Ruční brzda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Vag nemam:-(( ale kdyz ho sezenu,tak jak bych to mohl zprovoznit?

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Benetty »

Ty jsi jen doma vyměnil tlačítko a chtěl jet nebo jak jsi to udělal? Měl by ti to udělat někdo fundovanej, musí se to, tuším, 3x odbrzdit a zabrzdit přes VAG s nějakýma časovýma odstupama nebo co, člověk co dělá s VAGem by to měl umět, celkem na tom nic není.... práce na 5 minut i se zapojením diag. zásuvky

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Ja asi pred mesicem vymenil tlacitko a jezdil,ale chyba na budikach stale byla a vagem to neslo smazat.Nedavno jsem menil kola a zjistil jsem,ze jsem prave zadni kolo nemel zabrzdeny,kdyz jsem to dal na hever.A obcas,kdyz jsem vhtel odjet,musel jsem to zmacknout nekolikrat....A dneska rano,mi to neslo odbrzdit,ale motorky nebo motorek slysim.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Benetty »

lanasxxx píše:Ja asi pred mesicem vymenil tlacitko a jezdil,ale chyba na budikach stale byla a vagem to neslo smazat.Nedavno jsem menil kola a zjistil jsem,ze jsem prave zadni kolo nemel zabrzdeny,kdyz jsem to dal na hever.A obcas,kdyz jsem vhtel odjet,musel jsem to zmacknout nekolikrat....A dneska rano,mi to neslo odbrzdit,ale motorky nebo motorek slysim.
To on bzučet bude, ale nezatáhne se. Je tam takový malý "rozvodový" řemínek a ten může i silou přeskakovat přes zuby toho bazmektu. Take jsem to tak měl, uplně stejně jako ty..... Musíš ho sundat.

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Tak jsem mel sundanej pravej motorek,pristup z auta zvedlyho na heveru je tedy vazne hroznej!Ale pri montazi zpet se mi nedarilo posledni sroubek prisroubovat tak jsem radeji nezkousel jestli vycisteni pomohlo.Celej moturek jsem vystrikal wd 40, tak jsem zvedavej jestli to pomohlo,ale moc v to neverim!Nechapu proc ten moturek nejde celej rozebrat!Jinak pro nekoho kdo to bude sundavat tak to drzi na dvou sroubkach T30.
ImageUploadedByTapatalk1343751799.403907.jpg

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Ikdyz jak ted koukam na fotku,tak vidim ze mozna rozebrat pujde....ze tam je jeden klasickej sroubek...

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Benetty »

lanasxxx píše:Ikdyz jak ted koukam na fotku,tak vidim ze mozna rozebrat pujde....ze tam je jeden klasickej sroubek...
který šroubek? Hele zkoušel jsi jestli se točí než ho tam dáš?

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Jsem nfmohl rozpojit kontakty...,ale zitra asi pojedu za kamosem tak uvidim.Yna te fotce v pravo ve prosted...to je sroubek??Vsiml jsem si toho az na fotce.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Benetty »

zbytek po vstřikolisu myslím, žádný šroubek jsem tam neměl...

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Tak ten moturek mam taky prasklej...takze schanim novej

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Benetty »

klasika, dobrou chuť :negative:

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Me stve hlavne to,ze novej moturek stoji 6500kc a pri me smule,kdyz koupim ten jeden novej tak mi odejde hned druhej....a jsem tam za 13tis.:-(
Dneska se ten poskozenej moturek odpojil...ja najivne myslel,ze mi bude brzdit aspon to jedno kolo,ale ono ne:-(( museji tam byt dva:-(

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Benetty »

A zkoušel jsi ho rozhýbat tedy, točí se? Ta prasklina funkčnosti nevadí, pokud se bude točit, je to jen obal. Popravdě jsem to zatím tak trochu neřešil a prasklinu vytěsnil čirým silikonem a stáhnul páskou dokola. Teď před dovolenou se mi také 7 litrů dávat nechtělo :|

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

Nezkousel,jen jsme ho odpojily a ted jezdim bez rucky a vybiram si kde parkuju.Ale urcite se netoxi,protoze ten pravej moturek mi ve vagu hazi 3chyby....

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: Ruční brzda

Příspěvek od vdostalek »

Včera jsem si přivezl auto ze servisu,mimo jiné mi museli vyměnit celý brzdový třmen,který samotný stojí 7400...plus komplet tlumiče,brzdy a další hromada věcí a jsem o 41200,- lehčí
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“