Nefunkční nastavení bederní opěrky u řidiče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Nefunkční nastavení bederní opěrky u řidiče

Příspěvek od kimik »

Tak to je super práce....zlatý český ručičky.
Jenom sem zvědavej, za jak dlouho ty kovový kolečka voje*ou ten plastovej zbytek, ve kterým se to celý hejbe.... :| :wink:

KiMiK.

Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční nastavení bederní opěrky u řidiče

Příspěvek od Petr4562 »

Tak to nevím,ale snad tak rychle ne a kdyby jo pujdu i do zbytku z kovu. Ale zjistil jsem že kolečka pasuji z mixéru ručního z metliček tam je o zub sice vic ale pasuje to.
Petr

Mirage Radim
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.04.2017 06:37

Re: Nefunkční nastavení bederní opěrky u řidiče

Příspěvek od Mirage Radim »

Ahoj, kdysi jsi sháněl ozubená kolečka do motorku bederky sedadla. Podařilo se ti je sehnat? Dáš mi příp. kontakt na někoho, kdo to dělá? Děkuji Radim

Uživatelský avatar
mirpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 09.12.2017 19:33
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční nastavení bederní opěrky u řidiče

Příspěvek od mirpie »

řešil jsem něco podobného na vozidle Hyundai, ovšem nikoli kolečka převodu v sedačce, ale ozubený kroužek snímače ABS na přední poloose. Kroužek je na poloose nalisovaný. Zvlášť se pochopitelně neprodává. Prasklý kroužek jsem sundal (vyhodit poloosu z těhlice), pečlivě oměřil a nakreslil ve 3d programu. Jelikož šířka zubů vzhledem k tloušťce byla velice malá, poslal jsem to jedné firmě na test vypálení z plechu laserem, zda to umí udělat. Ochotně mi vypálili asi 10 ks (první dvě kolečka nicmoc, než odladili nastavení laseru) a zbylá ok. Kroužek jsem nahřál plamenem, nalisoval na poloosu, složil a kontrolka ABS konečně zhasla (fungovalo to). Zbylé kroužky jsem prodal, byl o ně docela zájem. Tedy pro ty, kdo umí ve 3d, či mají někoho, kdo jim to nakreslí, tak i následně zaplacení výpalku na laseru je cenově ok (dnes už má laser kdekdo a ceny šly hodně dolů).
Passat B6 3.2 FSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“