riesil nieco podobne minule leto

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 69&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

po zime mozem povedat, ze mi normalne vyhrieva

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od protecta.sk »

Coster píše:normalne ho jakoby "Odtrhnes" ... Jinak panove tohle uz davno nekdo vymyslel..dokonce tady uz jedno tema co se tyce tohodle je..! Zajedte do Autoskel a poproste aby vam to prilepily lepidlem co lepej skla..Verte,ze uz s tim nikdy nebudete mit zadnej problem..A kdyz si za to vemou 50kc tak to bude hodne.. :-) Pripadne kdo chce muzu zaridit v Praze :-)

mas pravdu, len na slovensku po prechode na euro, uz nevezmu 2€ (cca 60SK) ale 5e (cca 150SK ) no clovek aby Vam zavidel kacky :good: :potlesk:
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“