Passat CC nedovírá okýnko

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
PepekVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.09.2016 20:50

Passat CC nedovírá okýnko

Příspěvek od PepekVW »

Zdarec, koupil jsem Passata CC a řeším problém s dovíráním bezrámových oken. U zadních dveří mi to zůstalo v poloze jakoby pro otevírání že je seklé 1cm od gumy. Jak závada nastala netuším už jsem ho tak koupil. A druhý problém mám že jakmile mám v nádrži méně jako půl nádrže přestane auto jet. Na dia píše nízký tlak railu, po rozdělání pal. filtru jsem zjistil že v něm není nafta ale když natankuji plnou auto bez problému jezdí zase do půlky nádrže. Nějaký triky?

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Passat CC nedovírá okýnko

Příspěvek od mitti »

1. hod sem vypis, aby sme vedeli ake tam mas jednotky, inak po otrvoreni auta ti okna zjedu normalne dolu?
2. pravdepodobne ti blbne davkovacie ceradlo v nadrzi a fakt to robi presne ked mas iba polku nadrze?

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Passat CC nedovírá okýnko

Příspěvek od Graun »

K tomu vytažení okna. Vůbec bych se nedivil, kdyby někdo špatně poskládál stahovačku. Když se oddělí mechanický převod od motoru, tak to dělá přesně ono.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“