Touran 2005 vs passat 2006 xenony

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sibik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2015 21:37
Bydliště: Třebíč

Touran 2005 vs passat 2006 xenony

Příspěvek od sibik »

Zdravím, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně xenonů z těchto aut. Včera jsem měl možnost jet Touranem 2005 2.0 tdi s xenonama a byl jsem uplně vykulenej z těch xenonu ve tmě...prostě luxus. Na passatovi teda mám už od nákupu "zatmavená " DEPA, takže výměna světel je jistá. Chtěl bych vědět zda i passat v xenonu se může vyrovnat světlům z tourana, jelikož to nemám nikde možnost vyzkoušet.

Jestliže by to bylo skoro stejné, přemýšlím zda rovnou místo za originály halogeny dodělat xenony. Výměně svetel se stejně nevyhnu.

Díky za připomínky, tipy

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Touran 2005 vs passat 2006 xenony

Příspěvek od ppfox »

těžko porovnat s Touranem, ale porovnej si spíš klasický halogenky a xenony v passatu - a ty tmavý Depa hned zahoď, protože v passatu blbě svítěj i normální halogeny za tou čočkou - natož ještě za zatmaveným sklem :roll:

jinak můj názor je - že xenony v passatu nejsou to nejlepší co po silnici jezdí (třeba v porovnání se supem, pokud zůstaneme u koncernu), ale proti halogenům je to i tak TOP+++
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Touran 2005 vs passat 2006 xenony

Příspěvek od KJirka »

co to je za dotaz ? Já třeba v životě v Touranu ani neseděl, natož abych věděl, jak svítí v noci a vsadim se, že stejně je na tom většina místního osazenstva. K čemu je takový porovnávání ? Jedno auto prostě svítí tak a druhý jinak. Každý má jinou parabolu. A zbytek ti řekl FOX.
Jestli to budeš předělávat z halogenů na xenony i s dynamickým naklápěním a ostřikem, tak u 10 let starýho auta to bude takovej cenovej nepoměr, že se to vůbec nevyplatí dělat. Jak je nesnáším, tak si tam snad dej raději nějakou HID sadu a doufej, že ti neseberou techničák.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Touran 2005 vs passat 2006 xenony

Příspěvek od petryk1 »

Dota dobry, nekto mozna ma skusenost. A do halogen treba normalni zlutou zarovky a "normalni svetla". Vsecky bily v passatu 3C jsou nicmoc...

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Touran 2005 vs passat 2006 xenony

Příspěvek od denis.82 »

ppfox píše:....xenony v passatu nejsou to nejlepší co po silnici jezdí (třeba v porovnání se supem, pokud zůstaneme u koncernu), ale proti halogenům je to i tak TOP+++
Predbehl jsi mne. :good: :good:
RS6 Performance 445kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“