Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Prochy01 »

Ty mas chybu jinou... I kdyz text je stejny... navic mas klimatron podle cisla jeste z B6, ten co jsem tam mel pred tim ja... No ale jestli te to taky nechce zmizet, tak to mame společné :-)

Mas tam uz taky tu novou sachtu? (předpokládám, ze asi jo.... kdyz se dal novej klimatron na starou sachtu bez cidla kvality vzduchu, hazelo to taky nějakou chybu).
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od lukasko144 »

Mam tam uz ten novsi typ sachty aj so senzorom kvality vzduchu.
Uz si zistil, ako sa Ti ta chyba prejavuje? U mna to moze naozaj byt chybajuce nejake relatko k casti vybavy, ktoru este nemam dokoncenu..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Prochy01 »

Nepřišel, vse funguje jak ma...

to ze tam porad ta chyba zůstává a nevím presne co znamená, to me štve.. Kdybych treba věděl, ze to je chybějící čidlo vlhkosti vzduchu, nebo podobná věc, tak bych to dodelal, nebo vyignoroval, ale věděl bych co tomu chybi...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Druzeta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 21.07.2009 23:41
Bydliště: HK

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Druzeta »

Odstranil jsem:13701456 - Function Restricted due to Missing Message(s), vyměnil jsem staré budíky za nové barevné a chyba v climatroniku je pryč.
Passat 3C 2.0TDI CBBB

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od lukasko144 »

Mne nepomohlo vymenit budiky za farebne. Najskor som mal farebne budiky, az potom novsi panel climatronicu .. Pri dalsich farebnych budikoch stale to iste..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Prochy01 »

Druzeta píše:Odstranil jsem:13701456 - Function Restricted due to Missing Message(s), vyměnil jsem staré budíky za nové barevné a chyba v climatroniku je pryč.
Napsal bys nam (tem co chybu porad maji) jaké cisla dilu mely původní a nove budiky a jaké cislo mel stary a pak novy klimatron? Diky moc!!!
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Hrasko »

lukasko144 píše:Mne nepomohlo vymenit budiky za farebne. Najskor som mal farebne budiky, az potom novsi panel climatronicu .. Pri dalsich farebnych budikoch stale to iste..
Nie je to preto , ze nemas vyhievane predne sklo ?
Mas cislo chyby ?

1 Fault Found:
13701376 - Function Restricted due to Missing Message(s)
U1111 00 [009] - -
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 6
Fault Frequency: 1
Reset counter: 64
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od tornado1 »

Druzeta píše:Odstranil jsem:13701456 - Function Restricted due to Missing Message(s), vyměnil jsem staré budíky za nové barevné a chyba v climatroniku je pryč.
nebylo to tvoje auto na kterém jsem dělal to čidlo kvality vzduchu?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Druzeta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 21.07.2009 23:41
Bydliště: HK

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Druzeta »

Jo, je to ono, tu jednu chybu to pořád psalo, teď jsem dal barevný budíky a chyba tam není, nechápu souvislost s klimou, ale před vyměnou jsem to načetl VAGem a chyba tam byla, po výměně jsem to načetl několikrát protože jsem tomu nechtěl věřit, ale už to tu chybu nepíše.
Passat 3C 2.0TDI CBBB

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od capo »

Chci se zeptat - mám starou jednotku climatronicu 3C0907044EB, RNS s aktivním BAP, bilý budíky. Nezobrazuje mi clima na RNS. Je to tím že je stará jednotka climatronicu, nebo to jde nějak nakódovat?

A ještě nesouvisející otázka - na budících mi jde přes volant nastavit jen čas, nikoliv datum, to se tam nenabízí. V jednotkách je ale asi i datum, ve výpisu chyb to ukazuje datum někdy za 30 let. Jde to někde nastavit na správné datum?
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
Druzeta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 21.07.2009 23:41
Bydliště: HK

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Druzeta »

Musíš mít novej panel klimatroniku.
Má ale nevýhodu že se musí pokaždé zapínat výhřev sedadel, nejde ho mít trvale zapnutý jako na starém.
Passat 3C 2.0TDI CBBB

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od capo »

Hmmm, to je to poslední co by mi vadilo :).
A musí to bejt VW, nesmí to bejt z octavie?
Vím že z passata je to 5K0907044 a dvojpísmena: AM--> BF--> CB--> DJ--> EC--> FA--> GM (seřazeno od nejstaršího po nejnovější), nevím jestli nejde použít nějaká jiná varianta? Potřebuju obyč s výhřevem, senzor kvality a novej tunel mám.....

A ten dekor k tomu, musí to bejt ten začínající na 3C8 předpokládám? Kdyby to byl ten 3AA, tak ten už má asi jinej tvar a něco by tam nepasovalo? zbytek dekoru bych měnit nechtěl a předělávat to na B7 celý nehodlám....

Pokud bych se rozhodl dát ne ten novější, ale ten úplně nejnovější z B7, tak na ten stačí jen jinej dekor kolem klima, nebo pak se toho musí měnit víc?
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
Druzeta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 21.07.2009 23:41
Bydliště: HK

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Druzeta »

Mě to vadí dost, jezdím krátké trasy a pokaždý to musím zapínat, u toho starýho když jsem jel dál tak jsem to vypnul, ale neusel jsem se starat o zapínání.
Z Octavie nevím, já jsem dal 5K0 907 044 ED, (výhřev sedadel+okna)
Senzor kvality vzduchu a šachtu v autě máš, to není ve starších autech.
Jinej dekor a myslím že přepojit jeden kabel na nápájení, teď z hlavy nevím, musel bych se podívat.
Kdybys dal ten úplně novej, tak budeš mít v dekoru díru na konrolku airbag a nahoře takovej výřez.
https://www.google.cz/search?q=passat+3 ... 630%3B1222" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat 3C 2.0TDI CBBB

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Prochy01 »

VAGem jde nastavit paměť pro výhřev sedaček.

Pri výměně klimatronu z B7-prvni typ (bez displejů) staci vymenit klimatron + dekor + se pripadne přivede stále napajeni(prepinovat jeden drát), pokud nemas webasto, pokud mas webasto, mělo by byt bez úprav. Dekor pokud mas hliník, tak sezenes i ve správném odstínu a bez díry na bag a vykroje.

Pokud bys ale chtel nejnovější klimatron, je toho daleko vic - novy tunel, nebo stary upravit, připojeni stálého napájení pokud neni webasto (stejně jako výše) a pokud mas hliník dekor a jses trochu estet, tak dekor klimy ma jiny odstín+ma kontrolou bagu v sobě a nahore je vykrojen, tzn bud akceptujes dve kontrolky bagu, nebo předělat i dekor rádia + vypínač blinkrů a mit zbytek dekoru jinej odstín a dva vypínače blinkru, nebo pak kdyz chces aby to vypadalo, tak vymenit komplet dekor z B7 :-)

Asi tak :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Druzeta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 21.07.2009 23:41
Bydliště: HK

Re: Climatronic z B7 do B6 - prosim o radu s chybou - log z vagu

Příspěvek od Druzeta »

Co se nastaví aby šel ten výhřev pořád?
Passat 3C 2.0TDI CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“