ošoupaná řadící páka 3c

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od Stapol »

VW Passat 3c 2006 pětikvalt, ahoj mám na řadící páce ošoupanou tu hlavici neporadil by někdo jak vyměnit hlavici řadící páky, díval jsem se , že nabízejí na internetu jen ten vrch se stříbrným kroužkem bez manžety , je to složité?? :?

madmarty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 31.03.2013 23:14

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od madmarty »

Původně jsem chtěl taky měnit jen hlavici řadicí páky, ale je to taková pakárna, že jsem se na to vyprdl. Samotná manžeta je přisponkovaná do plastového rámečku, který je ještě vložen do toho chromovaného. Ten plastový rámeček má malé jazýčky nebo spíš zámečky, které jsou velice náchylné k tomu, aby praskly. V návodech to určitě najdeš. Dělal jsem to taky podle toho.
VW Passat Variant 3C 2.0TDI BKP 4Motion 2008

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od lukasko144 »

Do mojej temy na SK fore daval clubak doktorko fotku toho, ako ten pochromovany kruzok vyzera z vnutornej strany, pozri si to tam ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od Stapol »

nakonec jsem se rozhodl, že koupím jen tu hlavici za 298,-Kč, našel jsem si postup výměny,kterej tam hodil clubák, napiště jaké máte zkušenosti, případně nějaké vychytávky než se do toho pustím


potřebujeme starší kreditní kartu, kleště na drát, novou hlavici paky

1. zobrat staru kreditku, resp. inu plastikovu kartu
2. otvorit krytku na popolnik a vsunut kartu na doraz medzi chromovu cast obruby pre manzetu a zatlacit, uvolni sa obruba (je to len pochromovany plast)
3. obnazit tyc paky, uvolnit kovovu svorku, kt. drzi rukovat na tyci - pomocou srobovaku
4. uchopit rukovat a tahat von z tyce bez otacania (je tam len nasunuta)
5. nasunut novu rukovat (da sa to len jednym sposobom koli profilu tyce)
6. pomocou kliesti zovriet kovovu svorku do povodneho tvaru, v akom bola pred demontazou
7. nasadit obrubu manzety do drazok vzadu a vpredu pritlacit, pocut cvaknutie.....hotovo



Stapol píše:VW Passat 3c 2006 pětikvalt, ahoj mám na řadící páce ošoupanou tu hlavici neporadil by někdo jak vyměnit hlavici řadící páky, díval jsem se , že nabízejí na internetu jen ten vrch se stříbrným kroužkem bez manžety , je to složité?? :?

qashqai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.10.2015 15:28

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od qashqai »

Manžeta riadiacej páky na passat b6 a b7 je rovnaká???? Chcem vymeniť manzetu a majú len na b7. Dik

RomanSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 11.08.2014 13:23
Bydliště: Brno

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od RomanSS »

qashqai píše:Manžeta riadiacej páky na passat b6 a b7 je rovnaká???? Chcem vymeniť manzetu a majú len na b7. Dik
Není, na B7 je ten plastový rámeček o fous menší.
Passat Variant 2.0tdi 16V BKP

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od ricom »

ano je.. rámeček je menší užší.. ale manžeta dřepí.. tzn z nové páky z B7 to fakt jde přestrojit na širší rámeček na B6.. ale je to pakec.

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od Atila »

Tak dá se koupit tady za 185kč:
http://www.ebay.com/itm/401106451744" onclick="window.open(this.href);return false;
a nebo tady za 1000,- :taunt:
http://www.sbazar.cz/eauto1.cz/detail/1 ... -2005-2009" onclick="window.open(this.href);return false;

je to stejný jako s chromovýma koncovkama na výfuk :drinks:
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

qashqai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.10.2015 15:28

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od qashqai »

Zháňam manžetu s červeným prešívaním a nikde na SK ani v CZ neviem nájsť. Viete poradiť?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od ricom »

to asi nebude origo tudíž zkus Ali chine
qashqai píše:Zháňam manžetu s červeným prešívaním a nikde na SK ani v CZ neviem nájsť. Viete poradiť?

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od pavlasss »

Já bych zas potřeboval sehnat DSG hlavici - starší, větší placatý typ. Stačil by chromovej nápis DSG. Ale ani v číně nic :/

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: ošoupaná řadící páka 3c

Příspěvek od jarmil7 »

http://bazar.automedik.cz/volkswagen/pa ... adici-paky" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“