Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od lukasko144 »

Poriadne dobi baterku a vyskaj v tej garazi nastartovat znova. Dovolim si tipnut, ze by si do toho servisu nemusel chodit.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od teekey »

Micantur píše:...čerpadlo neslyším neboť když strčím klič do zapalování tak mi lupe vše v palubovce...
idealni nahrat na mobil pri startovani a dat na youtube, odkaz sem at vime o co jde 8)
nicmene jestli pri startovani starter jedno protoci a pak se zacne kuckat a budiky zacnou hrat jak na pouti, tak to bude mrtva baterka - je treba dobit jak uz zde radili, nebo nastartovat pres kabely a dobit pres alternator delsi trasou.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Micantur »

Já už napojil pomocnou druhou baterku z Turka,neboť i když mám v Passatu úplně novou tak jsem poznal že je slabá. Každopádně startér točí jako divý ,když jsou obě napojeny. Mechanik mi dnes tvrdil že přijede s PC a napojí to. Určitě to natočím a upnu to tady.
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

Uživatelský avatar
jprudek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 12.12.2015 14:49

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od jprudek »

Problém, který je i na videu cca 2 - 3 stránky zpět jsem měl taky.. byla to voda v naftě (a to tankuji Vervu do plna, takže nechápu...) vyřešeno aditivem, u mě konkrétně VIF a od té doby bez problémů.. teď jsem ještě preventivně vyměnil palivový filtr.
http://www.vinoprudek.cz

Passat Variant 06, BMP 103 kw/140 PS, manuál

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Micantur »

Tak auto prošlo diagnostikou a žádná chyba......nakonec to vypadá asi na čerpadlo neboť mechanik řekl že jej neslyší a to ještě zkoušel bouchat zespodu jestli se nechytne. Náhodou má toto čerpadlo pojistku?
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

Jirka Hrabík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.01.2016 08:51

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Jirka Hrabík »

Tak Touran už jede jako z praku.Nevím jestli to pomůže těm studeným startům,ale pevně věřím že jo.Dnes jsem vyměnil palivové hadičky od filtru k motoru-byly zpuchřelé,ale to asi nebyl ten problém.Déle jsem zjistil,že jsou ty hadičky opačně než je má kamarád u jiného typu motoru.Takže jsem je dal opačně a auto jede jako z praku-žádné cukání po 3000otaček jede furt do plna.Myslím,že když byly hadice přehozené tak podávací čerpadlo z nádrže muselo tlačit zpátečku a né hlavní přívod a proto to ráno nechtělo naskočit.Prosím písněte kdo tomu hoví jestli jsou mé doměnky správné.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od KJirka »

šmarjápano, tos takhle koupil, takovej dárek ? Twl zpuchřelý palivový hadičky ! To je snad nějakej veterán, ne ???
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Micantur »

Ahoj chlapi, tak problém u mě vyřešen.....bylo to nakonec to čerpadlo. Totálně kaput.
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

Siws
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 15.02.2018 22:12

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Siws »

Ahoj, mam problem s prvnimi starty. Tady sem se na zacatkuz tematu docetl o problemch s cidlem teploty chladici kapaliny. Podle instrukci jsem ho zkusil odpojit a trada auto nastartovalo jako nildy pred tim. Teplota na diagnostice i na budiku ukazovala normalne. Takze cidlo jsme vymenil, ale nic se nezmenilo. Mate nekdo zkusenost co s tim dal, kdyz to ma na ty starty evidentne zasadni vliv? Diky

Uživatelský avatar
Mache
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.06.2019 06:25

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Mache »

Ahojte chlapi, včera večer jsem nastartoval svého Pašíka, venku bylo asi 2 nad nulou, naskočil hned, úplně normálně. Žádné dlouhé točení, prostě pohoda, ale hned po startu to jelo na tři válce. po cca 5-10 vteřinách se to vrátilo do normálu a mohl jsem jet. Pak už byl celou cestu klid. Na diagnostice jsem zatím nebyl, ma pulubce nic nesvítilo, nic to nehlásilo. Máte tucha, v čem to mohlo zahaprovat? Tankuju zásadně jen Vervu nebo maxmottion a přidávám VIF zimní. Filtr měněný v létě. Možná se jedná o prkotinu, možná to byla náhoda, fakt nevím, ale přemýšlím nad tím :-) Dík za každý tip, mějte se.
VW Passat B6 Variant, 2.0 TDI 16V 103kW, CR, CBAB, 08/2010

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné studené starty, vyměněny vstřiky atd....

Příspěvek od Mraca »

Cus, ja bych se v tomhle pripade zameril na jedinou vec a tou jsou vstriky. Bylo by asi dobry zjistit na vagine kolik davaj. Tim bych osobne zacal ja.
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“