Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: nejdou otvírat dveře
PříspěvekNapsal: 14.11.2014 00:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.09.2012

35

Zdárek pašáci, tak mám zřejmě stejnej problém. Zmáčknu klíček a otevře se vše mimo dveří řidiče. Bohůžel u mého vozu je to ozvláštněno o to že dveře nejdou otevřít ani zevnitř. k tomu nefunguje nic co je na dveřích (okna, zámek, zrcátka...). Nakonec jsem to otevřel klíčem a celé odpoledne to fungovalo. Večer opět zavřeno!!! Máte někdo nějakou radu? Už mi příjde že můj vůz je propojen s bankovním účtem pokaždé když je vycuclej pašík error... Díky za rady

PříspěvekNapsal: 20.11.2014 14:47 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.09.2012

35

opravdu nikdo nevi co s tim? Poradte mi prosim nekdo nez ten pekac hodim ze skaly...

Předmět příspěvku: nejdou otvírat dveře
PříspěvekNapsal: 20.11.2014 17:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.04.2012

118

Ja jsem mel to samy, ridicovi dvere se po otevreni klickem nechteli otevrit, slo to ale zevnitr a take planzetou co je v klici, takze nevim jestli se jedna o to same....nakonec byl vadny ridicuv zamek, po vymene beha bezproblemu

Sent from my iPhone using Tapatalk

PříspěvekNapsal: 25.11.2014 02:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.09.2012

35

tak mě to hlásí problém s řídící jednotkou dveří. Takže bud kabel nebo přímo jednotka... Ve středu to jde na zotavovnu. Jenom doufám že se to dá dokupy protože nefunguje ani otvírání nádrže což je u tohoto nadčasového vozu celkem problém... ještě jednu podobnou poruchu a začnu to DAS AUTO testovat takhle http://www.youtube.com/watch?v=hL_4YP6ga78

PříspěvekNapsal: 29.11.2014 20:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.09.2012

35

nakonec zlomenej kabel k jednotce;-)

PříspěvekNapsal: 15.01.2015 16:54 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

27.11.2014

18

dnes se mi také stalo, že nejdou otevřít dveře u řidiče z venku zevnitř to jde. koukám nefunguje to více lidem, ale ještě mě zajímá když zatáhnete za kliku jestli jde zlehka. U ostatních dveří je cítít určitý odpor napadlo mě táhlo, ale už se mi to jednou stalo a pak to začalo zase fungovat.

PříspěvekNapsal: 15.01.2015 18:57 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

28.01.2014

70

Tenhle problém jsem měl taky. Stačilo pořádně praštit dveřma a od té doby mám cca 1.5 roku svatý pokoj.

PříspěvekNapsal: 24.01.2015 22:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.03.2012

7

Zdravím, stejná závada jak popisujete u Passata B6 pokud sáhne někdo na kliku dveří dříve než je otevřeno dál.ovladačem klika nefunguje jde otevřít jenom zevnitř,planžetou otevřít nejde. U mě pomáhalo ze začátku stáhnout okno úplně dolů pak jen bouchání dveřmi při kontrole kabeláže mezi dveřmi a karoserií jsem narazil též na popraskanou izolaci na vodičích co vedou do dveří v té gumové průchodce zatím problém u řidiče.

PříspěvekNapsal: 13.03.2016 21:30 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

23.05.2010

6

Zdravím, mám Passata B6 r.v. 2005. Nevíte někdo jestli se dá odemknout zámek pravých předních dveří tím, že na do něj přivedu napětí 12V. Pokud ano, do kterých drátů - barvy, pozice v konektoru. Z jednotky dveří jich jde k zámku 6. Nejlépe pokud máte někdo schéma zapojení. Předem díky za radu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]