D1S výbojky HELLA, Osram, Philips

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Bari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 12.07.2012 10:41
Kontaktovat uživatele:

Re: D1S výbojky HELLA, Osram, Philips

Příspěvek od Bari »

Bohužel ani v D1S to není k dispozici... Vezmu ty Xenarc Original, snad to bude v pohodě.
Škoda Superb L&K 2.0 TDI (2019), 140 kW, DSG

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: D1S výbojky HELLA, Osram, Philips

Příspěvek od kasilek »

[quote="Bari"]OK, vezmu Osram. Budou to ale ty základní Xenarc Original, protože jiné nejsou z mého snad ověřeného zdroje dostupné :)

:D

mpalka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.09.2012 23:07

Re: D1S výbojky HELLA, Osram, Philips

Příspěvek od mpalka »

Koupil jsem "lepší" OSRAM Ultralife abych zjistil, že originál v Passatu CC jsem měl z prvovýroby Philips Xenstart 9285 141 294 a byl jsem s ním maximálně spokojený (až na to že jedna výbojka umřela po 7 letech).
Rozdíl na prvni jizdu v noci žádný (hodne subjektivni a mozna nepresne porovnani), takže kvůli nižší ceně bych šel příště asi do XenStartu. Jinak pěkné porovnání najdete goglem pod heslem "autobild vybojky v teste".
Kdyby šel někdo do OSRAM Ultralife tak pozor zaruka 10 let plati jen při registraci do nejakych 20-30 dnu a u registrace musite mit EAN, kod z bezpecnostni nalepky, seriovy cisla zarovek a doklad o koupi v JPG - takze registrovat pred montazi nebo aspon nafotit. Prodloužená záruka funguje jen na jednu výměnu a na vyměněnou žárovku už neplatí.

Jo a jeste pozor na Osram Xenarc Classic - udávají že má poloviční životnost oproti Xenarc Original.

Jinak u vetsiny vybojek jsem nasel parametry životnosti v hodinách a jen u Osram Ultralife je jen marketingový údaj o 4x vyšší životnosti. Mam trochu podezreneni ze se jedna o Classicy na které dávají záruku (jen nepodlozeny pocit). Na trafu Ultralife je nápis Osram Xenarc electronic, 66140ULT, q6G5 5867 tak to někdo můžete porovnat pokud koupíte Classicy.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“