nejdou otvírat dveře

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

nejdou otvírat dveře

Příspěvek od filip.01 »

tak už to začíná,první závada,poraďte mi někdo,stalo se mi že třeba 2 dny mi nešlo po odemknutí auta otevírat dveře u spolujezdce,šlo to otevřít jen zevnitř a dneska jedu pohoda,dveře u spolujezdce zázračně fungujou,no a najednou zas nejdou otvírat dveře u řidiče, v autě bylo aktivovaný samozamykání při rozjezdu no a tak se mi stalo že sem si zabouchnul dveře u baráku,auto natočený,v autě klíče od domu,mobil,peněženka atd,no super,nakonec jsem sehnal po půl hodně jiný klíč od domu a auto odemkl rezervním klíčkem v dálce co jsem měl doma,nesetkal jsete se někdo s timhle problémem? že by závada někde v elektrice když se to přesouvá z jednich dveří na druhý?

Uživatelský avatar
Nikjurob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 12.08.2010 19:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Nikjurob »

co se tice toho ze nesli otevrit dvere tak to se tane tehdy kdyz mas zamkle auto a chces otevrit po nejake dobe se to spravi samo ale cim to je tezko rict :)

Uživatelský avatar
korion
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 08.02.2012 09:45

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od korion »

hele kdysi davno se to tady resilo, me se to uz taky parkrat stalo, zvlastni je ze to je vetsinou jen kdyz je venku velke teplo...
ale staci dvere otevrit ze vnitr a pak s nima poradne trisknout a uz zase fungujou.
asi se nejak nevraci zamek, ci co
Jetta

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od filip.01 »

no taky mě napadlo že se to nevrací,známej mi tvrdí že tam jsou nějaký lanka na otvírání a tam to může bejt přilezlý,je to možný?

Uživatelský avatar
JeffTL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 20.03.2013 10:55
Bydliště: Praha 8

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od JeffTL »

ahojte, s nefunkcnostou dvery mam castu skusenost aj ja naposledy pred 5 dnami mi prestala fungovat klucka na dverach a po 2 dnoch uz zasa funguje skusal som aj buchat ze mi skoro sklo vypadlo a nic az ked sa jej zase chcelo fungovat tak sa rozbehla neviem cim to moze byt tiez mi jeden clovek hovoril ze to je sposobene tym ked zamknem a potom niekto skusa otvarat dvere ze sa klucka elektronicky odpoji no nemyslim si ze je to tak skusal som to pri zamknutom aute a klucka stale fungovala po odomknuti.
ani teplom a zimou to asi nebude lebo mne sa to stava za akeho kolvek pocasia. potom otvaram tak ze si klucom otvorim okna a pouzijem vnutornu klucku i ked cez zimu ma to extremne sere ked vonku snezi alebo prsi je -30 a ja otvaram okna na aute jak retard. a len poznamka na koniec v lednu tohto roku mi asi 2 tyzdne fungovala iba jedna klucka a to zadne prave dvere takze 3 dvere zo 4 out :-D
Passat 3C 2.0TDI

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od filip.01 »

hm,taky dobrý a kdyby odešla ta poslední ta polezeš kufrem :-) taky otvírám dálkou okna když mi to nejde ale dneska v tom hicu zas fungujou všechny,no o víkendu když bude čas tak to rozeberu a podívám se ale chtělo by to v momentě kdy to nejpujde...

Uživatelský avatar
Pašerák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2013 17:36

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Pašerák »

Taky se přidávám :(
Měl jsem napíchlýho Pašeráka a nikde žádná chyba.Přikláním se k mechanické závadě...Když odemykám káru dálkou tak i ve dveřích cvakne jakože je odemknuto,ale kulový....Otevřu dveře pouze zevnitř a pak už je můžu otvírat zvenku,dokud zase nezamknu.Nerad sundavám "tapecírunk" ale musím to řešit..když na něco přijdu,co povede k vyřešení..dám sem echo wtf ;)

Uživatelský avatar
3Bi
Člen klubu
Příspěvky: 55
Registrován: 14.06.2011 13:33
Bydliště: Praha

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od 3Bi »

Ahoj hoši:)

Řešily jsme to v práci a je to táhlo od kliky k zámku a nebo horší varianta zámek:( Odejde tam mikrospínač (a po nějaké době se zase ''ztopoří'':) a pak dveře zase fungují dál v pohodě:) Jestli se tam tim teplem roztáhně studený spoj? Těžko říct:)

PS: preventivně sem u svýho Pašíka měnil oboje najednou abych nemusel rozebírat dveře dvakrát:)
VW Passat 3C 2.0Tdi 103kw BKP Highline - minulost
VW Passat 3C 2.0Tdi 103kw CBAB Highline - minulost
VW Up! 1.0mpi 55kw CHYB Highline - nyní

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od vory »

Teď se mi to taky stalo. Zatáhl jsem za kliku,když auto bylo zamčený. Začalo houkat,tak jsem to odemknul a dveře u spolujezdce nejdou otevřít... , neni to poprví.
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

maedva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 21.06.2013 21:13

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od maedva »

Dnes se mi to poprvé stalo taky, po odemčení nejdou otevřít dveře zvenku... :-/ Uvidím jestli se to nějak rozchodí samo, jinak zkusím možná sundat tapec a mrknout na to. Zatím se jedná o dveře řidiče - nejpoužívanější, otevřít jdou jen zevnitř.
Passat Combi // 2006 // 2.0TDi // 103KW // BKP // 240 000km

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od filip.01 »

to koukám kolik lidí má stejný problém :-) maedva: neboj,po pár dnech to zase bude fungovat... Jinak od tý doby co jsem to tu psal tak mi dveře pořád fungujou,tak jsem to ani nerozebíral...

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od vory »

Pokaždý to otevřu , že minimálně 20x 30x zatáhnu za kliku a ono se to pak otevře :-)
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

budinec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2009 21:12

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od budinec »

tiež som podobný problém. Rozobral som dvere , nič som tam nenašiel . Vymenil som lanko - ako mi bolo doporučené , nepomohlo to . Znovu rozobrať a 5 min klepkania kladivkom po zámku - a hurá- zobralo sa to . Mne sa to stalo ked bolo vonku strašne teplo .
VW Passat Variant 3C, 125kW, r.v.2009, R-line

Uživatelský avatar
3Bi
Člen klubu
Příspěvky: 55
Registrován: 14.06.2011 13:33
Bydliště: Praha

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od 3Bi »

Jak píšu.. Když nepomůže lanko - táhlo tak je to na zámek..:(
VW Passat 3C 2.0Tdi 103kw BKP Highline - minulost
VW Passat 3C 2.0Tdi 103kw CBAB Highline - minulost
VW Up! 1.0mpi 55kw CHYB Highline - nyní

kajicek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 30.12.2013 15:31

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od kajicek1 »

Ahoj vsem mam stejnej problem a uz to trva 4 mesice a porad se to nechce rozchodit

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“