Špatný start při plně zahřátém motoru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
lexxa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2007 20:37
Bydliště: PRAHA 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný start při plně zahřátém motoru

Příspěvek od lexxa »

Kamarad mel stejny problem,nez jsem jeho pašíka koupil,1.9 TDI,spatne to chytalo pri teplym motoru,nakonec zjistil,a to mu i potvrdil mechanik kterej se zabyva odstranovanim DPF apod, ze problem je ze jak baterka nebo opotrebeni starteru neroztoci starter presne na 2500 tisic otacek,staci pry kdyz toci jen 2400 a uz je problem,tak to dava malo nafty,stacilo zmenit pres diagnostiku aby tam sla nafta uz od 0 otacek,od ty doby chyta na skrtnuti, uz cca 2 mesice,a zadnej problem
Pašík v kombajnu 1.9 TDI BLUEMOTION

Honza 3c2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 25.04.2011 18:16

Re: Špatný start při plně zahřátém motoru

Příspěvek od Honza 3c2 »

Jasné, nastavit to přes diagnostiku... a ještě odstranit DPF :D protože to žere víc teď a už to nejede jako to jezdilo... :/

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný start při plně zahřátém motoru

Příspěvek od hanisz »

Tak zatim vymenena baterie za jinou (diky Lukas.CC) pri stare baterii pri startovanich napeti 8.xV dobijeni 13,8 po startu.. u vymenene baterie kolem 12V behem startu.. zatim sem nemel cas to zkouset s teplym motorem.. ale vypada to nadejne.. baterie je jeste originalni ta puvodni
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
Lukas.cc
Pilot
Pilot
Příspěvky: 726
Registrován: 02.03.2013 10:20
Bydliště: Orlová

Re: Špatný start při plně zahřátém motoru

Příspěvek od Lukas.cc »

hanisz píše:Tak zatim vymenena baterie za jinou (diky Lukas.CC) pri stare baterii pri startovanich napeti 8.xV dobijeni 13,8 po startu.. u vymenene baterie kolem 12V behem startu.. zatim sem nemel cas to zkouset s teplym motorem.. ale vypada to nadejne.. baterie je jeste originalni ta puvodni
jak to teď vypadá?
(Passat Variant, 103Kw CBAB DSG bývale) nyní Peugeot 508 RXH Hybrid 120kw

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný start při plně zahřátém motoru

Příspěvek od hanisz »

Zatim to neudelalo ani jednou takze bych rekl problem vyresen.. jen mi pisni kolik bys za tu baterii chtel at vim jestli koupit novou nebo tu co uz mam namontovanou
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

peetr24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2013 11:10
Bydliště: Opava

Re: Špatný start při plně zahřátém motoru

Příspěvek od peetr24 »

zdravím potřeboval bych poradit,mám passata b6 2,0tdi 103kw 2005 BKP auto jsem kupoval jak mělo najeto 217tisic a už tehdy se občas objevilo špatné startování za tepla,(dlouho to točí,než to chytne.Někdy se u startování třepe celé auto)koupil jsem novou baterii vartu 77ah nepomohlo,výměna vstřiku (svolavačka)nepomohlo,jelikož se to stavalo jen občas tak jsem to přestal řešit.Ted mám najeto nějakých 307tisíc a posledních pár měsíců je to startování hodně špatné..dělá mi to skoro pořád!!za studena jsou starty dobré,ale stačí abych měl jen 60C a problém nastává.Dal jsem to do servisu a byl vyměněn startér,kontrola kontaktu,přidání dávky paliva,měl jsem aji pujčenou jinou baterii ale nic z toho nepomohlo!mechanik mi vrtil auto že si neví rady.Zkusil jsem ještě vyměnit snímač teploty chladící kapaliny ale taky to nepomohlo,ale když mám motor zahřátej a odpojím ten snímač teploty tak mi ručička ukazuje 0 stupnů a auto startuje bez problému,ale jakmile ho zapojim tak je zase problém..na co se tak ještě zaměřit?přidávám video https://www.youtube.com/watch?v=lW_XDCUKgDQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“