VYVAŽOVÁKY! !!!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak ten výkon s tím samo souvysí. Verze 85,100,103,105kw s ad-blue.čím větší výkon tím větší emise. Nejvíce je těch 103kw-cbab.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Deivid »

Pánové,pokud chcte mít klidné spaní a hlavně klidné ježdění s dopravou po vlastní ose a ne na odtahovce,zajeďte za Sharikem,je to fakt člověk na svém místě co tomu rozumí a navíc s ním i výborně pokecáte o všem možném,akorát ho nezdržujte tak jako já Smile))))

Ještě jednou díky za pokec a výborně odvedenou práci

TDI CR CBAB

Marty18106
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.10.2015 21:29

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Marty18106 »

Dobrý den, o vyvazovakach sem toho nastudoval už hodně a s jedním passatem ( 2008 BKP ) jsem u pana Šerbra byl. Mam ale ještě jednoho rok výroby 7/2010 najeto 320 000km. Pan Šerber mi po telefonu i potom osobne řekl že už se nemusím bát. Ale chtěl jsem se zeptat na problém co se resil na straně 32 s těmi ložisky u modulů od 2010. Byl to jen jeden případ nebo se to začíná objevovat častěji? A co protoceni u novějších modulů 2010+ fakt zatím zadnej případ s protocenim nebo už se to někomu protocílo ? Díky mam CBAB 7/2010 320 000km.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od KJirka »

Kdo už by o tom měl vědět víc, než zmíněný Sharik ?! Proč se nezeptáš jeho ? Já bych řekl, že to byl nějaký opravdu ojedinělý případ, ale tohle opravdu ví především P.Š.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak samozřejmě problémy mají i novější moduly s 100mm tyčkou. Sice né tak fatální jako starý typ, ale mají. Dnes mají všechny motory problémy,větší či menší. Pár protočených /100mm tyčka/nových typů modulů jsem již spravoval. Většinou nájezd 400-500Km. Pak je problém s uložením hřídelí, kde se vybíhá krajní ložisko, z důvodu vynechání jednoho uložení. Kdo dělá blbě olej,což je 80%lidí, má to po 400tkm vyběhaný. Tímto tu nechci rozpoutat chaos v tom, že je nutné novější moduly řešit.Jsou to ojedinělé případy.Samozřejmě jich časem bude přibývat s přibývajícími kilometry. :D
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Marty18106
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.10.2015 21:29

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Marty18106 »

diky a ma smysl vyměnit preventivne tu hridelku za novou když mám 320 000km ? do 275 000km to jezdilo po neměckých dálnicích cca 55 000km ročně a všechno peclivě vedeno já to mám od 275 000km a dělám oleje po cc 13 000km jinak v motoru mám nové vstriky vysokotlake čerpadlo rozvody sání kvuli viřivym klapkam atd... tak by mě mrzelo kdyby se kvuli poblblé hridelce zadřel motor... a vy nemužete udělat tu vaši upravu i u těch novějších modulů ? pro jistotu děkuji

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od napster »

Ja jwzdil taky jen dalnice. A u Baden Badenu se rosvitilo STOP tlak oleje na 347tkm. Ale je pravda,ze ja mam motor CBBB. Oprava ve skodovce 29800kc tusim.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Marty18106
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.10.2015 21:29

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Marty18106 »

ku*va nestraš :( vidím ze máš taky 2010 a bylo to Teda určite protočením hridelky jo ?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od napster »

2009/12 presneji. Nevim. Stop,tlak oleje->autorizovany servis-> vymena celeho vyvazovaciho modulu-> platba a odjezd dal :mrgreen: jak psal Sharik proste se to opotrebuje a je potreba to vymenit. Pokud ti napsal,ze tveho MR se to netyka,tak to nehrot a jezdi. Pokud se ti to rozsviti,zavolej sharikovi,jestli ma cas, popripade ti udela i odtah a opravi to. Dle meho je preventivni vymena u novejsiho typu zbytecna. To by kazdy mohl radsi na 200tkm menit spojku,turbo,vstriky, egr atp...
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od kaktus5 »

Pokial neni opotrebovane to ulozenie kde je zasunuta ta hriadelka(maju naznak opotrebovania len ty hrany na hriadelke)tak by mohlo stacit vymenit len hriadelku si myslim

Marty18106
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.10.2015 21:29

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Marty18106 »

No jo ale když odejde turbo spojka nebo vstriky atd tak se nic nestane ale když se protoci hridelka tak jsou nasledky fatální :( proto bych klidne nechal Sharika udělat tu úpravu i na tom novejsim modulu pro jistotu ať je klid... a k tomu roku... to máš datum výroby ten prosinec 2009 nebo datum první registrace? Pokud registrace tak to mohlo byt vyrobeno třeba 10/2009 a tím pádem bys měl ještě starej modul

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Prochy01 »

kaktus5 píše:Pokial neni opotrebovane to ulozenie kde je zasunuta ta hriadelka(maju naznak opotrebovania len ty hrany na hriadelke)tak by mohlo stacit vymenit len hriadelku si myslim
Je to tu nesčetněkrát napsané - vymena hridelky nicemu nepomuze! Proč to někteří stále tak urputně tvrdí? Je to nesmysl.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od napster »

Vyroba. Registrace 2010/1. Tak pokud umre hridelka,chcipnes to, nesnazis se jet da,tak neni problem. Ja od te doby najel zase 160km. Akrtualne teda 506tkm a bez problemu. Ono kdyz umre turbo,tak dokaze udelat vic skody,nez hridelka. Jel jsem s fabii 1.9tdi a ta mela na 30sekund asi 400koni. Po 30s se dal motor nabrat na lopatku a moto4ovy prostor byl skoro prazdny :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od doktor013 »

kdyz vidim jak nektera F I s HTP jede po dalnici 180km/h tak to vypada ze ma tech 400 k :laugh: :laugh:

jinak pravda, z vlastni zkusenosti ..... kdyz uz se to stane za jizdy - nejezdit ani na nejblizsi benzinku, nutno okamzite zastavit a chcipnout motor.... i na dalnici ....

ale jsou borci co s tim dojedou jeste 10 km do prace.....nebo i 30 km
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od napster »

K nam prijel pan 30km. "Rozsvitilo se mi neco s olejem. Ale olej tam je,takze to bude spatny asi nejaky cidlo." Ne pane cidlo je dobry. Spis bude uz spatnej motor. Pan tam byl za 40tkc jen to fiklo :mrgreen: a ja si myslim,ze Sharik neco podobneho tqky musi znat :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“