VYVAŽOVÁKY! !!!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Jirka. »

Jirka. píše:Takovej krasavec tam byl :laugh:
Jenom pro info, i když ten šestihran vypadal takhle a byl v posledním tažení, tak nakonec nebyl problém ve vyvažovákách, ale v konektoru na levém nosníku kde vede kablík od čidla tlaku oleje. Ale stejně by to už asi dlouho nevydrželo.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Turty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.04.2016 11:22
Bydliště:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Turty »

Lada.s píše:Ano, všechno je tu 100x napsané, ale nikdo to asi nečte 8O 8O 8O
1) Když ti rozsvítí "Stop,Tlak oleje" tak to pokud možno HNED vypnu, odstavím a nikam dál nejedu!!!
2) Samotná výměna šestihranu nestačí protože problém je protikusu (vyvažováku) který se na 99% vyžvejkal a vyměněný šestihran se opět protočil
3) Kontrolka tlaku oleje je utlumená takže na volnoběh se nerozsvítí
4) Počítej že turbo KO, trochu bych se bál o vačku nebo kliku, ale to nikdo teď nepozná

Omlouvam se,je tu toho tolik a opravdu vse jsem necetl... :( Pises ze by jsi se mozna bal o vacku nebo kliku,ale co mam tedy udelat,abych auto opet rozjel a vse fungovalo jak ma,jelikoz pokud jsou tam špony,tak je asi reseni sehnat jiny motor,nebo?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od napster »

Jako jet 25km s napisem STOP tlak oleje je hodne velka odvaha... nejlepsi je dat to k sharikovi 4x4 at se na to mrkne.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Qido »

Turty píše:.........auto jsem dal do servisu a tam mi rekli,ze i kdyz vymenily sestihran,tak problem pretrvava i nadale.Auto na volnobeh jede uplne normalne,ale pokud jde vic do otacek,tak se hned ozve Stop Tlak oleje....
Hmm, dobrý servis! :good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od KJirka »

Pokud ti teď ještě někdo vůbec dokáže pomoct, je to Sharik 4x4. Napiš mu SZ a zkus se s ním domluvit. Je kousek od Litoměřic a je-li to nutné, pro auto si i dojede. Ale to si musíš domluvit už sám.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Prochy01 »

Qido píše:
Turty píše:.........auto jsem dal do servisu a tam mi rekli,ze i kdyz vymenily sestihran,tak problem pretrvava i nadale.Auto na volnobeh jede uplne normalne,ale pokud jde vic do otacek,tak se hned ozve Stop Tlak oleje....
Hmm, dobrý servis! :good:
V tom má ale ten servis pravdu, protože výměna šestihranu opravdu nic neřeší, vymackane bývá "sedlo" ve vyvazovaku. Ale ostatní kluci ti radi rozumnou vec a to domluvit se se Sharikem, který to má více než pod palcem.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Stefan777 »

Tak bych chtěl poděkovat Sharik 4x4 za ujištění že se to mého auta netýká ,ačkoliv jsem chtěl jít k němu na výměnu(opravu)vyvazovaku tak mi řekl že nemusím protože mám zari 2010 a tam je to již ok .palec nahoru protože mohl vydělat a já bych to nepoznal .respekt

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od KJirka »

no to snad ne. To by snad mělo být normální i bez zvedání palců.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od kubi72 »

V dnešní době? Je poctivý a poctivý, kde těch prvních je možná 1/10. Bohužel. Ale kolega Sharik 4x4 ( neznám osobně, beru podle Vašich zkušennosti ) mezi ně patří a to je dobře.
Co by se dělo, nebo jak by to dopadlo, kdyby v servisu opravdu vyměnili jen šestihran a po pár km se to kouslo? Samo se bavím o našich "suprových VW servisech", byly by pak na ně páky, nebo ne?
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Uživatelský avatar
sokolkoltak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 29.03.2016 10:50
Bydliště: Blansko / Vacenovice

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sokolkoltak »

Zdravím,

chtěl bych Vás poprosit o pomoc, jak dle VIN zjistím jestli mám problémovou hřídelku 77mm nebo 100?

Mám přelomový rok 2009 a nájezd ca. 230 000 km.

díky Tom
VW Passat B6 Variant 103 kW 4 Motion 2.0 TDI CBAB 16V 2009

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Lada.s »

délka hřídelky nemá vliv, problematické jsou všechny ročníky až do 2010 (včetně)

regisexp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.11.2017 09:54

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od regisexp »

Zdravim,

jsem zde nový, chci se jen zeptat. Mám Passat CC nájezd 250.xxx km, v techničáku motor psaný CBA. Nevím jestli mám CBAB nebo CBAA. Vzhledem k dotazu je to asi jedno, jde mi o to, jestli u obou těchto variant je nutná repase/výměna vyvažovacích hřídelů u čerpadla. Díky moc za odpověď. M.

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ladik danek »

regisexp píše:Zdravim,

jsem zde nový, chci se jen zeptat. Mám Passat CC nájezd 250.xxx km, v techničáku motor psaný CBA. Nevím jestli mám CBAB nebo CBAA. Vzhledem k dotazu je to asi jedno, jde mi o to, jestli u obou těchto variant je nutná repase/výměna vyvažovacích hřídelů u čerpadla. Díky moc za odpověď. M.
CBAA je common rail 100kw.
A v servisce na první straně mas nalepku kde to mas napsane,pak jeste ta sama nalepka je u rezervy.
jaky rok? Ja mam 2009 a byl jsem u šarika si to nechat udělat,2010,měsíc nevim už je to v poho.
Šarik má stranky kde je vše napsane,počti,zavolej mu,domluv se...
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Kdy už pochopíte, že poslední písmenko se neudává.!!!!! Takže když je v TP napsáno CBA , tak je to motor CBAB, nebo CBAA, prostě poslední písmenko je pouze emisní verze od A az do F. Ale furt je to jeden a ten samej motor s Vyvažovákama!!!!!

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ladik danek »

sharik4x4 píše:Kdy už pochopíte, že poslední písmenko se neudává.!!!!! Takže když je v TP napsáno CBA , tak je to motor CBAB, nebo CBAA, prostě poslední písmenko je pouze emisní verze od A az do F. Ale furt je to jeden a ten samej motor s Vyvažovákama!!!!!
Jsem myslel,že je to označení kw.
Jakože CBAA je 100 kw,CBAB je 103 kw atd...
Tak už jsme pochopili :good: :good:
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“