Brzda...?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
richard2002
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 29.04.2012 19:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od richard2002 »

Základem je diagnostika .
Diagnostika neustále ssebou
:-)
VW Passat Variant 2.0TDI Highline - konecne dustojny pocet koni pod kapotou po ctyrech letech s 1.6TDI ;-)
BACK UP CAR : Škoda Octavia 1.9TDI 81kw 557.000km a nove kozeny interier z RS

Uživatelský avatar
cadimir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.01.2011 09:31

Re: Brzda...?

Příspěvek od cadimir »

Nazdar chlapci,ja mam zase problem takovej,ze jsem jednou pri cca -4chtel vyject s autem a pri odbrzdeni brzdy,se mi odbrizdila jenom jedna strana a samozrejme to hodilo chybu odpojil jsem baterku,pul hodiny to zkoušel,nakonec se odbrzdelo a dokonce i chvili fungovalo,ale jakmile zacne mrznout,tak zase to zacne odbrzdovat na h***o..nemel nikdo podobnej problem?ja myslim,ze ten brzdic pomalu zacina odchazet...nevite zenu toho moturku??
vw passat 3c5, 2.0tdi, 103kW/140PS DSG

kubikula7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2012 17:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od kubikula7 »

U mně to taky tak začínalo. Nejprve se to jednou kouslo, pak podruhé a nakonec jsem musel dojet s pípáním za známým a ten provedl opravu. Nakonec jsem tento týden měnil celý motorek včetně třmenu. Cena za tento nesmysl je dle VW cca 6900kč, což jsem nebyl ochotný dát.

testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Re: Brzda...?

Příspěvek od testoviron »

Zohnal si to niekde lacnejsie?
Da sa to vymenit aj doma, pokial mam diagnostiku? Brzdove oblozenia som uz menil, dalo by sa zvladnut aj toto?

Uživatelský avatar
cadimir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.01.2011 09:31

Re: Brzda...?

Příspěvek od cadimir »

to je dobry,,,za sedum litru,si to muzou strcit nekam,zkusim mrknout na nemeckej ebay,mozna to sezenu levnejsi,nechapu vubec,na co je tahle debilovina dobra,autohold nepouzivam,mam automat a zajimalo by me jak bych zabrzdil,treba kdyz by se mi vysrala za jizdy baterka :-)
vw passat 3c5, 2.0tdi, 103kW/140PS DSG

kubikula7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2012 17:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od kubikula7 »

Dá se sehnat za 4850kč včetně třmenu v bohumíně, ale chtějí na výměnu starý kus. V případě, že starý kus nedodáš, tak je cena taky 7000kč.

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od tosiko »

Zdravím,mohl bych sehnat komplet třmeny s motorky,cena by byla 4600 - 4800 za kus , bez podmínky vrácení starých třmenů.Momentálně by byly k dispozici na pravou stranu ten nový typ po roce 09.Cena a dostupnost se odvíjí od momentální nabídky dodavatele.

SaRa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.07.2012 21:28

Re: Brzda...?

Příspěvek od SaRa »

tosiko píše:Zdravím,mohl bych sehnat komplet třmeny s motorky,cena by byla 4600 - 4800 za kus , bez podmínky vrácení starých třmenů.Momentálně by byly k dispozici na pravou stranu ten nový typ po roce 09.Cena a dostupnost se odvíjí od momentální nabídky dodavatele.

bude pasovat na passat variant 2006?

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od tosiko »

Co se týče uchycení celého třmenu tak to je stejné, ale asi bude třeba vyměnit brzdovou hadičku(jiné napojení na třmen),a konektor na přívodu do motorku.

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od tosiko »

Typy konektoru
Přílohy
epb%20connector%20diags.jpg

newto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.06.2010 10:11

Re: Brzda...?

Příspěvek od newto »

tosiko píše:Co se týče uchycení celého třmenu tak to je stejné, ale asi bude třeba vyměnit brzdovou hadičku(jiné napojení na třmen),a konektor na přívodu do motorku.
A ještě i jednotku ruční brzdy, tečou tam jiný proudy :wink:

Uživatelský avatar
cadimir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.01.2011 09:31

Re: Brzda...?

Příspěvek od cadimir »

zdar kluci,tak jsem to nechal napichnout na vag a psalo to zavadu kabelaže,tak nevim stoji mi to ve dvore,nemuzu to nikam odvezt...Psalo to nekomu taky zavadu v kabelech a potom to nakonec byl moturek??nechce se mi zbytecne kupovat novej,kdyz to tim ani treba nebude,jo a jde nekde sehnat nejaky obrazovy navod na sundani toho moturku??
vw passat 3c5, 2.0tdi, 103kW/140PS DSG

Lukyn_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 07.07.2012 12:47
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od Lukyn_CZ »

newto píše:
tosiko píše:Co se týče uchycení celého třmenu tak to je stejné, ale asi bude třeba vyměnit brzdovou hadičku(jiné napojení na třmen),a konektor na přívodu do motorku.
A ještě i jednotku ruční brzdy, tečou tam jiný proudy :wink:
takze to asi nepujde mit na jednom kole moturek z 3C a na druhym z CC ? :lol:
VW Passat Variant 3C5 2.0 TDI 103kW BMP, DSG, r.v 2007

spilis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.02.2013 15:48

Re: Brzda...?

Příspěvek od spilis »

Zdar chlapi,tak dneska semi s těma brzdama stalo to same.Auto nebrzdilo rozsvitily se kontrolky a auto napsalo že chce do servisu.Vypnul jsem motor,počkal.nastartoval a bylo vše ok.Uvidím jak dlouho.

kubikula7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2012 17:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda...?

Příspěvek od kubikula7 »

Jak ti to jednou začne, je to v pekle... bude ti to dělat častěji a častěji a pak to udělá v nejhorší možný okamžik... doporučuji řešit hned

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“